„Hario Poterio“ gerbėjai nerimsta – netyla kalbos apie Watson ir Feltono santykius: aktorius pasakė, kaip yra iš tiesų

Emos Watson meilės reikalai retai apkalbinėjami žiniasklaidoje, nes aktorė jį laiko po 9 užraktais, tačiau šią savaitę apie jos meilės gyvenimą kalbama kaip niekada daug. Dėl visko kalta kita „Hario Poterio“ žvaigždė – Tomas Feltonas.

7

Apie Tomo ir Emos santykius gandai sklando jau seniai ir gerbėjai netveria džiaugsmu įsivaizduodami, kad dvi filmo žvaigždės gali būti įsimylėjusios.

Kalbėdamas su „Entertainment Tonight“ Tomas į gandus apie jo ir Emos santykius atsakė, kad jie „yra kažkas“. Tačiau „US Weekly“ praneša, kad Ema vis dar draugauja su savo ilgamečiu vaikinu – verslininku iš Kalifornijos Leo Robintonu.

Interviu metu Draką Smirdžių įkūnijęs aktorius sakė, kad „dievina“ Emą, tačiau atmetė bet kokius gandus, kad juos sieja daugiau nei  paprasta draugystė.

Laidos vedėjas paklausė ar Tomas ir Ema yra „kažkas“.

„Mes esame kažkas, jeigu tai turi kažkokią prasmę. Mes buvome artimi labai ilgą laiką. Aš dievinu ją. Manau, kad ji nuostabi. Tikiuosi, kad ir ji atsilygins komplimentu“, – juokėsi aktorius.

(7 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Netyla kalbos apie Emmos ir Tomo santykius

„Kalbant apie romantiškus santykius, manau, kad tai labiau Klastūnyno/Grifų gūžtos dalykas, o ne Tomo ir Emos“, – tęsė jis.

„Manau, kad tai yra dalis to, kuo mes visi buvome, tačiau nepaprastai įdomu buvo tai, kad ji buvo vienintelė mergina, ji buvo jauniausia filmavimo aikštelėje. Augti su ja buvo nepaprastai nuostabu. Dabar jūs mane sugraudinsite, bet, manau, kad ji daro fantastišką įtaką pasauliui“, – sakė jis.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų