Laikui nepavaldi Pilypaitė – apie 50-ąjį jubiliejų, duetą su Cicinu ir mylimąjį: nesu prieš dar vieną santuoką

„Pasikalbėkim“ rubrikoje žurnalistė Renata Šakalytė kalbina dainininkę ir muzikos pedagogę Astą Pilypaitę. Prieš keletą dienų ji minėjo gimtadienį – moteriai sukako 50-imt. Kuo ši sukaktis jai svarbi ir ar Asta sureikšmina bėgančius metus? Kuo jubiliejus buvo ypatingas - juk didelės šventės dėl karantino surengti neįmanoma.

„Tikrai nesureikšminu nei metų, nei skaičių, nes daug svarbiau, kaip jautiesi. O aš jaučiuosi labai gerai! Nors nerengiau jokios puotos, staigmenų gimtadienio dieną netrūko. Sulaukiau ir dovanų, ir gėlių, bet svarbiausia - dėmesys. Gavau sveikinimų filmuką, kuriame artimieji, draugai, kolegos man linki pačių gražiausių dalykų. Sėdėjau tiesiog netekusi žado ir negalėjau patikėti, kiek daug nuostabių žmonių mane supa. Tačiau ypatingą dovaną įteikė dukros – įrašė dainą ir sukūrė video klipą. Mažesnioji dukra dainuoja, todėl iš jos galbūt galėjau tikėtis kažko panašaus, bet vyresnioji neturi nieko bendro su muzika, todėl jos dainavimas ypač nustebino,“ – šypsodamasi sako atlikėja.

Asta jau daugybę metų yra įvardijama kaip viena gražiausių Lietuvos dainininkių. Ką jai reiškia išvaizda ir kaip pavyksta išlikti tokia jaunatviška? Atrodo, kad Astos grožis nepavaldus laikui – galbūt tai plastikos chirurgų rezultatas?

„Jokiomis grožio chirurgų paslaugomis nesinaudojau ir nesinaudoju. Tiesa, esu atlikusi akių vokų korekciją, bet ne dėl grožio, o dėl praktinių priežasčių, nes darėsi vis sunkiau matyti. O už savo skaisčią odą galiu būti dėkinga tik tėvams – jų oda lygiai tokia pat. Taigi šiuo atveju genetika nulėmė, kad atrodau taip, kaip atrodau. Visgi bėgant metams daugėja ir raukšlių, ir įvairūs išgyvenimai palieka pėdsakus veide, bet išvaizdos nesureikšminu. Atradau labai daug dalykų, kurie man teikia energijos, dovanoja gerą savijautą, pavyzdžiui, maudynės šaltame vandenyje ar pasivoliojimas sniege. Grūdinimasis iš tikrųjų turi didžiulę įtaką sveikatai. Ir, žinoma, požiūrio klausimas – kuo daugiau optimizmo, tuo gyventi lengviau“, – juokdamasi tikina dainininkė.

Nors pandemija ir karantinas daugelį scenos žmonių privertė padaryti pauzę, Asta sako, kad šį laiką išnaudoja buvimui kartu su šeima - dukromis ir ilgamečiu mylimuoju. Paklausta, ar kada nors norėtų ištekėti antrą kartą, atlikėja buvo atvira.

REKLAMA

„Mums labai gera taip, kaip šiuo metu yra, bet nesu kategoriškai nusiteikusi prieš dar vieną santuoką. Bet žinot, kaip su tomis moterimis būna – vieną dieną atrodo vienaip, o kitą - jau kitaip. Visgi nenoriu nieko forsuoti ir mėgaujuosi gražiais mudviejų santykiais, bendrais dalykais, kurie mus jungia,“ – tikina Asta.

Pokalbio metu išgirsite ir kaip susikūrė dainininkės bei kito scenos grando Ryčio Cicino duetas. Asta pristatys naujausią savo kūrinį „Naujos dienos pradžia“, kurio fragmentus išgirsite bei papasakos, kaip pasuko į muzikos pedagogės kelią. Taip pat pasidalins, kaip įveikė skydliaukės ligą, dėl kurios buvo priversta daryti pauzę savo karjeroje.

Visą interviu su A. Pilypaite žiūrėkite video įraše.

„Pasikalbėkim“ – tai tv3.lt rubrika, kurioje žinomi ir įdomūs Lietuvos žmonės dalinasi savo kasdienybės akimirkomis. Dėl ko jie liūdi, džiaugiasi, ką naujo atranda ir kuo gyvena.


Rašyti komentarą...
A
Asta
2021-01-22 18:00:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
Sėkmės tau Asta, pasiilgom tavo dainų.
Atsakyti
-5

L
LUKAS JUSKUS
2021-01-22 17:55:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
SVEIKINU
Atsakyti
-3

B
Boleslovas
2021-01-22 18:37:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
Didziausi sveikinimai Astai, izengus i 6 desimti.
Atsakyti
-6

SKAITYTI KOMENTARUS (897)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų