Moteris fotografuoti mėgstančiam Knispeliui – netikėtas žmonos Palmiros siūlymas: įsimylėk jas

„Pasikalbėkim“ rubrikoje žurnalistė Renata Šakalytė kalbina TV3 laidos „TV Pagalba“ vedėją, fotografą Egidijų Knispelį. Itin retai interviu dalijantis vyras šįkart sutiko pasikalbėti ir apie darbą, ir apie aistrą fotografijai, ir net šiek tiek kilstelėti asmeninį gyvenimą gaubiantį šydą. Kodėl Egidijus jį slepia ir neturi savo paskyros net „Facebook“ socialiniame tinkle?

„Kažkada turėjau, bet išsitryniau. Kai tampi žinomu, atpažįstamu ir vedi populiarią televizijos laidą, kurioje padedama daugybei žmonių, natūralu, kad pradedi sulaukti ir daugiau dėmesio, žinučių, laiškų. Kai kada tose žinutėse būdavo reiškiamos padėkos, kartais – pagyros, bet vis dažniau sulaukdavau pagalbos prašymų. Sąžiningai stengdavausi tuos prašymus perduoti laidos kūrybinei grupei ir prašydavau žmonių kreiptis į „TV Pagalbą“ nurodytu bendruoju numeriu, o ne rašyti asmeniškai.. Tačiau ilgainiui supratau, kad tai niekaip nesiliaus, todėl nutariau išsitrinti anketą. Nesigailiu – gyvenu daug paprasčiau, ramiau, o šiuo metu daugiau dėmesio skiriu asmeninei fotografijų svetainei, kurioje talpinu savo darbus,“ – pasakoja Egidijus.

(63 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Fotografija užsiimantis Egidijus Knispelis pasidalijo jaunystės kadru ir savo darbais

Kaip fotografija tapo neatsiejama žurnalisto gyvenimo dalimi? Ir kaip į pomėgį fotografuoti gražias moteris reaguoja Egidijaus žmona Palmira Galkontaitė?

„Aš esu baigęs fotožurnalistiką universitete. Bet taip susiklostė, kad kurį laiką tik diplomas man ir priminė, kad esu fotografas. Po studijų pasinėriau į televiziją, keliones, kino pasaulį, o nuotraukų padarydavau retai – nebent per kokias asmenines šventes ar renginius. Iš naujo aistra fotografijai užgimė maždaug prieš ketverius metus ir dabar jau tapo neatsiejama mano gyvenimo dalimi. Labiausiai mėgstu fotografuoti moteris – neneigiu to, nes vyrų veidai man įdomūs tik vyresnio amžiaus. Bet išmokti į fotogruofajamą moterį žiūrėti ypatingai mane paskatino pati žmona! Puikiai atsimenu, kai ji, peržiūrėjusi nemažai mano darbų, pasakė: „Tu nefotografuok moterų, kaip daiktų. Bent kol fotografuoji – įsimylėk jas“. Taigi turiu oficialų žmonos leidimą įsimylėti savo modelius,“ – juokdamasis sako žurnalistas.

Egidijus tikina, kad per šitiek santuokos metų jie su Palmira išmoko pasitikėti vienas kitu ir dėl to nekyla jokių nesusipratimų. Ypač vyras didžiuojasi neseniai žmonos išleistu romanu, kurio rankraštį turėjo garbės perskaityti ir įvertinti pirmasis. Knyga leidyklos pristatoma kaip erotinis romanas, bet Egidijus tikina, kad ne erotika ten svarbiausia, o gebėjimas džiaugtis gyvenimu atvira širdimi, net kai tau per 50-imt ar daugiau. Abu su Palmira jau yra peržengę šią amžiaus ribą, taigi, ar jų santykiuose erotikos dar likę? Ar jiems svarbu intymus ryšys?

REKLAMA

„Jeigu taip trumpai – žinoma. Ir svarbu iki tol, kol neguli pajungtas prie lašinės ar nesi apraizgytas vamzdeliais. Kaip sakė vienas mano bičiulis: „Žinai, Egidijau, kas yra seksas, aš supratau tik po 60-ies metų“. Taigi gal man nereiks taip ilgai dar laukti“, – šyspodamasis sako Egidijus.

Visą interviu su E. Knispeliu žiūrėkite video įraše.

„Pasikalbėkim“ – tai tv3.lt rubrika, kurioje žinomi ir įdomūs Lietuvos žmonės dalinasi savo kasdienybės akimirkomis. Dėl ko jie liūdi, džiaugiasi, ką naujo atranda ir kuo gyvena.


Rašyti komentarą...
M
Moteris
2020-12-09 18:15:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nuotraukos labai įdomios, sveikinu.
Atsakyti
-6

V
Vitalija
2020-12-10 06:58:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jei duota,tai duota ir nieko tu nepakeisi.Egidijus tegul toliau fotografuoja,nes jam tai duota daryti foto meną.
Man begalo patiko ir ankstesnės nuotraukos.
Atsakyti
0

K
Kora
2020-12-10 14:59:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
Geriausiai sekasi, kai darai tai, kas teikia malonumą.
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų