„Įsikūnijimas. Vandens kelias“ yra „sudėtingiausias kada nors sukurtas filmas“

Originalus filmas „Įsikūnijimas“ (angl. „Avatar“) sukėlė bangas, kai pasirodė kinuose prieš 13 metų, ir tapo daugiausiai uždirbusiu kada nors sukurtu filmu. Daugybė metų praėjo be tolesnių tęsinių, tačiau režisierius James Cameron ir kompanija netrukus kompensuos prarastą laiką. Vėliau šiais metais kino teatrus pasieks pirmasis istorijos tęsinys pavadinimu „Įsikūnijimas. Vandens kelias“ (angl.

Martin McDonagh, Colin Farrell ir Brendan Gleeson susitinka dramoje „Salos vaiduokliai“

Režisierius Martin McDonagh grįžo į Airiją, kur nufilmavo kitais metais kinuose pasirodysiantį filmą „Salos vaiduokliai“ (angl. „The Banshees of Inisherin“) – tai pirmasis filmas, kurį jis sukūrė savo gimtojoje šalyje. Aptardamas savo sugrįžimą į gimtinę per spaudos konferenciją Venecijos kino festivalyje, režisierius M. McDonagh sakė: „Kažką padaryti Airijoje buvo didinga, ypač mano svajonė buvo Airijos vakarai.

Brad Pitt ir Margot Robbie žada apšviesti Babiloną

Aukščiausio lygio Holivudo žvaigždės Brad Pitt ir Margot Robbie kartu vaidins istorinėje komiškoje dramoje „Babilonas“ (angl. „Babylon“), kuri žada užtraukti gėdą net didžiojo Getsbio vakarėliams. Pasirodžiusiame oficialiame filmo „Babilonas“ anonse kino gerbėjai pagaliau gali išvysti, kaip B. Pitt ir M. Robbie bando formuoti ankstyvąjį Holivudą pagal savo skonį – su daugybe alkoholio ir narkotikų. Filmas „Babilonas“ seka Džeką Conrad (akt. Brad Pitt) ir Nelę LaRoy (akt.

Lietuviško siaubo filmo „Rūpintojėlis“ anonsas: juostoje analizuojama viena didžiausių šiandienos baimių

Jau lapkričio 4 dieną didžiuosiuose mūsų šalies ekranuose įvyks ypatinga premjera. Kino teatruose pasirodo lietuviškas siaubo filmas „Rūpintojėlis“, analizuosiantis vieną didžiausių šių laikų baimių – būti nepastebėtu. „Šiandieniniame pasaulyje daugeliui baisiausias košmaras yra nebūti unikaliu, neturėti tave apibrėžiančios savybės, kuri išskirtų iš kitų. Savotiško archetipo, kuris apibūdina tave kaip žmogų.

Filmo „Beldimas į duris“ anonse Dave Bautista skelbia apokalipsę

Vizionierius režisierius M. Night Shyamalan sugrįžta ir kartu su savimi atsineša pasaulio pabaigą. Po to, kai kino žiūrovus šokiravo su paplūdimyje itin staigiai senstančia šeima filme „Senatvė“ (angl. „Old“) ir pristatė šiurpų kūdikį mini seriale „Tarnaitė“ (angl. „Servant“), režisierius M. Night Shyamalan dabar nori atkreipti dėmesį į atokią trobelę ir keturis nepažįstamus žmones, terorizuojančius jos nuomininkus.
Į viršų