Lietuviškąją Kardashian vadinama Justina atskleidė, kokios lyties mažylio laukia: jau išrinkom ir vardą

„Pasikalbėkim“ rubrikoje žurnalistė Renata Šakalytė kalbina grožio specialistę Justiną Partikę. Lietuviškąja Kim Kardashian neretai vadinama išraiškingų kūno formų moteris neseniai su savo sekėjais socialiniuose tinkluose ir žiniasklaida pasidalino džiugia naujiena, kad vėl laukiasi. Pavasarį per pirmąjį karantiną Justina su mylimuoju, atlikėju Vyteniu Partiku išgyveno didžiulį skausmą, kai ilgai laukto vaikelio gyvybė užgęso dar būnant mamos įsčiose. Justina atvirai sako, kad ši nelaimė tapo rimtu išbandymu jų santykiams, bet galiausiai pora liko kartu.

„Aš jau žinojau, ką reiškia būti mama, nes turiu devynerių metų sūnų, o Vyteniui tas vaikutis buvo pirmas. Jis beprotiškai jo laukė, svajojo kuo greičiau tapti tėčiu ir viskas staiga dužo į šipulius... Mums abiems buvo be galo sunku, bet turbūt jam buvo dar sunkiau. Visgi tokios nelaimės akivaizdoje svarbiausia yra neužsidaryti tik savyje. Būtina kalbėtis, lieti emocijas, mes taip ir darėm. Aš iš pradžių labai save kaltinau – gal kažką ne taip padariau, gal kur nors suklydau, bet gydytojai nuramino, kad čia tikrai nėra jokios mano kaltės. Tisiog, mažylio širdelė sustojo ir viskas. Galiausiai su Vyteniu supratome, kad nebegalime vien tik lieti ašaras – reikia stengtis dar kartą pastoti. Taigi kibom į malonius darbus – nenorėjom švaistyti brangaus laiko, juk man trisdešimt metų,“ – šypsodamasi sako Justina.

(16 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Justina Globienė su mylimuoju Vyteniu Alex Partiku

Moteris pripažįsta, kad baimės ir nerimo sužinojus, kad laukiasi, tikrai buvo nemažai. Ypač jaudinosi dėl to, ar sugebės sėkmingai išnešioti vaikelį iki tos datos, kai prarado ankstesnįjį. Dabar rizikos jau nebelikę ir Justina jaučiasi žymiai labiau atsipalaidavusi.

„Šiuo metu tiesiog mėgaujuosi nėštumu – Vytenis irgi lepina. Daug miegu, skaniai maitinuosi, stengiuosi nepersidirbti. Iš tikrųjų po tokių sukrėtimų, kokius patyriau aš ir kitos moterys, praradusios kūdikius, labai svarbu rasti bendraminčių. Kelios pažįstamos mane pakvietė į vieną grupę Facebook, kur susirinkusios moterys, išgyvenusios persileidimus, vaisiaus ar kūdikio netektis, stiprina viena kitą. Tas palaikymas kartais yra vienintelis dalykas, kuris dar padeda nepalūžti ir ištverti. Sulauki paguodos žodžių, dėmesio, patarimų ir žinoma, taip stengiesi vėl iš naujo atrasti viltį,“ – sako Justina.

Pokalbio metu moteris išskirtinai tv3.lt skaitytojams ir žiūrovams atskleis, kokios lyties mažylį nešioja po širdimi ir net pasidalins keliais vardais, kuriais gali būti pavadintas kūdikis. Maža to, paaiškėjo, kad naujasis šeimos narys pasaulį turėtų išvysti kelios dienos po Vytenio gimtadienio – gegužės viduryje. 

„Turbūt tai geriausia dovana tėčiui, kokios tik galima sulaukti. Na, o man tai bus pats gražiausias šių keistų metų akcentas, nes patyriau ir išgyvenau tiek daug.. Juk gyvenimas buvo lyg koks įtempto siužeto filmas. Atšvenčiau 30-metį, pastojau nuo mylimo vyro, praradau vaikelį, tada prieš pat vestuves sužinojau, kad vėl laukiuosi, atšokau vestuves! Svajojau atidaryti grožio saloną, bet dabar atidėjom šį planą, nes pirksim didesnius namus. Noriu, kad mano angelui nieko netrūktų. Ir nors daugeliui šie metai tikrai nelengvi, sunkūs, aš negaliu skųstis, nes patyrusi daug skausmo, vėl esu laiminga,“ – tikina Justina.

Visą interviu su J. Partike žiūrėkite video įraše.

„Pasikalbėkim“ – tai tv3.lt rubrika, kurioje žinomi ir įdomūs Lietuvos žmonės dalinasi savo kasdienybės akimirkomis. Dėl ko jie liūdi, džiaugiasi, ką naujo atranda ir kuo gyvena.


Rašyti komentarą...
V
Vija
2020-12-19 11:47:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
O siaube !Ir nieko daugiau....
Atsakyti
-1

A
Agne
2020-12-20 11:30:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
Sveikinimai
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų