Priešingai bet kokiam sveikam protui, herojus su komanda kažkokiu būdu nusileido gimtojoje Žemėje, tik ne dabartyje, o prieš 65 milijonus metų.
„Patikėkite, Žemė prieš tiek laiko buvo labai nesvetinga vieta gyventi. Ir čia yra įdomiausia dalis, nes tam, kad sukurtum vaizdą prireikė labai daug fantazijos. Kiek mes težinome apie anuos laikus? Kad egzistavo dinozaurai? O kaip ten išgyventi šiuolaikiniam žmogui? Tai buvo mūsų užduotis numeris vienas: susidėlioti svarbiausius akcentus ir išlaisvinti fantaziją”, - pasakoja žinomas filmų prodiuseris Sami Raimi, kūręs ir „Žmogaus-voro” juostas.
Jo teigimu, kai kurie kaskadiniai triukai, kovų scenos arba sudėtingi iššūkiai filmavimo aikštelėje aktoriams buvo atskleidžiami prieš pat pradedant suktis kameroms.
„Taip siekėme autentiškumo. Mums buvo svarbiau tikrumas nei atidirbti veiksmai. Žinoma, aktoriams padėjo triukų koordinatoriai, kaskadininkai, tačiau tai buvo labiau dėl jų saugumo”, – sakė prodiuseris.
Filmo „65: išnykimo riba“ istorija tęsiasi, kuomet laivo kompiuteris pareiškia nebeatpažįstantis aplinkos. Iš pradžių pagrindinis veikėjas pagalvoja apie banalų technikos gedimą. Kuomet laivas įskrenda į netikėtą asteroidų sankaupą, pilotas tikisi, jog tai – tik nukrypimas nuo kurso. Tačiau kai asteroido pažeistas laivas priverstas tūpti ant neatpažįstamo kosminio kūno, kurio nėra jokiose duomenų bazėse, Milsas pajunta prabundant paniką.
Bandydamas jai nepasiduoti, pilotas imasi ieškoti laivu skridusių keleivių. Iš 35 jam pavyksta rasti ir atgaivinti vos vieną – paauglę Koa. Netrukus Milsas suvokia, kad, priešingai bet kokiam sveikam protui, jis kažkokiu būdu nusileido gimtojoje Žemėje, tik ne dabartyje, o prieš 65 milijonus metų. O supratus, kokie padarai tuo metu karaliavo Žemėje, Milso panika virsta siaubu.
Ar pavyks jiems grįžti atgal? Ir kuo baigsis ši kelionė? Tai pamatysime kino teatruose kovo 31 dieną pasirodysiančioje intriguojančioje juostoje „65: išnykimo riba“.