petras gražulis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „petras gražulis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „petras gražulis“.

Ne visi Lietuvos europarlamentarai moka angliškai: Gražulis dabar nekalba iš principo

Vyksiančių į Europos Parlamentą Lietuvos politikų vienuoliktukas aiškus, o kalbą, kuria bendrauja kone visos šalys narės – anglų – moka ne visi išrinktieji. Ir nors anglų kalbos žinios nėra būtinos, mat oficialiuose posėdžiuose dalyvauja vertėjai, daugelis EP ankstesnes kadencijas ėjusių politikų įsitikinę – ne ką mažiau svarbūs neoficialūs susitikimai, per kuriuos politikai bendrauja angliškai. Daugiau apie tai – TV3 žiniose.

VRK renka informaciją dėl Petro Gražulio pažado dalintis europarlamentaro atlyginimu su rinkėjais

Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) renka informaciją apie europarlamentaru išrinkto Petro Gražulio duotą pažadą pusę savo atlyginimo atiduoti rinkėjams. „Pagal gautą piliečio pranešimą komisija renka informaciją dėl šio Europos Parlamento (EP) nario dar iki rinkimų rinkėjams žadėto pusės atlyginimo atidavimo. Surinkus informaciją bus sprendžiama dėl tyrimo pradėjimo“, – teigiama Eltai raštu perduotame VRK komentare.
Aktualijos Prieš 21 val.

VRK: Petras Gražulis gali būti teisiamas LGBTQ asmenų niekinimo byloje, jis dar neturi imuniteto

Už LGBTQ asmenų niekinimą teisiamas išrinktasis Europos Parlamento (EP) narys Petras Gražulis šiuo metu neturi imuniteto nuo baudžiamojo persekiojimo ir gali būti teisiamas, sako Vyriausioji rinkimų komisija (VRK). Generalinės prokuratūros prokurorė Jurgita Jasiūnienė praeitą savaitę kreipėsi į VRK, prašydama leisti patraukti baudžiamojon atsakomybėn išrinktąjį EP narį.
Aktualijos Prieš 22 val.

Gražulis patraukė „Politico“ dėmesį – pateko tarp 23 keisčiausių Europos Parlamento politikų

Kad Europos Parlamente būtų suformuota politinė frakcija, reikia 23 europarlamentarų iš septynių skirtingų šalių, penktadienį rašo leidinys „Politico“. Leidinys „su pasididžiavimu“ pristato savo paties sudarytą „keistuolių frakciją“, į kurią surinko 23 keisčiausius, labiausiai ekscentriškus ar tiesiog juokingiausius praėjusį savaitgalį išrinktus EP narius. Pasak „Politiko“, jei jie suvienytų jėgas, tai atitiktų visus kriterijus ir galėtų sudaryti savo frakciją. Ar jie tai padarys? Ne.

Pasirodžius Petro Gražulio peticijai dėl pasitraukimo iš „Eurovizijos“ – LRT atsakas

Į Europarlamentą patekęs Petras Gražulis inicijavo peticiją, kuria siekia, jog tris dešimtmečius „Eurovizijos“ dainų konkurse dalyvaujanti Lietuva to nebedarytų. Pasak politiko, šis renginys nebeturi nieko bendro su muzika.  P. Gražulis apie peticijos inicijavimą paskelbė socialiniame tinkle.  Politiko sukurtą peticiją jau pasirašė 1266 žmonių.
2024-06-13

Petras Gražulis inicijavo peticiją dėl Lietuvos pasitraukimo iš „Eurovizijos“: tai nebeturi nieko bendro su dainomis

Į Europarlamentą patekęs Petras Gražulis inicijavo peticiją, kuria siekia, jog tris dešimtmečius „Eurovizijos“ dainų konkurse dalyvaujanti Lietuva to nebedarytų. Pasak politiko, šis renginys nebeturi nieko bendro su muzika.  P. Gražulis apie peticijos inicijavimą paskelbė socialiniame tinkle.  Politiko sukurtą peticiją jau pasirašė 1266 žmonių.
132 2024-06-13

Dėl Gražulio neliečiamybės prokurorė kreipėsi į VRK

Generalinės prokuratūros prokurorė Jurgita Jasiūnienė trečiadienį kreipėsi į Vyriausiąją rinkimų komisiją (VRK), prašydama leisti patraukti baudžiamojon atsakomybėn išrinktąjį Europos Parlamento narį Petrą Gražulį. Tai padaryti prokurorę įpareigojo Vilniaus apygardos teismas, nors prokurorė per posėdį antradienį išreiškė nuomonę, kad šiuo metu, jos nuomone, P. Gražulis imuniteto neturi, jį įgis gavęs europarlamentaro pažymėjimą.

Teismas nurodė prokuratūrai kreiptis į VRK dėl teisiamo Petro Gražulio neliečiamybės

Vilniaus apygardos teismas antradienį nutarė įpareigoti prokuratūrą kreiptis į Vyriausiąją rinkimų komisiją (VRK), kad būtų suteiktas leidimas patraukti Petrą Gražulį baudžiamojon atsakomybėn. „Teismas priima nutartį įpareigoti prokuratūrą kreiptis į Vyriausiąją rinkimų komisiją, kad būtų suteiktas leidimas patraukti P. Gražulį baudžiamojon atsakomybėn“, – per posėdį sakė teisėjas Audrius Cininas.

Į Europos parlamentą išrinktam Gražuliui prokuratūra siūlys bausmę dėl LGBTQ asmenų niekinimo

Į Europos Parlamentą išrinktas Tautos ir teisingumo sąjungos vadovas Petras Gražulis antradienį Vilniaus apygardos teisme turėtų klausytis prokurorės jam siūlomos bausmės už LGBTQ asmenų niekinimą. Kaip buvo planuota, per teismo posėdį ketinama klausytis proceso dalyvių baigiamųjų kalbų. „Posėdyje numatoma baigti įrodymų tyrimą ir pradėti baigiamąsias kalbas“, – Eltą informavo teismo atstovė Lina Nemeikaitė. Gegužę politikas davė parodymus teismui, jis kaltės nepripažino.

Petro Gražulio pergalės kalba nepaliko abejingų: politikas vos nepravirko – teks kautis su „supuvusia Europa“

Mandatą Europos Parlamente iškovojęs, iš Seimo išmestas Petras Gražulis pirmadienio rytą dar negalėjo patikėti savo sėkme, bet jau buvo sukaupęs pakankamai jėgų kritikuoti valdančiuosius, žiniasklaidą, sociologines apklausas atliekančias visuomenės nuomonės tyrimo agentūras bei išdėstyti Lietuvos istorijos vingius.  P. Gražulio vadovaujamas Tautos ir teisingumo sąrašas Europos Parlamente laimėjo vieną vietą, kuri kaip tik ir atiteks jam pačiam.
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų