j. basanavičiaus

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „j. basanavičiaus“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „j. basanavičiaus“.

Ant raudonojo kilimo žengė seniai viešumoje matyta Irma Jurgelevičiūtė: užbūrė įvaizdžiu

Kaune nugriaudėjo kasmetiniai ir didžiausi M.A.M.A muzikos apdovanojimai, o iki renginio pradžios likus vos kelioms akimirkoms, ryškiausios Lietuvos žvaigždės vis dar žingsniuoja raudonuoju kilimu. Daugybės dėmesio šiais metais čia sulaukė seniai viešumoje matyta atlikėja Irma Jurgelevičiūtė.  Moteris ant raudonojo kilimo žengė pasipuošusi žėrinčiu įvaizdžiu.
2022-01-28

Didžioji M.A.M.A staigmena žiūrovams: scenoje atgims grupė „Dinamika“

Sausio 28 d., penktadienį Kauno „Žalgirio“ arenoje vyksiančiuose M.A.M.A apdovanojiimuose atgims „Dinamika“ su Irma Jurgelevičiūte! 30-ąjį jubiliejų šiemet švenčianti grupė publiką pradžiugins savo visų laikų superhitais. Grupės vadovas Gintautas Brokas sako, kad per tris dešimtmečius „Dinamika“ nebuvo išsiskirsčiusi ar pasitraukusi iš rinkos: grupės koncertai vyksta iki šiol, tiesa, kitos sudėties.
2022-01-27

Vagys susidomėjo fotografija: įsibrovę pro langą išnešė brangią aparatūrą

Vilniuje vagys įsibrovė pro langą ir pavogė kelis fotoaparatus, objektyvus ir kitą fotografijai reikalingą aparatūrą. Gruodžio 18 d. Vilniaus apskr. Vyriausiasis policijos komisariatas gavo  1961 m. gimusio vyro pareiškimą, kad gruodžio 1–2 d. Vilniuje, J. Basanavičiaus g., patekus pro langą, jis buvo apvogtas.
Kriminalai 2021-12-19
REKLAMA
„Eiva 53“ – vieta, kur susitinka išskirtinės kokybės ir tvarios mados mylėtojai  „Eiva 53“ – vieta, kur susitinka išskirtinės kokybės ir tvarios mados mylėtojai

„Eiva 53“ – vieta, kur susitinka išskirtinės kokybės ir tvarios mados mylėtojai

Atokiau senamiesčio šurmulio, sostinės J. Basanavičiaus gatvėje, gruodžio pradžioje duris atveria nauji prancūziško šampano namai „Eiva 53“. Champagne A. Bergere Baltic distribucijos strategė Orinta Eivaitė-Hoang naujausią savo projektą dedikuoja išskirtinių produktų ieškantiems ir ypatingą kokybę vertinantiems žmonėms.
2021-12-06

81 metų Danutė padaro špagatą ir stovi ant rankų: sportu išvaro visus skausmus

81 metų Danutė Skeberdienė iš Garliavos įrodo, kad turiningam ir aktyviam gyvenimui amžius yra ne riba. Su sportu dar jaunystėje gyvenimą susiejusi moteris iki šiol dalyvauja gimnastikos klubo veikloje ir savo gebėjimus demonstruoja ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Ką duoda sportas vyresniame amžiuje, Danutė jau šį šeštadienį papasakos TV3 laidoje „Amžius – ne riba“. D. Skeberdienė sportuoja kone visą gyvenimą.
2021-10-22

Aiškėja daugiau detalių apie Panevėžyje sunkvežimio parblokštus vaikus: dėl sužalojimų prireikė ir operacijos

Ketvirtadienį kraupi nelaimė Panevėžyje sukrėtė vietos gyventojus. Pradėjęs riedėti sunkvežimis be vairuotojo rėžėsi į autobusų stotelę, kurioje buvo du vaikai. Vienas vaikas sunkvežimio buvo prispaustas, abu berniukai sužaloti ir išvežti į ligoninę. Kaip pasakoja mokyklos, kurią lankė berniukai direktorius, ir penktadienį ryte turimais duomenimis, abu berniukai naktį praleido ligoninėje. Vienam berniukui, pasak direktoriaus, prireikė operacijos. Ketvirtadienį popiet Panevėžyje įvyko avarija.

Moksleiviai nuo COVID-19 Vilniuje skiepijami ir mokyklose: vienoje iš jų – vakcinavimo komanda atšaukta

Pirmąsias rugsėjo dienas kai kuriose sostinės mokyklose lankėsi vakcinavimo komandos. Su vakcinomis nuo COVID-19 atvykę specialistai vakcinavo norinčius pasiskiepyti moksleivius. Vienoje mokykloje vizitas buvo atšauktas, tačiau kitos pasakoja sulaukusios ne tik moksleivių, bet ir jų tėvų susidomėjimo. Pasitaikė tokių tėvų, kurie vakcinuotis į mokyklą atvyko kartu.

Stano ir Deividas Zvonkus prisiminė Palangą senais laikais: išdavė gražią tradiciją

Kai jau visi vasaros superhitai baigia skambėti lietuviškos muzikos klausytojų namuose, sezoną trankiai uždaryti skuba Stano ir Zvonkaus duetas. Vyrai mano, kad dabar pats laikas vasariškoms dainoms, juk dainuoti reikia ne apie tai, ką matai aplinkui, o ką matyti norėtum, rašoma pranešime spaudai. „Muzika turi auginti svajonėms sparnus“, –  teigia pagrindinį vaidmenį vaizdo klipe atlikęs D. Zvonkus. „Nuo mano vaikystės Palanga daug kuo patobulėjo. Beliašus pakeitė kebabai.
2021-08-12

Jaunasis virtuvės šefas Galvonas atidarė dar vieną restoraną Palangoje: atidaryme – garsenybių antplūdis

Žinomas virtuvės šefas Rokas Galvonas sukvietė svečius į naujo restorano „Roko virtuvė“ atidarymą. Vakaro šeimininkas džiūgavo, kad pagaliau jo patiekalus galės įvertinti Palangos gyventojai ir poilsiautojai. R. Galvono tikslas – pasiūlyti tai, ko negali kiti. Restorano meniu galima rasti ir patiekalų, sulaukusių pasisekimo kituose Rokui priklausančiuose restoranuose. Jūros gėrybės, ant grilio kepti mėsainiai ar šonkauliai – meniu stebina įvairove.
2021-07-16

Sunkūs laikai pajūrio suvenyrų pardavėjams: ilgisi užsienio turistų

Sunkūs laikai pajūrio suvenyrų pardavėjams – pasaulyje vis dar siaučiant pandemijai Lietuvos pajūryje pasigendama užsienio turistų. Šie čia atvykę gintarą pirkdavo šimtais gramų ir suvenyrams negailėdavo net kelių šimtų eurų. Dabar situacija kitokia – pasižvalgyti į suvenyrus užsuka tik lietuviai, o ir tie patys kur kas taupesni. Mūsų tautiečiai, kaip sako suvenyrų pardavėjai, gintarui pinigų gaili.
REKLAMA
REKLAMA

Pasaulį apkeliavęs ir Palangoje įsikūręs muzikantas: grotų kitokius kūrinius, bet lietuvių skonis neleidžia

Kiekvieną vasaros vakarą pagrindinę Palangos J. Basanavičiaus gatvę užlieja įvairios muzikos garsai. Vienur poilsiautojus šokdina kavinėse rengiami lietuvių scenos legendų kūriniai, kitur skamba įvairių improvizacijų melodijos, o kai kas tiesiog gatvėje groja gerai žinomus hitus. Savaitgaliais pasivaikščiojus J. Basanavičiaus gatvėje galima sutikti daugybę įvairių muzikantų ar šokėjų. Jie čia vasarą atvyksta palinksminti poilsiautojų ir užsidirbti.

Legendinė Palangos dailininkė – apie gyvenimą pakeitusį įvykį ir keisčiausius žmonių įnorius

Tie, kurie per praėjusius 20 metų bent kartą lankėsi Palangos J. Basanavičiaus gatvėje, neabejotinai pastebėjo skvere šalia Birutės alėjos po medžiu įsikūrusią dailininkę Aną Lopuchą-Vinauskienę. Čia ji kiekvieną vasarą iš eilės jau daugiau nei 20 metų atvyksta iš savo namų Kaune ir pieštuku arba pastele piešia poilsiautojų portretus. Ne vienas pamatęs Anos darbo rezultatą, kaip sako pati dailininkė, aikteli – žmonės žavisi piešinių realistiškumu ir dailininkės greičiu.

Apžvelgė maisto kainas Palangoje: cepelinas kainuoja tiek pat, kiek vaflis

Kiekvienąkart atvykus į Palangą J. Basanavičiaus gatvė vilioja įvairiais maisto pasiūlymais – nuo legendinių cepelinų iki gatvės pažiba tapusių vaflių. Taip pat kone kas sezoną pristatoma įvairių akcijų bei naujovių. Tačiau poilsiautojai pastebi, kad kainos čia yra per didelės ir auga ne sezonais, o vos ne valandomis. Apsilankėme poilsiautojų taip pamėgtoje J. Basanavičiaus gatvėje ir apžvelgėme maisto kainas.

Penktadienis Palangoje: gatvėse – minios žmonių ir Katunskytės šėlionės

Penktadienį Palangoje – tikras vasaros atidarymas. Pagrindinėje J. Basanavičiaus gatvėje žmonių it skruzdėlyne, o viename iš restoranų – scenos legendos Vitalijos Katunskytės koncertas. Penktadienį vakare pagrindinėje Palangos J. Basanavičiaus gatvėje – tikras šurmulys. Žmonių tiek daug, kad sunku matyti gatvės galą. Iš vieno J. Basanavičiaus gatvėje esančių restoranų skamba legendinės atlikėjos V. Katunskytės balsas. Aplink restoraną – minios žmonių.

Svarbi žinia poilsiautojams: nuo šiandien Palangoje dviračiais ir paspirtukais galima važiuoti ne visur

Svarbi žinia planuojantiems ilsėtis Palangoje – visą vasarą turistų ypač pamėgtoje J. Basanavičiaus gatvėje bus draudžiamas dviračių ir paspirtukų eismas. Taip siekiama sumažinti didelį gatvės užimtumą bei dviračių keliamą grėsmę pėstiesiems. Nuo birželio 1-osios Palangoje esančioje J. Basanavičiaus gatvėje įsigaliojo draudimas važiuoti dviračiais. Prie jų priskiriami ir paspirtukai bei turistų mėgstami keturračiai dviračiai.

Vilniuje po gaisro sandėliuke rastas vyro kūnas

Policijos atstovai praneša, kad sausio 17 d. apie 4 val. 45 min. Vilniuje, J. Basanavičiaus g., sandėliuke kilo gaisras, kurio metu išdegė jo vidus. Gaisravietėje rastas nenustatytos tapatybės mirusio vyro kūnas. Gaisro priežastis nustatinėjama. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.
Kriminalai 2021-01-18

Palangoje atidaroma baigta restauruoti medinė kurhauzo dalis

Šeštadienį Palangoje iškilmingai atidaroma restauruota medinė kurhauzo dalis. Kurorto simboliu vadinamo pastato medinės dalies restauravimas truko kiek ilgiau nei metus. Prieš tai sutvarkyti jo pamatai. Pagal fotografijas atkurta kurhauzo išorė su mediniais raižiniais, medinėmis palangėmis, dekoratyviniais apvadais. Bendras medinės kurhauzo dalies patalpų plotas – apie 700 kvadratinių metrų.
Aktualijos 2020-10-17

Žinomi veidai atsipalaidavo neeiliniame piknike pajūryje po atviru dangumi: išbandė skaniausius patiekalus

Vykstant TV3 televizijos kulinarinių kelionių po Lietuvą laidos „Maisto kelias“ filmavimams, žinomi pramogų pasaulio atstovai nepraleido galimybės sudalyvauti išskirtinėje projekto komandos suorganizuotoje skonių fiestoje. Naujame atostogų laisve kvepiančiame namų komplekse Palangoje, Kunigiškėse „Mano jūra“ naujakuriai mėgavosi net trimis skirtingais patiekalais, laidos vedėjų ruoštais čia pat, filmavimo aikštelėje, rašoma pranešime spaudai.
2020-08-07

Į Palangą jau plūsta poilsiautojai, tačiau jiems primenama: čia taip pat galioja taisyklės

Į Lietuvą atkeliavus karštų orų bangai poilsio ištroškę tautiečiai traukia prie jūros. Palangoje dirbantys gelbėtojai ir policijos atstovai perspėja poilsiautojus, nors karantinas šalyje atšauktas, tačiau tam tikrų atsargumo priemonių dar reikia laikytis, kaip ir saugaus dviejų metrų atstumo. Policija taip pat įspėja poilsiautojus, atvykstančius nuosavu automobiliu, kad statytų ir važiuotų tik ten, kur leidžiama. Perspėjo, kad saugotų savo turtą, nes pasitaiko visokių ilgapirščių.

Gražulis Seime pratrūko: ėmė šmaikštauti ir apie savo paties santykius su Birute

Šiandien įvykusiame Seimo posėdyje svarstant naujų Lietuvos Konstitucinio Teismo teisėjų paskyrimą, Petras Gražulis, gavęs progą pasisakyti, nesusilaikė ir nepagailėjo aštrių žodžių. Seimo narys ne tik prisiminė savo dukrelės vaiko motiną, buvusią mylimąją Birutę Navickaitę, bet ir ilgą laiką šalyje aptarinėtus Ramūno Karbauskio bei Gretos Kildišienės santykius.
2020-04-21

Vilniuje partrenktas per perėją ėjęs vaikas, kaltininkė pabėgo

Penktadienį ryte Vilniuje partrenktas per perėją ėjęs vaikas, vairuotoja iš įvykio vietos pasišalino.  Kaip BNS sakė Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovė Julija Samorovskaja, pranešimas apie įvykį J. Basanavičiaus gatvėje gautas apie 8 valandą ryto.  Pirminiais duomenimis, moters vairuojamas tamsios spalvos automobilis nepraleido per pėsčiųjų perėją ėjusio 2006-aisiais gimusio vaiko, jį partrenkė ir pasišalino.
Kriminalai 2020-02-28

Lietuva švenčia valstybės atkūrimo 102-ąsias metines

Sekmadienį Lietuva mini valstybės atkūrimo 102-ąsias metines. Sostinėje Rasų kapinėse šalies vadovai tradiciškai pagerbs signatarų atminimą, Prezidentūroje vyks valstybės apdovanojimų įteikimo ceremonija, S. Daukanto aikštėje bus pakeltos Baltijos valstybių vėliavos. Popiet minėjimas rengiamas ir prie Signatarų namų.
Aktualijos 2020-02-16

Keturias sostinės vandentiekio avarijas tiria policija

 Vilniuje, Naujamiesčio mikrorajone, gruodį įvykusias keturias vandentiekio avarijas tiria policija. Sostinės policijos atstovė Julija Samorokovskaja BNS sakė, kad atliekamas ikiteisminis tyrimas dėl svetimo turto sunaikinimo ar sugadinimo. Šiuo metu policija renka duomenis apie avarijos aplinkybes. Avarijos „Vilniaus vandenų“ įmonės vandentiekio tinkle įvyko gruodžio 11 dieną. Dalis Naujamiesčio mikrorajono gyventojų patyrė vandens tiekimo sutrikimus.
Kriminalai 2020-01-04

Į mokyklą išėjusi ir dingusi mergaitė atsirado

Ketvirtadienį policija į visuomenę kreipėsi su prašymu padėti rasti dingusią nepilnametę. Penktadienio rytą pranešta, kad nepilnametė atsirado. Kaip naujienų portalas tv3.lt rašė, gruodžio 16 d., apie 7.15 val., iš namų, esančių Vilkaviškio r. sav. Keturvalakių sen. Patilčių k., nepilnametė išvažiavo į mokyklą, esančią Kalvarijoje J. Basanavičiaus g. 16, ir dingo.

Į M.A.M.A apdovanojimus ukmergiškiai keliaus įspūdingai: mėgausis išskirtinėmis privilegijomis

Tradicinė Lietuvos muzikos apdovanojimų M.A.M.A dovana moksleiviams – VIP pakvietimai visai klasei į iškilmingą apdovanojimų ceremoniją – šįryt buvo įteikti Ukmergės J. Basanavičiaus gimnazijos ketvirtokams. Ukmergiškiai jau ne pirmus metus parodo stulbinančius rezultatus ir šįkart būtent jie nuraškė pergalę, aplenkdami 96-ias konkurentų klases iš kitų Lietuvos mokslo įstaigų, dalyvavusių socialiniuose tinkluose vykusiame konkurse, rašo pranešime spaudai.
2019-12-06

Pirmą kartą paskelbtas žydų žudikų Paneriuose sąrašas

Pirmą kartą paskelbtas žydų žudikų Paneriuose sąrašas, pirmadienį pranešė Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centras. Budelių pavardės skelbiamos centro išleistoje knygoje „Vokiečių saugumo policijos ir SD Vilniaus ypatingasis būrys“, kurią sudarė centro mokslininkas Arūnas Bubnys. Joje pateikiamas 17-os nacių pareigūnų sąrašas, taip pat ir 84-ių nacių kolaborantų, tarnavusių Ypatingajame būryje, trumpi gyvenimo aprašymai.

Utenoje užsiliepsnojo trys „BMW“ automobiliai, įtariamas padegimas

Utenoje ketvirtadienio naktį užsiliepsnojo trys „BMW“ automobiliai, įtariamas padegimas. Kaip pranešė vietos policija, J. Basanavičiaus gatvėje, automobilių stovėjimo aikštelėje, įtariama, padegti 1997 metais gimusiam vyrui priklausantys trys automobiliai.  Apdegė „BMW 730“, „BMW 540“ ir „BMW 320“.  Padaryta žala nustatinėjama, policija aiškinasi įvykio aplinkybes.

Šioje vietoje rūkyti uždraudė – atminkite, kai keliausite po Lietuvą

Birštono savivaldybė uždraudė rūkyti šalia liepos viduryje pastatyto kol kas aukščiausio šalyje apžvalgos bokšto. „Mes pastebėjome labai negerą tendenciją – labai nemažos eilės nusidriekia laukiančiųjų prie bokšto ir labai daug cigarečių nuorūkų bei rūkančių žmonių. Aišku, pastatėme šiukšlių dėžes, bandėme pareguliuoti šitą procesą, bet nelabai pavyko“, – BNS sakė kurorto merė Nijolė Dirginčienė. Pasak jos, nors draudimas jau galioja, tačiau kol kas žmonių bausti neketinama.

Šiaulių pareigūnai aptiko du lavonus

Ketvirtadienio popietę Šiaulių pareigūnai dviejose skirtingose miesto vietose aptiko du lavonus, praneša policija. Apie 13.15 val. J. Basanavičiaus g. UAB regeneruoto pluošto gamybos ceche, rastas mirusiojo vyriškio (gim. 1970 m.) lavonas be išorinių sužalojimų. Apie 13.37 val. VšĮ Ilgalaikio gydymo ir geriatrijos centre, mirė moteris (gim. 1967 m.). Lavonas be išorinių sužalojimų.

Svarbi žinia vilniečiams – keisis daugelio viešojo transporto maršrutų tvarkaraščiai

Nuo birželio 22 d., šeštadienio, pradės galioti vasaros viešojo transporto eismo tvarkaraščiai – keisis daugelio sostinės autobusų ir troleibusų maršrutų išvykimo ir atvykimo laikai. Jie keičiami atsižvelgiant į prasidėjusį vasaros atostogų sezoną, kurio metu, kaip ir kasmet, natūraliai kinta keleivių srautai. Taip pat atsižvelgta ir į pačių vilniečių nuomonę, kurie gegužės mėnesį galėjo teikti pasiūlymus autobusų ir troleibusų tvarkaraščių korekcijoms, rašoma pranešime.
Aktualijos 2019-06-17

Svarbu visiems vilniečiams – bus ribojamas eismas svarbiose miesto gatvėse

Šeštadienį, sostinėje jau 7-ąjį kartą vyks tradicinis „Moterų bėgimas“. Pirmąkart bėgimas startuos Vilniaus Rotušės aikštėje, o distancijos trasa vingiuos jaukiausiomis sostinės gatvėmis, rašoma pranešime. „Moterų bėgimo“ metu numatomi laikini eismo organizavimo ir viešojo transporto judėjimo pakeitimai. Birželio 15 d., nuo 16 iki 21 val., bus draudžiamas transporto eismas Didžiosios gatvės dalyje tarp Rotušės aikštės ir Stiklių gatvės, o nuo 16.30 iki 21 val. – visoje bėgimo trasoje.
Aktualijos 2019-06-11

Pasiruošimas vasarai: kai kurios parduotuvės pradeda dirbti ilgiau

„Maximos“ parduotuvėse jau juntamas pasiruošimas vasaros sezonui ir darbui vasaros ritmu, kai keičiasi klientų srautai bei žmonių apsipirkimo įpročiai. Šiemet trylikoje poilsiautojų pamėgtų parduotuvių darbo laikas ilgės, dviejose tinklo parduotuvėse – trumpės. Daugiausiai poilsiautojų sulaukiančioje Palangoje vėl atsiras visą parą veikianti „Maxima X“, skelbiama pranešime spaudai.
2019-05-10

Skelbia geriausiųjų TOP: mokyklos, universitetai bei kolegijos

Naujausi bendrojo ugdymo mokyklų bei aukštųjų mokyklų reitingai rodo, kad jau kelerius metus iš eilės šalies ugdymo įstaigų lyderiai nesikeičia. Naujausiuose reitinguose taip pat matyti, kuriose mokyklose geriausius pasiekimus pasiekia ketvirtokai bei aštuntokai, kurių aukštųjų mokyklų absolventus geriausiai vertina darbdaviai. Žurnalas „Reitingai“ penktą kartą pristato institucinį visų šalies gimnazijų reitingą.

Birutė Navickaitė išplatino skubų prašymą: ieško pagalbos

Visai neseniai Birutė Navickaitė šventė svarbią dieną – jos ir Petro Gražulio dukrelei suėjo vieneri metai. Gražia akimirka iš gimtadienio šventės moteris pasidalijo ir socialiniuose tinkluose. Vis dėlto daugelis praleido ir kitą svarbią žinią, kurią Birutė paviešino prieš kelias savaites. Pasirodo, kad B. Navickaitė ieško dukrelei itin svarbaus žmogaus. Socialinio tinklo „Facebook“ asmeninėje paskyroje moteris rašė: „Ieškau auklės Palangoje. Reikėtų prižiūrėti 1 metukų mergaitę. LABAI SKUBIAI.
2019-04-11

Gražulio dukrai suėjo vieneri: Birutė pasidalijo jautriu kadru

Šiandien Birutė Navickaitė mini svarbią datą – jos ir Petro Gražulio dukrelei suėjo vieneri metai. Šia proga moteris socialinio tinklo „Facebook“ asmeninėje paskyroje pasidalijo miela savo dukrelės nuotrauka. Čia matoma mergytė pozuoja su didžiuliu balionu, ant kurio parašyta „1“. Gerbėjai netrukus suskubo reikšti savo pasveikinimų.
2019-04-08

Paviešino Masiulio pokalbių išklotines: rūpėjo ir Basanavičius

Savivaldybės tarybos narys, anksčiau priklausęs Liberalų sąjūdžiui teisme patvirtino, kad kaltinamasis „MG Baltic“ politinės korupcijos byloje, buvęs partijos pirmininkas Eligijus Masiulis domėjosi galimybe atidėti taryboje paminklo Jono Basanavičiui statybų klausimą. „Su E. Masiuliu buvo du telefoniniai pokalbiai dėl J. Basanavičiaus paminklo, iniciatorius buvo Eligijus Masiulis“, – per Vilniaus apygardos teismo posėdį penktadienį sakė V. Jurgutis.

Kėdainiuose girtas 17-metis policijai siūlė šimtus eurų

Kėdainiuose 300 eurų kyšiu policiją bandė papirkti neblaivus vairavęs nepilnametis. Sekmadienį, apie 15 val. 15 min., J. Basanavičiaus ir Šėtos gatvių sankryžoje, policijos pareigūnai reaguodami į pranešimą dėl nesaugaus vairavimo, sustabdė automobilį „Audi A3“. Jo vairuotojas peršoko į automobilio galą, o keleivis, sėdėjęs galinėje sėdynėje, persėdo į vairuotojo vietą.
Kriminalai 2019-02-25

Palangoje automobilis partrenkė moterį ir bandė sprukti

Penktadienio vakarą Palangoje lengvasis automobilis partrenkė moterį ir spruko iš įvykio vietos. Incidentas įvyko apie 22.50 val. J. Basanavičiaus gatvėje, pranešė policija. Automobilis „Mazda“ partrenkė 1964 metais gimusią moterį ir pasišalino iš įvykio vietos. Minėtą automobilį, važiuojantį Vytauto gatve, sustabdė pilietiški žmonės ir perdavė pareigūnams. Paaiškėjo, kad „Mazda“ vairuotojas, gimęs 1990 metais, buvo neblaivus. Jam nustatytas 1,72 promilės girtumas.
Kriminalai 2019-02-09
REKLAMA
Malonny Ray Bartkaus piešinys Tekantis gyvenimas  Malonny Ray Bartkaus piešinys Tekantis gyvenimas

Lietuviškasis Majemis dalyvauja parodoje „Adventur 2019“

Ar jau turi asmenukę lietuviškame Majemyje? Čia asmenukės nepasidaryti tiesiog negali! Keliaujant iš sostinės automobiliu, šį miestą pasieksite vos per 2 valandas. Įspūdingu spalvų, šviesos ir vandens žaismo spektakliu naktį virstanti Marijampolė vilioja įsimylėjėlius, norinčius jaukiai ir romantiškai praleisti laiką. Poezijos parkas - viena iš labiausiai mėgstamų vietų romantiškiems pasivaikščiojimams ir maloniems pašnekesiams.
Aktualijos 2019-01-22
REKLAMA
J. Basanavičiaus aikštė ir paminklas, Tautai ir kalbai, I.Šalaševičius  J. Basanavičiaus aikštė ir paminklas, Tautai ir kalbai, I.Šalaševičius

Miestas galintis sužavėti kiekvieną

Atsinaujinęs ir išgražėjęs Marijampolės miestas tampa vis populiaresne turistų traukos vietove. Pavasario, vasaros, rudens ir net žiemos mėnesiais, Sūduvos sostinė nesiskundžia turistų gausa. Šiame mieste kuriamos ir puoselėjamos lietuviškos kultūros ir profesionaliojo bei mėgėjiško meno tradicijos, populiarinama Sūduvos regiono ir miesto istorija, puoselėjamas materialusis ir dvasinis krašto paveldas.
2019-01-17

Trilerio verta naktis – jaunam vyrui prireikė išpirkos ir medikų pagalbos

Savaitgalio naktis Kauno apskrityje tikrai ne iš ramiųjų. Jaunam vyrui teko išgyventi trilerio scenarijų: sumušimą, grasinimą ginklu, pagrobimą ir apiplėšimą, praneša naujienų portalas Kas vyksta Kaune. Policijos departamento duomenimis, Sausio 5 d. apie 1 val. nakties Kėdainiuose, J. Basanavičiaus g., grupė jaunuolių sumušė vyriškį (g. 1992 m.). Tačiau tuo jų išpuolis nesibaigė.
Kriminalai 2019-01-06

Poros drama Šiauliuose: sugyventinį iš lovos išmetusi moteris – areštinėje

Šiauliuose policija į areštinę uždarė neblaivią moterį, ji iš lovos išmetė sugyventinį ir nagais subraižė kūną. Įvykis užregistruotas penktadienio naktį, 1.45 val., namuose J. Basanavičiaus gatvėje, pranešė policija. Neblaivi (1,55 prom.) 36 metų moteris išmetė iš lovos savo neblaivų (1,45 prom.) 27 metų sugyventinį. Moteris taip pat nagais subraižė jam veidą ir kaklą. Nukentėjusysis į gydymo įstaigas nesikreipė.
Kriminalai 2018-11-30

Skaudi nelaimė Radviliškyje: mirtis užklupo geležinkelio pervažoje

 Sekmadienio rytą Radviliškyje traukinys mirtinai sužalojo moterį. Policijos departamento duomenimis, nelaimė 5.34 val. įvyko J. Basanavičiaus gatvėje esančioje geležinkelio pervažoje. Krovininis traukinys mirtinai sužalojo nenustatytos tapatybės apie 70 metų amžiaus moterį.
Kriminalai 2018-11-05

Nemalonūs orai nesitrauks: perspėja vairuotojus

Šiandien daug kur numatomi krituliai: šlapdriba, lietus. Pūs stiprokas šiaurės rytų, rytų vėjas, kai kur gūsiai sieks 15–17 m/s. Vilniuje, Šiauliuose ir Panevėžyje bus 2 laipsniai šilumos. Kaune – 3. Klaipėdoje – 4. Rytų ir Pietryčių Lietuvoje bei aplink Kauną pirmadienio rytą lyja su šlapdriba, kelio danga šlapia ir slidi, pranešė Automobilių kelių direkcija. Vilniaus gatves prižiūrinti įmonė „Grinda“ pranešė, kad paryčiais sostinėje barstė tiltus, viadukus, estakadas.
Orai 2018-10-29

Kretingoje – pasikėsinimas vidury baltos dienos: vyras švaistėsi kirviu

Kretingoje pažįstamas vyrą bandė sužaloti kirviu, pranešė policija. Antradienį Kretingos rajono policijos komisariate užregistruotas 32 metų vyro pareiškimas. Jis pranešė, kad apie 13 val., Kretingoje, J. Basanavičiaus gatvėje, prie įėjimo į kaimynės butą durų, kieme, pažįstamas, užsimojęs kažkokiu daiktu, tyčia bandė suduoti pareiškėjui. Kaip vėliau sužinota, vyrui bandyta suduoti kirviu. Pradėtas tyrimas dėl nesunkaus sveikatos sutrikdymo.
Kriminalai 2018-10-03

Perėjoje sužalotos mažametės tėvai neviltyje: prašo visuomenės pagalbos

Skaudaus eismo įvykio, kuomet pėsčiųjų perėjoje buvo partrenkta šešerių metukų mergaitė, atgarsiai netyla iki šiol. Nors Kėdainių rajono policijos komisariate vyksta šio eismo įvykio tyrimas ir galutiniai taškai dar nėra sudėti, tačiau mergaitės tėvai nieko nelaukdami kreipiasi į visuomenę ieškodami eismo įvykio liudininkų. Negana to, žmonės piktinasi ir kaip tyčia skaudžių eismo įvykių metu neveikiančiomis vaizdo stebėjimo kameromis.

Dviratininkai įsiutę: kodėl Palangos Birutės parkas tik pėstiesiems?

Įspūdingo grožio ir dydžio Palangos Birutės parkas tik pėstiesiems. Važinėti juo dviračiu – draudžiama ir už tai skiriamos baudos. Neįgalieji įleidžiami automobiliais, o sunkiai vaikštantiems siūloma apsilankyti kažkur kitur, juk parkas – nėra gyvybiškai žmogui svarbi vieta. Klausimą, kodėl dviratininkai yra diskriminuojami Birutės parke, socialiniame tinkle iškėlė Ernestas. „Gaila... Ekologiškam mieste, dviratininkai diskriminuojami.

Palangos verslininkai teigia – geriausia valiuta yra geri orai

Šiemet palangiškius džiugina ne tik geri orai, bet ir dideli žmonių srautai bei renginių gausa. Ne naujiena, kad Palangos verslininkai priklausomi nuo oro sąlygų, tad sėkmingai sezono verslo pradžiai įtakos turėjo anksčiau prasidėjusi vasara. Apgyvendinimo sektorius patenkintais gausiais poilsiautojų srautais, tokia pat sėkme giriasi ir šalia J. Basanavičiaus gatvės įsikūrę prekeiviai, o štai taksi vairuotojai teigia, kad didelio pakitimo nepajuto.
Aktualijos 2018-07-14

J. Basanavičiaus gatvę Palangoje ketinama atiduoti tik pėstiesiems

Didžiausio šalies kurorto Palangos valdžia pasiryžusi nuo kitų metų uždrausti dviračių eismą populiariausioje Jono Basanavičiaus gatvėje ir paversti ją vien pėsčiųjų zona, rašo „Lietuvos žinios“. Draudimas galiotų piko metu, vasaros sezono laikotarpiu: nuo birželio pradžios arba vidurio iki rugpjūčio 25 dienos.
Aktualijos 2018-07-13

Sprogimas Vilniaus troleibuse: gelbėjami sužeistieji

Vilniuje, sprogus keleivinio troleibuso padangai, nukentėjo keturi juo važiavę žmonės. Pirminiais policijos duomenimis, visi nukentėję sėdėjo netoli troleibuso rato arkos, sprogusios padangos smūgis buvo stiprus, pranešta, kad 32 metų keleiviui stipriai sužalotas kojos pirštas. Portalo tv3.lt duomenimis, nukentėjo vyresnio amžiaus vyras, kuriam kojos trauma galėjo įvykti ne sprogimo metu, o būti senesnė. Pirmadienį 15.57 val.
Į viršų