Neseniai pagimdžiusi Trusovė sūnui suteikė skambų vardą: sugalvojo prieš kelis metus

Žinoma tinklaraštininkė bei mitybos specialistė Indrė Trusovė pirmadienio rytą paskelbė džiugią naujieną – kartu su vyru Ryčiu jie sulaukė antrosios atžalos. Porai gimė sūnelis, kuriam jiedu suteikė Deno vardą.

14

Naujienų portalui tv3.lt Indrė sutiko daugiau papasakoti apie patį gimdymą bei kodėl į ligoninę atvyko be galo pakiliai nusiteikusi.

(14 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Netrukus gimdysianti Trusovė kai ko išmoko karantino metu: su tuo susiduria ne vienas

Gimdymas, karantino sąlygomis, anot Indrės, vyksta neįtikėtinai sklandžiai. „Nuo pat pirmos akimirkos, kai iėjau į ligoninę, jaučiausi lyg tarp šeimos. Dėmesys didžiulis. Visi kaip įmanydami stengiasi šypsotis, palaikyti, bendrauti. Tiek gydytojai, tiek akušerės, sanitarės... Nė neįsivaizduoju, kad galėtų būti dar geriau“, – pasakojo ką tik antrojo vaikelio sulaukusi moteris.

Ir nors pastaruoju metu apie gimdymą sklandė įvairiausių kalbų, vaikelių šiuo metu sulaukė nemažai žinomų moterų, tarp kurių – ir Baiba Skurstenė-Serdiukė bei Ingrida Martinkėnaitė. Jos tikino, kad medikai dirba kuo puikiausiai, su nėščiosiomis elgiasi ypatingai gerai.

Tam pritarė ir Indrė, kuriai įspūdį paliko ir jos gydytojo žodžiai: „Kadangi aš žinojau, kad turėsiu cezario operaciją pas savo nuostabų gydytoją Egidijų Jakiūną Antakalnio ligoninėje, tai buvau rami. Plius, paskutinės apžiūros metu, jis pasakė: „Mes su kolektyvu padarysime viską, kad ši diena taptų gražiausia gyvenime ir būtų tik geri prisiminimai.“ Tad su tokiu nusiteikimu ir atvykau.“

Tiesa, ji prisiminė, kad prieš pati išvykdama gimdyti ji kalbėjosi ir su praėjusią savaitę dukrelės sulaukusia Baiba. „Kalbėjome ir su Baiba. Ji nuramino, kad tikrai viskas puiku, medikai atiduoda visą širdį“, – prisiminė tinklaraštininkė.

Ir nors Indrė neslėpė, kad gana liūdna, jog gimdymo metu šalia jos negalėjo būti vyras Rytis, ji atkreipė dėmesį į svarbesnį dalyką: „Bet tokia situacija, tokios taisyklės. Vadinasi, taip turi būti. Svarbu, kad visi būtume sveiki.“

REKLAMA

O štai visoms, kurioms dar teks gimdyti per karantiną, Indrė pataria atsipalaiduoti ir pasitikėti medikais. „Jie tikrai daro viską, kad būtų viskas kuo sklandžiau. Nepamirškite, kad kaip tu su kitu – taip ir tas žmogus su tavimi. Viskas tikrai bus gerai“, – sakė žinoma moteris.

Paklausta, ar ilgai užtruko, kol kartu su vyru išrinko vardą sūneliui, Indrė atskleidė, kad iš tiesų apie tai buvo pagalvota prieš daug daugiau metų. „Vardus mergaitei ir berniukui sugalvojome dar kai laukiausi Amandos. Dabar galvojome gal kitokį duoti, bet galiausiai likome prie pirmojo varianto. Kadangi dukros vardas tarptautinis, tai ir dabar tokį pasirinkome. Mums jie gražiai dera tarpusavyje“, – šypsojosi ji.


Rašyti komentarą...
Z
Zmogus
2020-04-21 16:51:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nustokit taip bjauriai visi komentuoti. Grazus vardas, koks kieno reikalas kaip ji gimde... Nustokit komentuoti kitu gyvenimus ir gyvenkit savo..
Atsakyti
-1

H
Hmm
2020-04-21 13:47:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
Filmų, melodramų prisižiūrėjo ir tokį vardą vaikui išrinko, bet nepagalvoja aplamai žmonės, kad su tuo vardu vaikas gyvens visą gyvenimą.
Atsakyti
-3

S
Sky
2020-04-21 21:05:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
Yra labai daug veiksnių kurie nulemia cp. Ir tik mažas procentas kai pati gimdyvė nusprendžia kad nori cp. Taip kad nereikia nusišnekėti.
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (8)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų