Jokių ribų: vilnietės prarado gėdos jausmą ir laiko nuojautą

Grupės „YVA“ narė, glaustinukių kūrėja, Goda Alijeva penktadienį surengė naujausios savo kolekcijos pristatymo vakarėlį. O vakar šis renginys persikėlė į sostinę.

39

Vardinio ženklo apdarus šįkart moteris kūrė ne viena – prie jos prisijungė žinomas didžėjus Audrius Kolesnikovas, klubinėtojams žinomas kaip Driule XL, kuris drabužių kūryboje – taip pat nenaujokas.

(39 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Aistringas vakarėlis Vilniaus centre

Mažiau nei prieš penkis metus Kauno mados dienose debiutavęs A. Kolesnikovas, sutraukęs didžiulį būrį žiūrovų, pateisino net didžiausių skeptikų lūkesčius. Blizgūs kostiumai, „arlekiniški“ makiažai, nematyti galvos apdangalai, ilgi vyriški sijonai, ant kojukų vaikštantys manekenai – taip atrodė pirmoji „Glitter – Thriller“ kolekcija.

Sujungę jėgas G. Alijeva ir Driule XL savaitgalį Kaune ir Vilniuje surengė „Pop art. Pop art“ pasirodymą. Renginio vieta – neeilinė. Naktiniuose klubuose vykę pristatymai sutraukė didžiulį būrį klubinėtojų. Būtent jiems skirta ši drabužių kolekcija.

„Ne kartą esu įgyvendinusi įvairius projektus: tiek kurdama darbo drabužius, tiek šou skirtus kostiumus. Man patiko Audriaus idėjos, kaip turėtų atrodyti mūsų bendras darbas. Jam tiko mano braižas, o man – jo sprendimai”, – su šypsena pasakojo G. Alijeva.

REKLAMA

Driule XL teigia, jog žaisti madą šį kartą juos įkvėpė POP ART menas. Nors prieš tai nė vienas iš jo kurtų bei demonstruotų drabužių nebūtų tikęs į tradicinį pokylį, klasės susitikimą ar giminės suvažiavimą, tačiau šįkart duetas pateikė ir keletą gatvės stiliaus drabužių tinkančių dėvėti ir kasdienai.

Vilniuje šeštadienį G. Alijeva ir Driulė XL užkūrė tikrą pirtį. Vakaro viešnios, įsijautusios į modelių šou bei muzikos ritmą, pasidavė vakaro aistroms. Viskas užfiksuota fotografo Vilmanto Žilinsko nuotraukų galerijoje.

Vakarėlis Kaune: 

(40 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Goda Alijeva privertė kauniečius nemiegoti iki paryčių


Rašyti komentarą...
p
pasislykstejas
2018-02-11 13:36:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
SIAUBINGO ISTVIRKIMO ELGEDYS!, PASKUM JOS SAUKIA , JOG JAS SKRIAUDZIA, PRIEVARTAUJA ??? JUS PACIOS TO NORITE , TIESIOG SAUKIATE -- ,,PAIMK MANE, AS TA KURI PILDYS VISUS SLAPTUS TAVO NORUS ''. SAVALOS !
Atsakyti
0

e
ei,
2018-02-11 12:39:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
o kur Pikule?
Atsakyti
0

V
Vai vai
2018-02-11 16:55:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
po to verkia, kad jas prigirdė narkotikų, priekabiavo, prievartavo ar išėjusios iš tokių bordelių namo negrįžo ar iš viso neberado!!! O koks gi jų pačių elgesys?Kur nors maža savigarba? Atsipeikėkit!!!
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų