Gražulis Seime pratrūko: ėmė šmaikštauti ir apie savo paties santykius su Birute

Šiandien įvykusiame Seimo posėdyje svarstant naujų Lietuvos Konstitucinio Teismo teisėjų paskyrimą, Petras Gražulis, gavęs progą pasisakyti, nesusilaikė ir nepagailėjo aštrių žodžių.

10

Seimo narys ne tik prisiminė savo dukrelės vaiko motiną, buvusią mylimąją Birutę Navickaitę, bet ir ilgą laiką šalyje aptarinėtus Ramūno Karbauskio bei Gretos Kildišienės santykius.

(10 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Gražulis Seime pratrūko: ėmė šmaikštauti ir apie savo paties santykius su Birute

Kaltindamas Seimo narį Povilį Urbšį dvigubais standartais, P. Gražulis neslėpė, kad šia tema jam kalbėti tikrai nėra paprasta.

„Pažiūrėk, kokius tu reikalavimus kėlei dėl santykių Karbauskio ir Kildišienės. Kiek tu, kaip sako, rodei pirštu į Ramūną Karbauskį“, – priminė jis.

„Konstitucinio Teismo pirmininkas – taip kalba visuomenė – susirado gražią draugę, ją padarė Konstitucinio Teismo kanclere, o dabar nori gal savo gyvenimo draugę padaryti Konstitucinio Teismo teisėja“, – toliau tikino P. Gražulis.

Anot Seimo nario, tai – prastas pavyzdys visuomenei. „Ir, man atrodo, gėda Seimo pirmininkui, kad jis pasirinko šitokią kandidatūrą. Aš galėčiau dar pašmaikštauti ir pasakyti – tai palaukit, gal ir Birutę įtaisykit bent žuvininkystės departamento direktore kažkokia? Įsteikit kokias pareigas“, – kiek pralinksmėjęs dar pridėjo jis.

Galiausiai P. Gražulis neteko kantrybės ir dar kartą kreipėsi į P. Urbšį: „Kas čia darosi? Vienas žmogus kaltinamas perdėtai, o kitiems viskas galima mūsų valstybėje? Ir jie rodo dar kažkokį pavyzdį. Baikit juokus. Povilai, susimąstyk, ką tu kalbi.“

Vis dėlto kiti Seimo nariai gėdino kolegą, kad jis elgiasi neetiškai, seksistiškai, skleidžia gandus ir nepatvirtintą informaciją, viešai abejoja teikiamos kandidatės kompetencija ir patirtimi.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad tuo metu Seimo buvo svarstomas nutarimas dėl Ingridos Danėlienės paskyrimo Lietuvos Respublikos Konstitucinio Teismo teisėja. Kandidatė apgailestavo, kad posėdyje nenagrinėjama jos kompetencija ir patirtis, o skleidžiamos visiškai nepagrįstos apkalbos.

REKLAMA

O štai paties P. Gražulio ir jo buvusios mylimosios B. Navickaitės dukrelę pirmąjį kartą santykiai plačiai šalyje aptarinėjami iki šiol.

Atvirame interviu dar kiek anksčiau palangiškė buvo pripažinusi, kad seimūnas jau pirmą pažinties dieną pradėjo meilintis ir sakyti gražius žodžius, visgi, pirmojo bučinio teko palaukti netgi savaitę.

„Jis iš pradžių pasirodė džentelmeniškas, nepuolė prie manęs. Jis nepaleido manęs, bet pirmą naktį kai pas mane miegojo net nepabučiavo. Kitą dieną jis atėjo su gėlėmis į darbą, per visą J. Basanavičiaus gatvę nešinas didele puokšte rožių. Pradėjo rodyti dėmesį, daug rašyti žinučių nuo ryto iki vakaro. Buvo dėmesys, gėlės, komplimentai, kelionės tokios netolimos į pirtį, kelis sykius į Latviją važiavome, Karklėje buvome ne vieną kartą sodyboje“, – tąkart atskleidė Birutė.

Vis dėl to vėliau, anot Birutės, Gražulis netgi skatino ją vaikelio atsisakyti, pasidaryti abortą, mat su moterimi nenorėjo rimtų, ilgalaikių santykių. 

Dabar pora palaiko santykius tik dėl dukrelės.


Rašyti komentarą...
j
jie jee
2020-04-21 15:31:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kokia banda, tokia ir karvė. Jeigu plačiau: tai kokia tauta, tokie jos atstovai.
Atsakyti
-1

K
Kam
2020-04-21 15:08:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tas gražuolis taip kaip karvė, viena karvė apsika visos gaujos autoritetą , na ar ne gėda toke karvė turėti kaip tas sako GAUJOJE SEIME jeigu ta gauje dar turi savigarbos arba jos nebuvo ....
Atsakyti
-3

a
antanas
2020-04-21 18:09:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
klausykit jus komentatoriai su kuo noriu su tuo ir miegu,ne jusu reikalas,taip pat ir grazulis,su kuo nori su tuo miega,ne jums meslai nurodinet,sitoj pydaru salyje ,geriau ziurekit,kaip valdzios isrinktieji vagia europos pinigus.
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (16)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų