Neseniai pagimdžiusi Baiba – apie medikų pagalbą ir ypatingą dukrelės vardą

Antradienio vakarą dainininkei Baibai Skurstenei-Serdiukei ir jos vyrui Mykolui Serdiukui gimė antroji atžala, dukrelė Anna. Praėjus kelioms dienoms po gimdymo, ir ant rankų jau sūpuojant naujagimę, Baiba šypsosi ir atvirai pasakoja apie gimdymą.

14

Žinoma moteris medikams pažėrė daugybę komplimentų, prabilo apie tai, kada pagaliau galės pamatyti vyrą, bei užsiminė apie neįprastą dukrelės vardą.

(14 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Baiba su mylimuoju sulaukė šeimos pagausėjimo

Baiba naujienų portalui tv3.lt pasakojo, kad šiuo metu jaučiasi puikiai. „Manimi rūpinosi labai gerai – aukščiausia klasė, o net ir maistas skanus“, – šypsodamasi sakė ji.

Tiesa, dėl koronaviruso grėsmės šiuo metu vyrams gimdymuose dalyvauti negalima, ne išimtis buvo ir Baibos mylimasis Mykolas. Nepaisant to, moteris teigė, kad ir be vyro viskas praėjo išties sklandžiai.

„Trūksta kažko, su kuo būtų galima pabendrauti ir pabūti, bet šiaip, paskui, kai vyksta pats veiksmas, nėra kada galvoti apie vyrus (juokiasi). Svarbiausia, kaip į šį pasaulį atvesti sveiką mažylę“, – sakė B. Skurstenė-Serdiukė.

Dar kiek anksčiau žinoma moteris buvo papasakojusi ir apie jų su vyru susitarimą, kad jei jiedu sužinos, jog laukiasi berniuko, vardą rinks Mykolas. Jei mergaitė – Baiba. Paklausta, ar ilgai rinko vardą, žinoma moteris pasakojo, kad jis jai į galvą šovė kone iškart.

„Turėjau dar vieną variantą, bet nusprendžiau likti prie pirmojo sprendimo. Ir vyrui patiko, nepaisant to, kad čia galutinis žodis turėjo būti mano (juokiasi). Taip pat jis sakė, kad vardas puikiai derės ir prie pavardės, bus gražu“, – prisiminė ji.

Paklausta, ar jai svarbi ir vardo reikšmė, dainininkė pasakojo, kad stengiasi, jog ji atitiktų jos pasaulėžiūrą: „Negaliu pasakyti ir to, kad vardą rinkausi tik pagal reikšmę, tačiau man ji patinka. Ana reiškia „Dievo malonė“. Taip pat manau, kad bus nesunku šį vardą ištarti ir įvairiose šalyse, su raidėmis nebus sunkumų.“

Tiesa, žinoma moteris džiaugėsi ir kai kuriais pakeistais įstatymais: „Kiek žinau, Lietuvoje jau pakeitė įstatymą, kad dabar vardą galima bus rašyti ir su 2 „n“ raidėmis. Labai džiaugiuosi, nes būtent taip ir norėčiau jį rašyti. Toks vardas yra ir didžiojoje daugumoje pasaulio šalių, Latvijoje – taip pat. Todėl man net truputėlį buvo neįprasta viena „n“ raidė šiame varde – nė nežinojau, kaip tarti (šypsosi).“

REKLAMA

Įdomu tai, kad būtent šiuo metu vardas Ana tapo labai populiarus. „Neseniai mačiau, kad dar viena mergaitė susilaukė vaikelio ir davė tokį vardą, Medeina Andriulienė – taip pat, koks sutapimas! Dabar populiaru vaikus buvo vadinti visokiais kitais vardais, o tokį priskirčiau prie labiau senovinių, tradicinių. Man atrodo, kad gerai, jog tradicijos grįžta“, – šyptelėjo Baiba.

Ir nors šiuo metu vis dar yra ligoninėje, Baiba negalėtų būti laimingesnė, mat šiandien jau grįš su dukrele namo, o ten jos lauks ir Mykolas. Vyras anksčiau buvo išvykęs į komandiruotę, todėl grįžęs turėjo laikytis saviizoliacijos, kuri kaip tik ir pasibaigė pirmadienį.


Rašyti komentarą...
D
DinAs
2020-04-16 15:46:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kiek galima apie tą patį.
Atsakyti
0

B
Bet
2020-04-23 11:02:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
ir negraži ši moteris... Ir jos nuopelnų Lietuvai jokių nežinau. Tai dėl ko ji čia ?
Atsakyti
0

T
Tiesa
2020-04-18 15:44:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gal nori kad apie tave parasytu kad klounu dirbi?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų