REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Karalienė lengviau atsikvėpė, kai paaiškėjo, jog Meghan Markle nedalyvaus princo Philipo laidotuvėse, skelbia nauja knyga. 

Karalienė lengviau atsikvėpė, kai paaiškėjo, jog Meghan Markle nedalyvaus princo Philipo laidotuvėse, skelbia nauja knyga. 

REKLAMA

Rašytojas Tomas Boweris rašo, jog gedinti monarchė patikimiems tarnams pareiškė: „Ačiū Dievui, Meghan nepasirodys.“

Šią karališkųjų rūmų paslaptį autorius išdavė knygoje „Kerštas: Meghan, Harry ir karas tarp Vindzorų“. 

„Vindzoro pilyje karalienė ruošėsi vienai liūdniausių dienų savo gyvenime ir pasirodymui viešumoje. Princas Philipas buvo jos uola 70 metų. 

Tuo metu galiojo Covid prevencijos taisyklės. Ji turėjo sėdėti viena“, – rašoma knygoje. Pasak T. Bowerio, tada monarchė garsiai ir aiškiai ištarė: „Ačiū Dievui, Meghan neateis“

Karališkasis autorius Duncanas Larcombe'as tvirtina, kad Buckinghamo rūmai neskelbia tyrimo dėl kaltinimų Sasekso kunigaikštienės Meghan Markle patyčioms, nes jie baiminasi jos antro interviu televizijai.

REKLAMA
REKLAMA

D. Larcombe'as sakė, kad viešinamas tyrimas gali paskatinti Harry ir Meghan, kurie, palikę karališkąsias pareigas, gyvena Kalifornijoje, „vaidinti auką“ ir „sukelti dar vieną skandalą karališkoje šeimoje“, rašo express.co.uk.

REKLAMA

Karališkasis biografas laidai „The Royal Beat“ sakė: „Manau, kad jie to neskelbia, nes rūmai išsigandę Sasekso hercogo ir hercogienės. Manau, kad jie žino, kad jei paskelbs ataskaitą, kitas dalykas, kuris gali nutikti, yra tai, kad Harry ir Meghan suvaidins auką, vėl atsidurs televizijoje ir sukels kitą garsų skandalą.“

Karališkojo autoriaus komentarai pasirodė po to, kai Harry ir Meghan paskatino spėlioti apie naują Oprah interviu, kai buvo pastebėti vykstantys į jos namus. Praėjusį mėnesį Sasekso kunigaikščiai buvo pastebėti važiuojantys į JAV pokalbių laidų vedėjo Montecito namus.

REKLAMA
REKLAMA

Tai įvyko po to, kai 2021 m. kovą pora susėdo su laidų vedėja Oprah savo interviu. Pokalbio metu Harry ir Meghan pareiškė daugybę pretenzijų apie karališkąją šeimą. Jie apkaltino neįvardytą karališkąjį asmenį – ne karalienę ar princą Philipą – rasistiniu komentaru apie jų sūnų Archie.

Meghan taip pat tvirtino, kad Kate privertė ją verkti prieš savo karališkąsias vestuves, o pagal ankstesnius pranešimus buvo teigiama atvirkščiai.

Ir Harry atskleidė savo nesutarimus su vyresniuoju broliu princu Williamu ir tėvu princu Charlesu. Tačiau karališkoji šeima aiškiai pasakė, kad jie nesutinka su visomis jų pateiktomis įvykių versijomis. Buckinghamo rūmų po interviu paskelbtame pranešime teigiama, kad „kai kurie prisiminimai gali skirtis“.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Harry ir Meghan pirmą kartą viešai pasirodė kartu su karališkąja per dvejus metus per neseniai vykusias karalienės jubiliejaus soste šventės iškilmes.

Tuo tarpu praėjusio mėnesio pabaigoje paaiškėjo, kad atliekant tyrimą dėl Meghan pateiktų kaltinimų patyčiomis nagrinėjimo, buvo pakeista karališkojo personalo personalo politika, tačiau pakeitimai nebus viešinami.

Buckinghamo rūmai tyrimą pradėjo 2021 m. kovo mėn., kai buvę ir esami darbuotojai buvo pakviest papasakoti apie savo patirtį dirbant kunigaikštienei Meghan Markle. Tai įvyko po to, kai buvo įtariama, kad ji iš darbo išmetė du asmeninius padėjėjus, o darbuotojai kelis kartus skundėsi buvę „pažeminti“. Meghan visada atkakliai neigė kaltinimus.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų