Modelis Andriuškaitė – apie karantiną Floridoje: kai kuriomis valandomis negalima palikti namų

Sėkmingą modelio karjerą užsienyje tęsianti manekenė Deimantė Andriuškaitė gali džiaugtis dar vienu papuoštu viršeliu – visai neseniai ji atsidūrė ant „The LA Fashion“ žurnalo.

18

Ir nors daugeliui galėtų atrodyti, kad karantino metu mados pasaulis taip pat kiek sustoja, Deimantė papasakojo, kas netrukus laukia ateityje.

(18 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Modelis Andriuškaitė – apie karantiną Floridoje: kai kuriomis valandomis negalima palikti namų

Dar vienas džiugus laimėjimas

Deimantė pasakojo, kad nors numeris pasirodė tik dabar, fotosesija vyko kur kas anksčiau, nei paskelbtas karantinas – dar liepos mėnesį, Niujorke.

„Su šiuo žurnalu dirbu ne pirmą kartą – buvau ant viršelio ir rudens sezoną. Šis žurnalas leidžiamas ne tik Niujorke, bet ir Los Andžele. Pastarojo miesto numerio viršelis buvo labiau stilingas, ryškių spalvų, su aukso detalėmis“, – pasakojo D. Andriuškaitė.

Žinomas modelis džiaugėsi, jog kadangi su minėto žurnalo komanda dirba ne pirmą kartą, ji tapo jai draugais, savotiška šeima, todėl dirbti su „The LA Fashion“ – visada smagu.

Ir nors daugelis galvotų, kad dabar mada lygiai taip pat stabtelėjo, Deimantė skuba paprieštarauti – kaip ir kitur, taip ir madoje ieškoma būdų, kaip pavyktų ir toliau efektyviai dirbti. 

„Greitai pradėsime dirbti iš namų – dizaineriai siunčia savo drabužius ir taip dirbame. Bet, žinoma, visos kelionės, fotosesijos tikrai sustojo. Bus labai daug darbo tuomet, kada karantinas praeis“, – atviravo ji.

Laiką karantine pavyksta išnaudoti efektyviai

Šiuo metu karantino laikotarpį Deimantė pasakojo leidžianti savo namuose, esančiuose Floridoje. Čia ji džiaugėsi pagaliau atrandanti laiko tam, kad anksčiau jo paprasčiausiai nebūdavo.

„Anksčiau neturėjau kada skaityti knygų. Visada skaitydavau tai, kas yra privaloma, bet ne savo malonumui“, – sakė D. Andriuškaitė, kuri vos pernai baigė biotechnoligijų magistro studijas KTU universitete.

Taip pat ji pabrėžė, kad į karantiną žvelgia išties atsakingai: „Manau, kad kuo daugiau žmonės bus namuose, tuo greičiau viskas baigsis. Amerikoje nuo 10 vakaro iki 5 ryto visi turi būti namuose. Bet, manau, namuose turime būti ne tik tuo metu, o visada, šitaip saugoti save ir artimus žmones.“

REKLAMA

Paklausta, ką daugiausiai šioms dienomis veikia, retai apie asmeninį gyvenimą atviraujanti gražuolė paliko intrigą: „Laiką leidžiu su antra puse, ir, galiu pasakyti, dienos prabėga gan greitai – žiūrime filmus, daug gaminame, skaitau knygas, sportuoju.“

Pastaruoju metu itin aktyvų gyvenimo būdą pamėgusi D. Andriuškaitė išdavė, kad šiuo metu, kai veiklos nėra tiek daug, ji netgi ėmė sportuoti dvigubai.

O štai Deimantės Velykas nuo įprastų, skyrė tik viena detalė: „Išskyrus tai, kad neisime į bažnyčią, šventės išiks tokios pačios.“


Rašyti komentarą...
M
Mikalda
2020-04-20 09:34:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kai kuriomis valandomis negalima. Vajezau, tai kas dabar bus su visais modeliais.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų