REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
12
Evaldo Rusio paieška (nuotr. tv3.lt)

Naujos detalės šeštadienį Klaipėdoje dingusio Evaldo Rusio paieškoje. Po draugų vestuvių dingusio vyro jau ieško narai, neatmetama versija, kad jis po šventės galėjo įkristi į upę ir nuskęsti.  Į Danės upę jau įleista gelbėtojų valtis. Policija praneša, kad yra gautas didelis kiekis informacijos, ji yra tikrinama.

12

Naujos detalės šeštadienį Klaipėdoje dingusio Evaldo Rusio paieškoje. Po draugų vestuvių dingusio vyro jau ieško narai, neatmetama versija, kad jis po šventės galėjo įkristi į upę ir nuskęsti.  Į Danės upę jau įleista gelbėtojų valtis. Policija praneša, kad yra gautas didelis kiekis informacijos, ji yra tikrinama.

REKLAMA

Šeštadienį Klaipoėdoje tuokėsi tatuiruočių meistrė Lorita Misos ir jos mylimasis Dmitrij Goriagin. Netrukus po ceremonijos pora ir svečiai išskubėjo švęsti. Deja, šventė nesibaigė taip smagiai, kaip tikėtasi – dingo poros draugas ir kolega Evaldas Rusys.

Į paiešką įsitraukė narai

Policija praneša, kad į šeštadienį dingusio vyro paiešką jau įsitraukė ir narai. Pasak Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato komunikacijos poskyrio vedėjos Andromedos Grauslienės, antradienį buvo susiaurinta paieška.

Kaip sako policijos atstovė, paieškos grupė peržiūrėjo daug vaizdo įrašų iš įvairių kamerų.

„Buvo nustatyta galimai paskutinė jo buvimo vieta. Tai yra Šiaurinis ragas Klaipėdos mieste, prie Dangės upės. Buvo sutarta, kad šiandien priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos narai nuo 9 val. pradės paiešką“, – tv3.lt sako A. Grauslienė.

REKLAMA
REKLAMA

Antradienį vakare taip pat buvo gautas piliečio pranešimas, kad panašioje teritorijoje jis galimai matė žmogaus siluetą, kur galėtų E. Rusys.

„Vakar vakare mūsų ekipažas buvo vietoje, priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnai taip pat buvo atvykę į įvykio vietą, paieškas vykdė, tačiau nesėkmingai, rezultato nebuvo. Šiandien, kaip ir buvo susitarta, jie vėl paieškas tęsia. Šiuo metu konkretaus rezultato dar neturime, bet kai turėsime, būtinai išplatinsime visuomenei žinią“, – teigia A. Grauslienė.

REKLAMA

Neatmetama nei viena versija

Policija neatmeta nei vienos įvykio versijos, visos jos yra tikrinamos. Prie E. Rusio paieškos, kaip sako A. Grauslienė, intensyviai prisideda visuomenė.

„Siunčia įvairią informaciją, tiek skambina, tiek per socialinius tinklus. Tą informaciją reikia patikrinti, nes jos yra labai daug, dirba ne vienas žmogus. Kartais paieškų grupė gali būti nuvesta ir galbūt neteisingu keliu. Visą informaciją reikia pasižiūrėti, patikrinti“, – teigia A. Grauslienė.

REKLAMA
REKLAMA

Klaipėdos apskrities vyriausiasis policijos komisariatas pirmadienį išplatino pranešimą apie dingusį E. Rusį.

„Prašome visuomenės pagalbos - Klaipėdos m. PK  pareigūnai ieško be žinios dingusio Evaldo Rusio gimusio 1990 m. Vyras 2021-10-17 apie vidurnaktį išėjo iš renginio Naujojo Sodo g., Klaipėdoje. Jis yra apie 180 cm. ūgio, lieso kūno sudėjimo, ant kairės rankos dilbio turi tatuiruotę. Vilkėjo raudonais marškiniais, raudonomis kelnėmis, juoda medžiagine striuke, avėjo baltais sportiniais bateliais, galėjo būti užsidėjęs juodą kepurę.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Galinčių suteikti informacijos prašome  susisiekti telefonu: 8 700 60712 arba el. paštu: [email protected]

Dėkojame už bendradarbiavimą“, – nurodo policija.

Visuomenė vienijasi socialiniuose tinkluose

E. Rusiui dingus socialiniuose tinkluose ėmė kurtis grupės, kuriose gyventojai dalinasi informacija apie paiešką. Socialiniame tinkle „Facebook“ taip pat sukurta „Evaldo paieškos“ grupė, kurioje paaiškėjo taip pat daugiau detalių apie Evaldą.

REKLAMA

„Atsirado žmogus, kuris jį matė tąnakt, ėjo link Old Mill Hotelio prie laivų ir dingo“, – rašė L. Misos.

Moteris taip pat rašė, jog pagalbos kreipėsi į kelias būrėjas: „Skambinau jau 8 būrėjoms...“

Justina Partikė taip pat paskelbė apie šio draugo paiešką. Ji teigė, kad iš būrėjų sulaukė baisios žinios: „Būrėjos sakė, kad miręs. Bet mes neimame į galvą blogų žinių. Neprarandame vilties“, – sakė J. Partikė.

REKLAMA

Naujienų portalui tv3.lt L. Misos kiek daugiau papasakojo apie dingusį draugą. Pasak moters, ji nieko įtartino nepastebėjo Evaldo elgesyje.

„Jis buvo tiesiog girtas. Net ne „kominis“. Linksmas visas... Dar juokaudamas išėjo“, – pasakojo moteris.

Jo draugė bei kolegė teigė, kad vaikinas šiuo metu neturėjo širdies draugės: „Neturėjo antros pusės. Buvo išsiskyręs prieš 2 metus.“

Prašo visuomenės pagalbos

Tiesa, apie vyro dingimą socialiniame tinkle pranešė ir Justina Partikė.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

„Dingo EVALDAS RUSYS! Paskutinį kartą matytas šeštadienį tarp 00:00 ir 01:00val prie Klaipėdos viešbučio. Išėjo apsirengęs ryškiai raudonu kostiumu! Policijoj ir ligoninėse ieškota, bet deja, jo ten nėra. Nerimauja šeima bei draugai. Gal kas matėt ar turit kokių žinių?“, – rašė moteris.

Vėliau Justina pasidalijo daugiau informacijos: „Paskutinė nuotrauka jo. Su šitais drabužiais ir dingo. Klaipėdiečiai ir visi, jei eisit gatve parku ar belekur, dairykitės aplink! Stebėkit griovius, upes, krūmus...Visą aplinką, kur jis galėtų būti! Raudoni rūbai turėtų šviesti, jei nėra murzini. Mes nevilty...“

REKLAMA

Naujienų portalui tv3.lt Justina užsiminė, kad nuo ryto bičiulio ieško po apleistus pastatus: „Kol kas ne kvapo jo...Policija tikriausiai tik ryt pradės paieškas. Esame jau nevilty...pas būrėjus net kreipėmės.“

Vyro paiešką vykdo Klaipėdos apskrities vyriausiasis policijos komisariatas.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų