Moteris pareiškė, kad darbo pokalbio metu ją kritikuoja, nes su ja susitikęs vadybininkas jos aprangą pavadino „netinkama“, skelbė mirror.co.uk.
Paviešino, kaip atrodė per darbo pokalbį
Anoniminė moteris pasidalijo savo aprangos vaizdo įrašu „TikTok“ platformoje, ir ši situacija sukėlė mišrias reakcijas – kai kurie mano, kad apranga yra tinkama, o kiti turi tam keletą priekaištų.
Nuo tada, kai vaizdo įrašas buvo paskelbtas, jis tapo virusiniu, nes šis pokalbio tema sulaukė daugelio žmonių dėmesio. Vaizdo įraše, kuriame moteris dėvi tą aprangą, ji, socialiniuose tinkluose žinoma kaip heylady_12, parašė: „Vadybininkas, kuris su manimi vedė pokalbį, sakė: „tu netinkamai apsirengei darbo pokalbiui“. Kas negerai su mano rūbais?“
Šis vaizdo įrašas nuo to laiko sulaukė daugiau nei 90 000 peržiūrų, o žmonės greitai pasidalino savo nuomonėmis. Kalbant apie madą, daugeliui atrodo, kad egzistuoja tam tikros taisyklės, kurių reikėtų laikytis, norint atrodyti profesionaliai darbe.
Vaizdo įraše moteris vilki juodus kelnes ir neutralaus atspalvio marškinėlius.
Viena nuomonė skambėjo taip: „Hmm, tai tinka darbui biure, kai jau esi įdarbinta. Pokalbiui dažniausiai reikalinga formalesnė apranga.“
Kita rašė: „Kokiai pozicijai tu kandidatuoji? Jei tai aukšto lygio pareigos, manau, apranga per daug paprasta, bet įprastam darbui – puiku.“
Sekančiame vaizdo įraše moteris atskleidė, kad ji bandė įsidarbinti banke.
Kai kurie taip pat teigė, kad tai yra „puiki“ apranga darbo pokalbiui ir nesuprato, kur čia problema. Daugelis taip pat atskyrė skirtumą tarp to, kai apranga laikoma „netinkama“ ir kai ji yra tiesiog „per daug kasdienė“.
Trečias komentatorius atsakė: „Priklauso nuo darbo pobūdžio. Aš tokią aprangą dėvėčiau į darbą, bet niekada į pokalbį. Tai per daug kasdienė apranga korporatyviniam pokalbiui.“
Kitas asmuo manė, kad apranga puiki, rašydamas: „Tai tinkama darbui. Graži forma ir struktūra, kukli, natūralios spalvos, ne per daug ištaiginga. Nematau jokių problemų.“
Kalbant apie tai, kas laikoma „netinkama apranga“ darbo pokalbiui, dažniausiai tai būna pernelyg kasdieniai rūbai, atviri drabužiai arba tokie, kurie blaško dėmesį ar yra įžeidžiantys. Pavyzdžiai – sportinė apranga, suplyšusios džinsinės kelnės, marškinėliai su netinkamais šūkiais ir per daug aksesuarų.
@heylady_12 I really don’t get it😯 #jobinterview#startingnewlife#lifestyle#lifestyleblogger ♬ Dandelions (slowed + reverb) - Ruth B. & sped up + slowed
Patiko straipsnis? Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite svarbiausias dienos naujienas bei įdomiausius straipsnius kiekvieną darbo dieną 11 val. Tiesiai į Jūsų el. paštą!