Glen Powell – nuo Sidney Sweeney meilužio iki samdomo žudiko

Bene labiausiai auganti žvaigždė Holivude dabar yra aktorius Glen Powell, kuris, savo kaip aktoriaus karjerą pradėjęs antraplaniu vaidmeniu „Šnipų vaikučių“ franšizėje, dabar gali rinktis geriausius filmus, režisierius ir kolegas. Dar šiemet aktorius buvo poruojamas su kita Holivudo numylėtine Sydeny Sweeney, o jau netrukus kaip chameleonas keis išvaizdą apsimetinėdamas samdomu žudiku.
REKLAMA
Siaubo filmo „Pirmasis ženklas“ anonse gimsta tikras blogis  Siaubo filmo „Pirmasis ženklas“ anonse gimsta tikras blogis

Siaubo filmo „Pirmasis ženklas“ anonse gimsta tikras blogis

Siaubo filmų gerbėjams vertėtų sukalbėti maldą ar dvi, nes netrukus kinuose pasirodys tikras blogis – kino studija „20th Century Studios“ pristatė siaubo filmo „Pirmasis ženklas“ (angl. „The First Omen“) anonsą. 1976-aisiais metais kino sales pirmąkart sukaustė siaubo filmas „Ženklas“ (angl. „The Omen“), pasakojantis apie Antikristo sugrįžimą į Žemę. Naujasis siaubo filmas „Pirmasis ženklas“ yra originalo priešistorė ir pasakoja apie jauną amerikietę (akt.
Kino guru 2024-01-24
REKLAMA
Filme „Ferrari” suvaidinusi Penelope Cruz: ar žinote, kodėl Laura Ferrari miegodavo ant lenktyninių automobilių padangų?  Filme „Ferrari” suvaidinusi Penelope Cruz: ar žinote, kodėl Laura Ferrari miegodavo ant lenktyninių automobilių padangų?

Filme „Ferrari” suvaidinusi Penelope Cruz: ar žinote, kodėl Laura Ferrari miegodavo ant lenktyninių automobilių padangų?

Jau šį penktadienį, sausio 26 dieną, į mūsų šalies kino teatrus pagaliau atkeliauja biografinė drama „Ferrari“, pasakojanti apie bene juodžiausią automobilių legendos Enzo Ferrario (jį juostoje įkūnija aktorius Adamas Driveris) gyvenimo laikotarpį. Juosta supažindins ne tik su intrigų pilna istorija, atskleis automobilių grožį bei lenktynių užkulisius, bet ir parodys meilės ir skausmo istoriją – pagrindinio herojaus žmoną čia vaidina Penelope Cruz.
Kino guru 2024-01-23
REKLAMA
Kodėl biografinės dramos „Ferrari” pagrindiniam aktoriui Adamui Driveriui filmavimuose nebuvo leista vairuoti?   Kodėl biografinės dramos „Ferrari” pagrindiniam aktoriui Adamui Driveriui filmavimuose nebuvo leista vairuoti?

Kodėl biografinės dramos „Ferrari” pagrindiniam aktoriui Adamui Driveriui filmavimuose nebuvo leista vairuoti?

Sutikite – gauti pagrindinį Enzo Ferrario vaidmenį juostoje apie to paties vardo „meno kūrinių“ istoriją bei lenktynes ir negauti galimybės sėstis prie vieno iš klasikinių lenktyninių automobilių vairo būtų apmaudu.
Kino guru 2024-01-17
REKLAMA
Animacinės juostos „Kosminiai draugai” kūrėjai: mūsų tikslas –„pakutenti” žiūrovų fantaziją ir vaizduotę  Animacinės juostos „Kosminiai draugai” kūrėjai: mūsų tikslas –„pakutenti” žiūrovų fantaziją ir vaizduotę

Animacinės juostos „Kosminiai draugai” kūrėjai: mūsų tikslas –„pakutenti” žiūrovų fantaziją ir vaizduotę

Jau šį penktadienį, sausio 19 dieną, į kino teatrus atkeliauja šventė animacijos gerbėjams – lietuviškai dubliuota juosta visai šeimai „Kosminiai draugai“. Kaip teigia jos kūrėjai, filmo tikslas buvo „pakutenti“ žiūrovų fantaziją bei vaizduotę. Panašiai taip, kaip tai daro knygų skaitymas. „Kai skaitome knygas, įsijungia daugybė pojūčių. Atrodo, net galime užuosti kvapus, apie kuriuos perskaitome, jaučiame ir skonį.
Kino guru 2024-01-16
Į viršų