Justinas Bieberis pakeitė įvaizdį: apranga labiau tiktų Lietuvoje

Pirmadienio vakarą Justinas Bieberis (22) dar kartą įrodė, kad į save atkreipti dėmesį jam yra vieni juokai.

17

Los Andželo gatvėse pastebėtas kanadiečių dainininkas vilkėjo didžiulius kailinius, kurie puikiai tiktų lietuviškai žvarbiai žiemai. Tačiau lauko drabužį atlikėjas pasirinko vilkėti prie daugiau nei +10 laipsnių temperatūros (dieną šiuo laikotarpiu čia įšyla iki +24 laipsnių).

Ekstravagantišką įvaizdį muzikos žvaigždė papildė jau matytais vintažiniais akiniais, kurie gerbėjų nesužavėjo nei dabar, nei pirmąjį kartą.

(17 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Justinas Bieberis pakeitė įvaizdį: apranga puikiai tiktų ir Lietuvoje

Dažnai saldų ar laisvalaikio stilių mėgstantis dainininkas ne juokais sutrikdė savo fanus iš viso pasaulio. „Moksliukas“, „tėtušis“ – tokiais epitetais dalinosi komentatoriai ir užsienio portalai.

Tiesa, savo naujai pamėgtos stiliaus detalės, panašu, jis nežada atsisakyti. J. Bieberis su išskirtinio dizaino akiniais lipa ir ant scenos.

Nauja tatuiruotė

Neseniai J. Bieberis visam pasauliui parodė savo naująją tatuiruotę, kuri atlikėjui jau 54-oji. Rašalu vaikinas išmargino savo viršutinę pilvo dalį. „Son of God“ (liet. Dievo sūnus) – toks užrašas puikuojasi ant atlikėjo preso.

Gerbėjams naująją tatuiruotę dainininkas parodė tiesiog scenoje, pakėlęs marškinėlius koncerto metu Italijoje. Dar vieną piešinį delikačioje vietoje išvydę fanai tiesiog knykė iš susijaudinimo. Netrukus vaizdo įrašai ir nuotraukos iš renginio pasklido internete.

(22 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Didžiulę tatuiruotę ant preso pasidaręs Bieberis užsitraukė tikinčiųjų rūstybę


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų