pop art

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „pop art“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „pop art“.

Ant raudonojo kilimo žengė seniai viešumoje matyta Irma Jurgelevičiūtė: užbūrė įvaizdžiu

Kaune nugriaudėjo kasmetiniai ir didžiausi M.A.M.A muzikos apdovanojimai, o iki renginio pradžios likus vos kelioms akimirkoms, ryškiausios Lietuvos žvaigždės vis dar žingsniuoja raudonuoju kilimu. Daugybės dėmesio šiais metais čia sulaukė seniai viešumoje matyta atlikėja Irma Jurgelevičiūtė.  Moteris ant raudonojo kilimo žengė pasipuošusi žėrinčiu įvaizdžiu.
2022-01-28

Didžioji M.A.M.A staigmena žiūrovams: scenoje atgims grupė „Dinamika“

Sausio 28 d., penktadienį Kauno „Žalgirio“ arenoje vyksiančiuose M.A.M.A apdovanojiimuose atgims „Dinamika“ su Irma Jurgelevičiūte! 30-ąjį jubiliejų šiemet švenčianti grupė publiką pradžiugins savo visų laikų superhitais. Grupės vadovas Gintautas Brokas sako, kad per tris dešimtmečius „Dinamika“ nebuvo išsiskirsčiusi ar pasitraukusi iš rinkos: grupės koncertai vyksta iki šiol, tiesa, kitos sudėties.
2022-01-27

Tikrasis grupės „Rondo“ įkūrėjas – atvirai apie nemalonų įvykį prieš daugybę metų ir ką galvoja apie SEL

Grupę „Rondo“ žino visi, o tokios dainos kaip „Margarita“, dar ir dabar užgroja įvairaus amžiaus grupių pasibuvimuose. Vis dėlto dabar grupės sudėtis visai kitokia, negu buvo kadaise, o apie tai atvirai laidos „Pasaulis pagal moteris“ metu papasakojo tikrasis jos įkūrėjas Alvydas Tautkus.  Lietuvos šou verslo tėvu tituluojamas Alvydas už tokius žodžius dėkoja, vis dėlto tai priima kukliai. O patirties jis turi tiek, kad kiti galėtų tik pavydėti.
2020-07-27

Goda Alijeva tapo vakarėlio žvaigžde: jos palaikyti atvyko ir Bunkė

Spalvingas ruduo – puikus metas išvysti naują „POP ART“ kolekciją, kurią pristatė Goda Alijeva ir Driule XL. Atlikėją palaikė ir jos draugė bei kolegė Natalija Bunkė. „Mojo Lounge Kaunas“ erdvės šiam savaitgaliui transformuotos, kad lankytojai galėtų pasijausti lyg animaciniame filme. Penktadienio naktis padovanojo prieštaringai novatoriškus pasirodymus. Kolekcija įkvėpta „POP ART“ krikštatėvių ir mados grandų. Tiems kas nespėjo – neverta nusiminti.
2018-10-13

Kauno klube neįtikėtinas karštis: mergina tapo fotografo grobiu

Kauno „Mojo Lounge“ klube jau antrą kartą vyko „POP ART“ naktis, kuri ir vėl nuspalvino klubą įvairiomis spalvomis. Naktis atskleidė ir visas merginų spalvas, jos drąsiai demonstravo išpuoselėtus kūnus. Viena mergina susilaukė daugiau dėmesio, nei kitos. Prieš porą mėnesių vykęs ,,Goda Alijeva & Driule XL'' šou drabužių kolekcijos pristatymas nustebino net daug ką mačiusius klubinėtojus. Praėjusią naktį visus pakerėjo prieštaringai novatoriški pasirodymai ir pavasario spalvų gama.
2018-04-07

Jokių ribų: vilnietės prarado gėdos jausmą ir laiko nuojautą

Grupės „YVA“ narė, glaustinukių kūrėja, Goda Alijeva penktadienį surengė naujausios savo kolekcijos pristatymo vakarėlį. O vakar šis renginys persikėlė į sostinę. Vardinio ženklo apdarus šįkart moteris kūrė ne viena – prie jos prisijungė žinomas didžėjus Audrius Kolesnikovas, klubinėtojams žinomas kaip Driule XL, kuris drabužių kūryboje – taip pat nenaujokas.
2018-02-11

Iltalijoje gyvenusi „Olialia mergaitė“ Vaida šėlo Kauno naktiniame klube

Grupės „YVA“ narė, glaustinukių kūrėja, Goda Alijeva vakar surengė naujausios savo kolekcijos pristatymo vakarėlį. Vardinio ženklo apdarus šįkart moteris kūrė ne viena – prie jos prisijungė žinomas didžėjus Audrius Kolesnikovas, klubinėtojams žinomas kaip Driule XL, kuris drabužių kūryboje – taip pat nenaujokas. Mažiau nei prieš penkis metus Kauno mados dienose debiutavęs A. Kolesnikovas, sutraukęs didžiulį būrį žiūrovų, pateisino net didžiausių skeptikų lūkesčius.
2018-02-10

Naują kolekciją G. Alijeva kurs ne viena: prisijungė žinomas vyras

Lietuvos didžėjus Audrius Kolesnikovas, klubinėtojams žinomas kaip Driule XL, ir atlikėja Goda Alijeva, vasario 9 -10 dienomis ,,Mojo lounge“ įvyksiančiuose renginiuose pristatys išskirtinę „Pop art “ šou drabužių kolekciją. Ją klubinių kostiumų dizaino vandenyse jau kurį laiką nardantys naktinio gyvenimo atstovai kuria kartu. Kolekcijos pristatymuose, kurie vyks dviejų didmiesčių naktiniuose klubuose, laukia daug netikėtų pasirodymų, gausybė šokėjų ir pakeistos klubų erdvės.
2018-02-08

„Love Xmas“: kalėdinės dovanos be galvos ir piniginės skausmo

Kalėdines dovanas galima išsirinkti be galvos skausmo ir nenuskriaudžiant piniginės. Ši misija įmanoma didžiausioje dizaino mugėje Vilniaus Rotušėje – „Love Xmas“. Gruodžio 21-ąją renginys suvienys daugiau nei 130 kūrėjų iš Lietuvos, Suomijos, Italijos, Belgijos, Latvijos ir Lenkijos, o lankytojai ras ir prabangių, ir kuklių dovanų idėjų. Visi „Love Xmas“ dalyviai turės kalėdinių pasiūlymų, kainuojančių tik iki 20 eurų. Kviečiame susipažinti su keletu iš jų.
2016-12-19

Pieštas „Mercedes-Benz“ parduodamas už 16 mln. dolerių

Lapkričio 12 dieną Christie's aukcione už orientacinę 16 milijonų dolerių kainą žadama parduoti paveikslą, kuriame pavaizduotas praėjusio amžiaus 50-ųjų lenktyninis „Mercedes-Benz W 196 R“ bolidas.
2013-10-17
REKLAMA
REKLAMA

„Pop Centras“: ką veikia buvusios grupės „Stiprus Smūgis“ žvaigždės

Milžiniška sėkme mėgavosi daugybė leidybinės kompanijos „Pop Centras“ jaunųjų atlikėjų. Pastarieji surinkdavo pilnas koncertų salės, parduodavo daugybę įrašų, rengdavo kasmetinius muzikinius festivalius „Pop Art“, turnė „Pop Šou“ ir savaitinę laidą „Pop Radijas“ per Lietuvos nacionalinio radijo 1-ąją programą, bet prieš maždaug 12 metų viskas baigėsi ir kiekvienas jų pasuko skirtingu keliu.
2012-02-15

Džordana Butkutė

Su gyvenimo draugu Elegijumi. (Dainiaus Labučio (ELTA) nuotr.) Džordana Butkutė (40), dainininkė (beveik legendinė). Gimė 1968 m. spalio 3 d. Raseiniuose. Šiuo metu gyvena Kaune. Turi du brolius ir seserį. 1976 m. Džordana debiutavo "Lituanikos" festivalyje kartu su grupe Impulsas. 1991 m. gegužės 24 d. Džordana su grupe Alibi POP ART festivalyje iškovojo Didijį prizą (pranc. Grand prix). 2003 m. Džordana Butkutė tapo televizijos TV3 realybės šou "Akvariumas-2" nugalėtoja.
2009-11-09
Į viršų