Viena seksualiausių Lietuvos moterų prisipažįsta pirmenybę teikianti patogumui, o ne seksualumą pabrėžiančiam stiliui. „Nulipus nuo scenos norisi jaustis laisviau“, – tikina Karina Krysko.

Grupės „69 Danguje“ atlikėja prisipažino po kelionių su grupe tiesiog pavargstanti nuo vaikščiojimo po parduotuves, tad ne dėl išrankumo į lietuviškus prekybos centrus pastaruoju metu retai užsukanti.

Ilgiausiai spintoje užsibuvęs drabužėlis

Labai daug tokių rūbų – turbūt nesu linkusi išsiskirti su džinsais. Atrodo, kai kurie jų jau nudėvėti, tačiau nesinori skirtis.

Nesu linkusi išmesti drabužių, kas kiek laiko senuosius atrandu ir kombinuoju su naujai įsigytais. Turiu net ir dešimtmetį skaičiuojančius batus, kuriuos ir dabar mielai aviu.

Močiutės palikimas

Man labai žavi tradicija, kuomet iš kartos į kartą yra perduodamos smulkmenos. Pai nešioju močiutės padovanotą senovinę sagę, apyrankę. O šią žiemą negalėjau atsidžiaugti „caraitės“ tipo balta kailine kepure, padovanota mamos.

Namuose pilna močiutės ar mamos atiduotų relikvijų, kurias, tikiuosi, perduosiu savo vaikams.

Karina Krysko (nuotr. Fotodiena.lt/Roberto Dačkaus)Karina Krysko (nuotr. Fotodiena.lt/Roberto Dačkaus)

Papuošalų galia

Neturiu papuošalų-talismanų, tačiau tikiu akmenų, parenkamų pagal horoskopą ar žmogaus būdą, galia. Šiuo metu ieškau žavaus papuošalo su sau tinkamu akmeniu – tik neseniai pradėjau domėtis, kaip jie gali daryti įtaką nuotaikai ar net sveikatai.

REKLAMA

Mėgstamiausi papuošalai

Nors turiu galybę auskarų, niekad negaliu jiems atsispirti. Tiesa, nesu prasivėrusi ausų, tad nešioju „klipsus“. Pagalvoju, gal geriau ausų ir nesidursiu – tuomet padidėtų išlaidos auskarams. Išmokau pati perdaryti paprastus auskariukus į „klipsus“, tad rūpesčio man nesukelia. Tik kad itin dažnai juos pametu...

Karina Krysko (nuotr. Fotodiena.lt/Rasos Jonaitienės)Karina Krysko (nuotr. Fotodiena.lt/Rasos Jonaitienės)

Aukštakulniai ar bekulniai

Scenoje dažniausiai tenka pasipuošti aukštakulniais, tad kasdien renkuosi bekulnius batus. Teikiu pirmenybę patogumui, aprangos laisvei – sceninė apranga varžo, tad kasdien „išsipusčiusiai“ nebesinori būti.

Sijonas ar kelnės

Neteikiu pirmenybės nei vienam. Šį sezoną pradėjau nešioti sijonus – su storomis pėdkelnėmis nėra šalta. Tačiau sijonams esu pakankamai priekabi – nesinori pirkti paprasto, be jokio „cinkelio“.

Apsipirkinėjimas

Man tai vargas! Pastaruoju metu su grupe itin dažnai keliaujame, tad užsienyje dažniausiai ir apsiperkame. Grįžus į Lietuvą, dar ilgą laiką negaliu pažvelgti prekybos centrų pusėn... Tačiau lietuviška pasiūla nesiskundžiu. Žinoma, kitose šalyse galima rasti kokybiškesnių drabužių už mažesnę kainą – ypač Amerikoje – tačiau gražių apdarų randu ir lietuviškose parduotuvėse.

Karina Krysko (nuotr. Fotodiena.lt/Roberto Dačkaus)Karina Krysko (nuotr. Fotodiena.lt/Roberto Dačkaus)


Rašyti komentarą...
L
L
2011-02-12 11:13:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ivertinus kokia nesimpatiska asmenybe jos sesuo galima daryti prielaidas , kad visa tai tera grazus fasadas.
Atsakyti
0

r
renata
2011-02-12 12:52:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
man karina labai simpatiska,ir pati normaliausia tarp ,nu kaip cia pasakius musu lietuvisku zvaigzdziu.saunuole ji,sekmes jai.
Atsakyti
0

c
cipas
2011-02-12 19:11:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
Niekad nepastebėjau, jog ji neprasidurusi ausų..
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (7)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų