Jankevičius – apie naują laidą, vestuves ir piktus „babų“ komentarus dėl sūnaus: kuo jis užkliuvo?

„Pasikalbėkim“ rubrikoje žurnalistė Renata Šakalytė kalbina vieną ryškiausių TV3 veidų - „Gero vakaro šou“ vedėją Justiną Jankevičių. Dėl karantino nebegalintis vesti renginių ir vaidinti teatre, vyras ėmėsi kurti autorinę interneto laidą „Nesiaukite“. 

„Yra toks posakis, kad kai katinas nebeturi ką veikt, pradeda sau kiaušus laižyt. Tai aš va kaip tas katinas. O iš tikrųjų seniai jau turėjau tokią idėją, bet vis pritrūkdavo laiko įgyvendinti. Man labai patinka kalbinti žmones, klausyti istorijų. Visada žavėjausi tokiais interviu asais kaip amžinatilsį Laris Kingas ir kitais. Laidoje „Gero vakaro šou“ mes neturime prabangos leistis į gilesnius interviu su svečiais, o čia „vienas ant vieno“ galiu šnekėtis, kiek noriu,“ – sako Justinas.

Nors praėję metai daugeliui scenos žmonių nebuvo lengvi, o dėl pandemijos „nuplaukė“ ir ne vienas Justino renginys, jis tikina, kad 2020-ieji buvo išskirtiniai: gimė sūnelis Leonas, jį pagimdžiusiai mylimajai Gretai Mikalauskytei vyras pasipiršo ir galiausiai pora įsigijo didesnį būstą toliau nuo Vilniaus.

„Nenoriu, kad Leonas kvėpuotų tik miesto dulkėmis. Vasarą jam reikia būti kuo daugiau gryname ore, o mūsų sodyba žiauriai fainoje vietoje – ant ežero kranto. Galima ir pažvejoti, ir pasimaudyti, ir ant žolės palankstyti basam. Ko daugiau augančiam vaikui gali reikėti,“ – šypsodamasis sako Justinas.

Taip pat išgirsite, kodėl būtent dabar nusprendė pasipiršti Gretai ir kada planuoja vestuves. Justinas nevynios žodžių į vatą ir dėl komentarų internete apie jo sūnų, kuriuos rašo „piktos babos“. Pasirodo, ne vienai kliūna tai, kad Leonas gimė ne santuokoje.

„Benkartas – taip jos atsiliepia apie mano vaiką. Kuo šis nekaltas mažylis joms užkliuvo?“ – stebisi Justinas. Interviu metu vyras papasakos, kokiame naujausiame kino filme atliko pagrindinį vaidmenį ir ar lengva neprofesionaliam aktoriui bučiuotis prieš kameras?

Visą interviu su J. Jankevičiumi žiūrėkite vaizdo įraše.

„Pasikalbėkim“ – tai tv3.lt rubrika, kurioje žinomi ir įdomūs Lietuvos žmonės dalinasi savo kasdienybės akimirkomis. Dėl ko jie liūdi, džiaugiasi, ką naujo atranda ir kuo gyvena.


Rašyti komentarą...
A
A
2021-02-03 09:41:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
Amoralu neapkęsti žmonių, kurių net nepažįsti. Amoralu viešai lieti neapykantą. O dar kūdikiams. Nesižaviu Justino bajeriais, tai ir nežiūriu to, kas nežavi. Bet ką bendro tai turi su jo asmenybę ar tuo labiau su šeima? "Moraliosios" babos Linos ir "nuomonės", ar jūs nebijot karmos? Is kur jumyse tiek bjaurasties?
Atsakyti
-5

A
As
2021-02-03 14:19:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tokia mada o ne laiko trūkumas nuėjai ir susirašei,bet kaltos moterys kad nepastato vyrų į vietą o gimdo vaikus...
Atsakyti
-1

P
Pensininke
2021-02-03 14:52:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
Na cia tai jau firmine mama, ne bet kas sugeba naudoti toki leksikona, gal but yra kas neturi ka valgyti, tik manyciau ne pensininkai, teisetai ,uzsidirbe pensija, tad neieskokit slieku ant asfalto
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (16)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų