Antrojo vaikelio laukianti atlikėja Narkutė dalinasi džiugiomis emocijomis: šios šventės tikrai bus kitokios

„Pasikalbėkim“ rubrikoje žurnalistė Renata Šakalytė kalbina dainų kūrėją ir atlikėją Ievą Narkutę. Šios šventės moteriai bus kitokios ne tik todėl, kad jas sutiks Vilniuje, mat įprastai vykdavo pas tėvus arba pas uošvius, bet ir dėl to, jog po širdimi nešioja naują gyvybę. Apie tai Ieva pranešė savo sekėjams socialiniuose tinkluose ir žiniasklaidai po to, kai viešai pasirodė šių metų „Išsipildymo akcijos“ paramos koncerte. 

„Karantinas tikrai yra geras laikas, jeigu nori išvengti žiniasklaidos dėmesio ir klausimų, susijusių su nėštumu. Koncertų beveik neturėjau, viešumoje per daug nesirodžiau, o dalintis asmeniniu gyvenimu nesu linkusi. Net kai kurios mano bičiulės nustebo, kai galiausiai pasidalinau žinia apie nėštumą. Pasirodo, dauguma jų irgi laukiasi kūdikių,“ – juokiasi Ieva.

(8 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Besibaigiant metams – džiugi naujiena: dainininkė Narkutė su vyru laukia šeimos pagausėjimo

Atlikėja tikina, kad kol kas nėra aišku, ar į jų šeimą ateis dar viena mergaitė ar berniukas. Vyresnioji dukra Onutė, kuriai jau ketveri, į žinią apie kūdikį iš pradžių reagavo gan santūriai. Tačiau dabar, pasak Ievos, jau daugiau klausinėja ir domisi, kaip vaikelis pilve auga, planuoja, ką su juo veiks ir net ketina mokyti, kaip atsisėsti ant naktipuodžio. 

„Kalbamės su dukra, ruošiame ją broliuko arba sesutės atėjimui. Tai tikrai svarbus įvykis mūsų šeimai. Visgi aš pati jaučiuosi labai rami. Neturiu svajonės būtinai susilaukti sūnaus ar dukters, nes svarbiausia, kad jau dabar tas vaikelis yra labai mylimas ir laukiamas. Pamenu, kad kai pastojau pirmą kartą, buvo šmėkštelėjusi mintis, jog norėčiau kada nors turėti dukrelę, o dabar nuoširdžiai sakau – lytis tikrai nėra svarbi,“ – šypsodamasi sako dainininkė.

Kaip ir daugelis scenos žmonių, Ieva priversta daryti pauzę savo veikloje. Bet ji neslepia, kad yra beprotiškai pasiilgusi koncertų, gyvų susitikimų su klausytojais, gerbėjais, o ypač su draugais. Moteris atvirauja, kad būtent tokie dalykai ją skatina rašyti dainas, dažnai tampa įkvėpimo šaltiniu. Visgi Ieva nesėdi sudėjusi rankų ir jau turi parašiusi nemažai naujų kūrinių.

REKLAMA

„Esu toks jau žmogus – karantinas ar ne, aš kuriu ir gan produktyviai. Tiesa, ne visos dainos išvysta dienos šviesą. Kartais jos gali pragulėti stalčiuje ne vienerius metus. Turiu tokį kūrybos dienoraštį, kuriame rašau viską, kas užgimsta mano galvoje, tai ten tikrai esama nemažai dalykų, kurie dar laukia savo šlovės valandos. Kad ir istorija su daina „Stebuklas“, kuri tapo savotišku šių metų „Išsipildymo akcijos“ himnu. Parašiau ją pernai, bet prieš Kalėdas taip ir neparodžiau prodiuseriams. O šiemet man tos dainos tekstas, žodžiai įgavo visai kitą prasmę pandemijos kontekste. Taigi supratau, kad net gerai padariau, jog palaukiau ir neišleidau jos į viešumą pernai. Dabar „Stebuklas“ gali kiekvienam mūsų dovanoti visai kitą emociją – teikiančią viltį ir stebuklo laukimą“, – sako Ieva. 

Visą interviu su I. Narkute žiūrėkite video įraše. Jo gale išgirsite ir dainą „Stebuklas“. 

„Pasikalbėkim“ – tai tv3.lt rubrika, kurioje žinomi ir įdomūs Lietuvos žmonės dalinasi savo kasdienybės akimirkomis. Dėl ko jie liūdi, džiaugiasi, ką naujo atranda ir kuo gyvena.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų