Kaip niekad atviras Radžis – apie meilę, šeimą ir vaikus: negali žinot, ar kas nepasibels su DNR testu

„Pasikalbėkim“ rubrikoje žurnalistė Renata Šakalytė kalbina dainininką Radžį Aleksandrovičių. Panevėžyje, kuriame turi savo nuosavą butą karantino dienas leidžiantis atlikėjas atvirai sako, kad gyventi be koncertų, gyvų susitikimų su gerbėjais darosi vis sunkiau. Radžis nevynioja žodžių į vatą – sustojusi muzikinė veikla jam atnešė didelių finansinių nuostolių, o artėjantis šventinis periodas daugeliui scenos žmonių iki šiol būdavo vienas svarbiausių pajamų gavimo laikotarpių. Nors dainininkas nelinkęs taupyti ar atsidėti didelių sumų juodai dienai, kol kas dar gyvena iš santaupų.

„Turiu pinigų, nebadauju dar – nesijaudinkite, bet neapsimetinėsiu, kad sukaupęs milijonų tikrai nesu, kaip galbūt daugeliui gali atrodyti. Lietuvos atlikėjai negauna tokių honorarų, kaip užsienio žvaigždės, net jeigu yra labai populiarūs ir gali džiaugtis aktyvia koncertine veikla. Bet situacija yra tokia, kokia yra. Laikausi karantino, nors neslėpsiu – sulaukiu skambučių, kai žmonės kviečia atvykti į privačias šventes ir dainuoti.. Žinot, man atrodo, kad valdžia per mažai skiria dėmesio mums – scenos žmonėms. Juk mes dabar atsidūrėme nepavydėtinoje situacijoje. Esam tiesiogiai paveikti draudimų, o pagalbos sulaukiame nedaug. Ką gali žinoti, ar nepalūšime ir nesusigundysime tokiais privačiais kvietimais? Juk gyventi iš kažko reikia,“ – sako Radžis.

Jis visgi neatmeta galimybės ieškotis ir kitokio darbo – juolab turi virėjo specialybę, bet atlikėjas sako, kad jeigu reikės, galės ir taksistu dirbti. O šiuo metu daugiausia dėmesio skiria kūrybai: vyras atskleidžia, kad artimiausiu metu ketina pristatyti keletą naujų dainų. Be to, Radžis vis daugiau laiko praleidžia socialiniuose tinkluose – ypač TikTok. Čia pradėjo dėti nuotaikingus video įrašus, kuriuose demonstruoja įvairius šokio judesius. Atlikėjo pasirodymai sulaukia vis daugiau gerbėjų dėmesio.

„O ką veikti daugiau? Nesėdiu juk nosies nukabinęs per dienas. Aš TikTok atradau visai neseniai ir pagalvojau, kad tie vaizdeliai yra puikus būdas pakelti nuotaiką ir sau, ir kitiems. Neketinu tapti jokiu šokių profesionalu – linksminuosi ir kitus linksminu. Daugybė žmonių pasaulyje taip daro, o kuo aš išskirtinis? Nežinau, kodėl maniškiai vaizdeliai tampa tokie populiarūs, bet, matyt, žmonės jau pavargę nuo blogų žinių, nuo rimtumų. Jiems reikia pramogos, o man irgi,“ – šypsodamasis sako Radžis.

Dainininkas nėra linkęs daug pasakoti apie savo asmeninį gyvenimą, bet šįkart sutiko praskleisti paslapties šydą. Radžis atvirai sako, kad trumpalaikių santykių yra turėjęs ne vieną, o ilgiausiai trukusi draugystė – apie trejus metus. Tiesa, tos tikrosios meilės vis dar laukia.

REKLAMA

„Man tikrai svarbu yra šeima. Bet ne kiekviena gali gyventi su artistu. Taip jau yra, kad daug koncertuodavau, važinėdavau po Lietuvą, todėl kitą žmogų toks nepastovumas pradeda erzinti. Vienadienių santykių man netrūksta, bet tai ką daryti, jei niekaip nesutinku tos vienintelės? Nepulsiu juk su bet kuo kurti šeimos,“ – aiškina atlikėjas.

Paklaustas, ar pasvajoja ir apie vaikus, Radžis nuoširdžiai sako, kad taip, bet juokdamasis priduria, kad negali žinot, ar jų tikrai jau neturi. Ką reiškia ši užuomina ir kodėl jis nebijo DNR testo?

Visą interviu su Radžiu žiūrėkite video įraše.

„Pasikalbėkim“ – tai tv3.lt rubrika, kurioje žinomi ir įdomūs Lietuvos žmonės dalinasi savo kasdienybės akimirkomis. Dėl ko jie liūdi, džiaugiasi, ką naujo atranda ir kuo gyvena.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų