Laima Kybartienė atvirai – apie televiziją ir širdies reikalus: į pasimatymus jau nekvieskit

„Pasikalbėkim“ rubrikoje žurnalistė Renata Šakalytė kalbina ilgametę televizijos ir loterijos laidų vedėją Laimą Kybartienę. Moteris nuoširdžiai sako jau nebesuskaičiuojanti, kiek metų pristato Kenoloto ir Jėgos žaidėjams laiminguosius skaičius ant kamuoliukų, o nuo šio rudens ji tai daro TV3 eteryje. Pradėjusi savo karjerą televizijoje kaip diktorė, dabar Laima džiaugiasi, kad vis dar yra reikalinga ir kaip loterijos veidas, ir kaip sveikinimų koncertų vedėja. 

„Labai gerai atsimenu, kai sulaukiau žinios, kad daugiau nebedirbsiu diktore. Atrodė, kad kažkas ėmė ir nutrūko manyje tuo metu. Gal dvi savaites verkiau. Amžiną atilsį tuometinis vyras ramino, guodė ir sakė, kad viskas bus gerai. Taigi vilties nepraradau. Beje, Sausio 13-osios įvykius stebėjau tada per televizorių, nes auginau dukrelę ir vienu metu, kolegei Eglei Bučelytei bekalbant eteryje, vaizdas staiga nutrūko ir atsirado juoduma. Tai štai ir mano gyvenime, išgirdus žinią, kad nebesu daugiau reikalinga televizijai, atsirado juoduma. Visgi ilgainiui nurimau, susidėliojau jausmus ir mintis, o tada po truputį ėmiau sulaukti kvietimų grįžti į eterį. Man tai buvo lyg šviežio oro gurkšnis,“ – prisiminimais dalinasi Laima.

(15 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Laimos Kybartienės gyvenimo akimirkos

Ar nenusibosta tiek metų daryti tą patį per tą patį eteryje? Kuo Laimai įdomus loterijos vedėjos darbas?

„Aš žiūriu į savo pareigas labai atsakingai, nes mano užduotis žiūrovui, žaidėjui sukurti pramogą! Nešti džiaugsmą į namus. Todėl pati stengiuosi atrodyti linksma, džiugi ir iš širdies dalinti gerą nuotaiką. Man nereikia apsimetinėti ar vaidinti – iš tikrųjų einu į loterijos filmavimus, kaip į šventę! Per tuos ilgus metus esu ne kartą susitikusi ir su ne vienu laimėtoju – labai gera būti kito džiaugsmo ir sėkmės liudininke,“ – šypsodamasi sako Laima.

Moteris neslepia, kad nepaisant kone nuolat veide šviečiančios šypsenos, yra tekę išgyventi ir skaudžių akimirkų asmeniniame gyvenime. Laima atvirai pasakoja, kad turėjo išsiskirti su priklausomybę alkoholiui kentusiu vyru. Net 22-jus metus trukusi santuoka iširo, nors diktorė tikina bandžiusi sutuoktiniui padėti, kuo galėjusi.

„Aš supratau vieną aiškų dalyką – negali nugyventi gyvenimo už kitą žmogų. Negali už jį priimti sprendimų. Man teko susitaikyti su tuo, kad aš bejėgė įveikti vyro ligą. Jis pats turėjo to norėti, bandyti. Galiausiai privalėjau jį paleisti dėl savęs ir dėl dukrų. Po skyrybų pradėjau kitą gyvenimo etapą – šviesų, ramų, kuris tęsiasi iki šiol. Esu laiminga mama, močiutė ir turiu nuostabius keturis anūkus,“ – pasakoja diktorė.

REKLAMA

O ar žavios moters širdis užpildyta meile tik vaikams ir anūkams? Ar ji sulaukia daug dėmesio iš vyrų – juk Laima laisva, nepriklausoma, o gal žinonumas atbaido siekti jos palankumo?

„Oj daug buvo klausimų, kodėl po skyrybų aš neištekėjau antrą kartą. O kam? Man labai gerai taip, kaip yra. Bet neslėpsiu – dėmėsio sulaukiau ir sulaukiu iki šiol. Visgi į pasimatymus manęs jau nebekvieskit“ – juokdamasi prisipažįsta Laima.

Visą interviu su L. Kybartiene žiūrėkite video įraše.

„Pasikalbėkim“ – tai tv3.lt rubrika, kurioje žinomi ir įdomūs Lietuvos žmonės dalinasi savo kasdienybės akimirkomis. Dėl ko jie liūdi, džiaugiasi, ką naujo atranda ir kuo gyvena.


Rašyti komentarą...
N
Nepavydėk
2020-11-26 11:36:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
Egle,nepavydėk.Moteris labai graži ir šarmi ga.Ne taip dažnai apie Kybartienę rašoma.Nuleisk savo tulžį kitoje vietoje.
Atsakyti
-9

S
Skaitytoja
2020-11-26 11:12:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
O kas liepia apie ja skaityti, skaitykit apie zvonke,oksana
Atsakyti
-12

J
J.
2020-11-26 11:32:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kokia ji tau boba? Kaip drįsti taip kalbėti?
Atsakyti
-7

SKAITYTI KOMENTARUS (9)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų