naujienų portalas tv3.lt

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
5
Indrė Stonkuvienė ir Vidas Bareikis (nuotr. Instagram)

Vėlų penktadienio vakarą pramogų pasaulį apskriejo džiugi žinia – socialinių iniciatyvų kūrėjai, „Isagency“ agentūros vadovei Indrei Stonkuvienei pasipiršo mylimasis, dainininkas Vidas Bareikis.

5

Vėlų penktadienio vakarą pramogų pasaulį apskriejo džiugi žinia – socialinių iniciatyvų kūrėjai, „Isagency“ agentūros vadovei Indrei Stonkuvienei pasipiršo mylimasis, dainininkas Vidas Bareikis.

REKLAMA

Atslūgus emocijoms I.Stonkuvienė prisipažino, kad apie piršlybas nieko nenutuokė.

Moteris socialiniuose tinkluose prakalbo apie sužadėtuves, įrašu sutiko pasidalinti ir naujienų portalu tv3.lt.

„Žodžiais neina apsakyti mano būsenos, iš laimės neišsituriu savame kūne. Šypsena ir nuotaikytė max. Tai, kas įvyko vakar, papuola į mūsų gražią istoriją.

Šis „projektas” vyko (aišku, kuo puikiausiai slepiant visas detales) 4 mėnesius. Žiedo kūryba, jo užsakymas ir ta vieta, kurioje viskas įvyks.

Banalu, bet tiesa: svajok, nes svajonės pildosi, tikrai tinka ir šiai akimirkai. Mūsų meilės vietoje, taip, tikrai, taip nuoširdžiai ir man nieko nenujaučiant, tai įvyko.

REKLAMA

Pasipiršimo istorija verta atskiro posto ir progos. Bet man užsileidus Šiškausko dainą, šokant su šluota ir ant sūpynių jokio įtarimo tikrai nebuvo, kad visai netrukus iš sugyventinės statuso virsiu sužadėtine.

REKLAMA

Na, bet jei ir po mano šokių skambant Šiškauskui Vidas neatsipiršo, reiškia, viskas tikrai tikra. Be jokių pompastikų, filmavimų, tik mes ir mūsų meilė. Tikėta, įvyko stebuklingai, netikėtai Vido dėka. Tu esi pats geriausias pasipiršėjas. Myliu ir lai gyvenam“, – džiaugsmu dalijosi I. Stonkuvienė.

Primename, kad pora susižadėjo penktadienį, Palangos paplūdimyje. Šia naujiena Indrė pasidalijo ir socialiniuose tinkluose.

Primename, jog Indrė Stonkuvienė su Vidu Bareikiu pirmą kartą viešumoje kartu pasirodė 2020 metais vykusiuose M.A.M.A. apdovanojimuose.

REKLAMA

Apdovanojimus vyras stebėjo pasipuošęs žalsvos spalvos kostiumu, kurį puošė margos gėlės. I.Stonkuvienė nustebino, kuomet pasipuošė it princesės suknele.

Jiedu stebėjo M.A.M.A muzikos apdovanojimus drauge prie staliuko. Nuolat šypsojosi bei smagiai leido laiką.

Prieš šiuos apdovanojimus I. Stonkuvienė ir V. Bareikis buvo kartu išvykę atostogų į JAV. Su jais kartu keliavo ir V. Bareikio bei jo buvusios mylimosios Jurgos Šeduikytės sūnus Adomas. „Instagram“ istorijose tąkart Vidas pasidalijo ir jautria nuotrauka, kurioje jis bučiuoja Indrę į skruostą. „Ir svarbiausia – poilsis su svarbiausiais žmonėmis“, – po akimirka brūkštelėjo jis.

Vos grįžęs po kelionės Vidas pakeitė ir savo santykių statusą „Facebook“ – tapo „įsipareigojęs“.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų