naujienų portalas tv3.lt

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
17
Justina Partikė namus papuošė Kalėdoms (nuotr. Laura Grice)

Lietuviškąja Kim Kardashian vadinama grožio specialistė Justina Partike kartu su šeima jau pasipuošė namus artėjančioms šventėms. Naujienų portalui tv3.lt moteris papasakojo apie pasiruošimą Kalėdoms ir nekuklų sūnaus norą.

17

Lietuviškąja Kim Kardashian vadinama grožio specialistė Justina Partike kartu su šeima jau pasipuošė namus artėjančioms šventėms. Naujienų portalui tv3.lt moteris papasakojo apie pasiruošimą Kalėdoms ir nekuklų sūnaus norą.

REKLAMA

J. Partikė neslėpė, jog namų dekoracijos parduotuvėse kainuoja tikrai nemažus pinigus, todėl kasmet stengiasi panaudoti ir senus žaisliukus ar kitas namų puošmenas.

Justinos šeimai šios Kalėdos bus ypatingos. Pora šventes pasitiks naujuose namuose, kuriuose jau tvyro šventinė dvasia: „Namus papuošti trukau visą dieną. Kol viską iškabinėjau, išpuošiau... Buvo ką veikt. Bet dėl tos stebuklingos nuotaikos viskas įmanoma! O ir dukrai tai pirmosios Kalėdos. Maniau, kad pakabinsiu tik ant langų lemputes, bet kaip užsivedžiau... Galo nebuvo... Matyt, kad tai tipinis moters bruožas.“

Įdomu tai, jog ji nė kiek nelaukė gruodžio mėnesio ir namus išpuošė dar lapkritį. „Pasipuošėme lapkričio gale eglutę, kadangi gruodis mūsų labai įtemptas ir tiesiog būname pervargę... Visgi mokaus, kas mėnesį važinėju dirbti į Angliją... Vaikai, namai, koncertai, gimtadieniai... Bėgame, lekiame ir stengiamės pasidaryti kuo daugiau darbų, kad naujus metus sutiktumėme tvarkingai ir be jokių papildomų paliktų problemų ar darbų“, – pasakojo Justina.

REKLAMA

Pašnekovė tikino, jog namų puošmenoms neleidžia daug pinigų ir dažniausiai panaudoja dar likusius iš praėjusių metų žaisliukus.

„Dėl dekoracijų tai nesame be galo išlaidūs žmonės, pataupome, nes kapeiką uždirbti nėra lengva, o išleisti vienas du ir nėra. Kasmet vis kaupiu ir kaupiu savo dekoracijas. Senas, pabodusias –  atiduodam ir pakeičiame naujomis, kažką atsivežame, bet naudojame ir senas dekoracijas. Šiemet teko nusipirkti daugiau lempučių.

REKLAMA

Lietuvoje mažai ką perku iš tikrųjų, nes kainos kai kuriose parduotuvėse – nežmoniškos... Anglijoje nusipirkau medinį Spragtuką už 30 svarų, o Lietuvoje – 169 eur. ir net ne toks įspūdingas. Net išsižiojau... Kainos ženkliai skiriasi. Tikslaus skaičiaus, kiek išleidžiame dekoracijoms – sunku pasakyti. Manau, kad apie 2500 eur. Kasmet žaisliukus vis papildau naujais ir prabangiais. Man patinka išskirtiniai ir unikalūs, bet papuošt visą eglutę tokiais kainuotų dar daugiau. Ant mūsų šeimos eglės galima pamatyti ir naujų žaisliukų, ir 10 metų senumo“, – pastebėjimais dalijosi ji.

REKLAMA

Paklausta, ar jau pradėjo pirkti dovanas, ši šyptelėjo, jog apie pastarąsias galvot pradėjo jau iš anksto.

„Nemėgstu tokių dovanu, kurios trūnija spintoje, todėl dovanoms skiriu daug laiko ir paieškų. Norisi visus savo artimiausius pasveikint ir pradžiuginti. Juk ir ne kainoje esme. O tai, kad prisimena tave, pagalvoja. Dovanas pradedu po truputį lapkričio mėnesį žiūrėti, nes vėliau sunku kažką ir gaut. Plius kišenę paplonina greit.

Sūnaus noras šiais metais – nekuklus... Nori Ipad... Nebėra tų laikų, kad užtekdavo saldainių ar šaliko. Gali dabar žmonės sakyt, kad jis išlepintas, tačiau nėra jis toks. Visus metus jis nieko nenori, o  per Kalėdas užsiprašo, kad net akys ant kaktos iššoka. Šiemet jungsiu močiučių pajėgas ir lauksim Kalėdų senelio. Kol galimybės leidžia, tol galim nudžiuginti“, – neslėpė J. Partikė.

Na, o pati Justina jau gavo savo didžiausią dovaną - dukrelę: „Didžiausia mano dovana man ir mano šeimai, kad esame nebe trise, o 4-iese. Esteilytei pirmosios Kalėdos ir ši proga yra be galo ypatinga. Kalėdų senelis jau rezga idėjas, kaip ją apdovanoti. Jos gimimas – dovana.“

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų