REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
11
„Granatose“ – atlikėjų siunčiamos žinutės Ukrainai (Teodoras Biliūnas/ BNS nuotr.)

Šeštadienį Rumšiškėse netilo šurmulys, muzika ir ore buvo tiesiog juntama gera nuotaika. Po dviejų metų pertaukos tęsėsi rugpjūčio 4 dieną prasidėjęs muzikos festivalis „Granatos Live“.

11

Šeštadienį Rumšiškėse netilo šurmulys, muzika ir ore buvo tiesiog juntama gera nuotaika. Po dviejų metų pertaukos tęsėsi rugpjūčio 4 dieną prasidėjęs muzikos festivalis „Granatos Live“.

REKLAMA

Koncertuose netrūko ne tik geros nuotaikos, bet ir didelę reikšmę turinčių pasisakymų. Ant scenos atlikėjai siuntė palaikymo žinutes Ukrainai.

Baigdamas pasirodymą Vaidas Baumila žodžiais „Slava Ukraini“ išreiškė palaikymą karo alinamai Ukrainai, skatindamas žmones aukoti karo alinamai šaliai. V. Baumila su minia taip pat kartu skandavo frazę „Russkij korablt idi n*****“ (Rusų karinis laive, eik n*****).

Pasirodymo metu „Beissoul & Einius“ dainos „Kaip tu ir sakei“ priedainį atliko ukrainiečių kalba.

REKLAMA
REKLAMA

Gausiai susirinkę dalyviai mėgaujasi mėgstamų atlikėjų muzika bei nuotaika, o atmosferos negadina ir prapliupęs lietus.

Festivalio dalyvių laukė daugybę pramogų. 13 val. vyko „Kitokie pasikalbėjimai“ su Mantu Katleriu ir Emiliu Jokūbu. Vakare didžiąją „Cbet“ sceną atidarė Monika Linkytė, po jos pasirodo grupė „Jauti“, Vaidas Baumila, GJan, „Beissoul & Einius“ bei pasaulinės pop muzikos žvaigždės Becky Hill ir Zara Larsson.

REKLAMA

Ketvirtadienio, rugpjūčio 4 d., vakare tūkstančiai žmonių pradėjo rinktis Lietuvos liaudies buities muziejuje Rumšiškėse, kur prasidėjo aštuntasis muzikos festivalis „Granatos Live“. Renginyje susirinko daugybė žmonių, kurie ne tik stebino savo entuziazmu, bet ir išvaizda.

Iki pat sekmadienio, rugpjūčio 7 d., vyksiančiame festivalyje geros muzikos ir veiklos netrūks – 7-iose „Granatos Live“ scenose ir muzikos erdvėse suplanuota beveik 80 užsienio ir Lietuvos atlikėjų bei grupių pasirodymų.

REKLAMA
REKLAMA

Renginyje netrūko ir itin išsipuošusių žmonių ir tų, kurie nepabijojo apsirengti išskirtinai – fotografai užfiksavo ir su viščiuko kostiumu vaikštantį vyrą. Akį traukė ir ryškūs, išskirtiniai drabužiai.

Penktadienį pirmasis į pagrindinę festivalio sceną „Cbet“ lips Free Finga, po jo „Granatos Live“ dalyviai turės progą pirmą kartą Lietuvoje išvysti australų reperį Masked Wolf. Būtų sunku rasti bent vieną aktyvų interneto vartotoją, kuris nebūtų girdėjęs šio australų muzikanto superhito „Astronaut In The Ocean“. Ši Masked Wolf daina – populiariausia 2021 m. „TikTok“ daina ir dažniausiai „Shazam“ platformoje ieškota daina, daugiau nei pusė milijardo peržiūrų „Youtube“ ir beveik milijardas perklausų „Spotify“. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Vakarui įpusėjus „Cbet“ scenoje pasirodys Jessica Shy, Justinas Jarutis, Donatas Montvydas, o 23 val. vyks vienas laukiamiausių „Granatos Live 2022“ pasirodymų – Rumšiškes užlies britų popžvaigždės Anne-Marie hitai. Po vidurnakčio į pagrindinę sceną lips Nyderlandų DJ Sam Feldt.

Jau pavakaryje muzika pradės skambėti „Nescafe“ scenoje, tamsai įsibėgėjus veiksmas prasidės ir „Zip FM“, „Redbull Summer Vibes“ ir „Lizdo“ scenose bei „Švyturio Lounge“. 

REKLAMA

Šeštadienį, rugpjūčio 6 d., nuo ryto festivalio dalyvių lauks aibė linksmų aktyvių pramogų ir sporto turnyrų, 13 val. vyks „Kitokie pasikalbėjimai“ su Mantu Katleriu ir Emiliu Jokūbu. Vakare didžiąją „Cbet“ sceną atidarys Monika Linkytė, po jos pasirodys grupė „Jauti“, Vaidas Baumila, GJan, „Beissoul & Einius“ bei pasaulinės pop muzikos žvaigždės Becky Hill ir Zara Larsson. Vakarą didžiojoje „Granatos Live“ scenoje vainikuos britų DJ Jonas Blue ir veiksmas vėl persikels į kitas festivalio scenas bei muzikos erdves. 

 

Tai bent kova, tai bent palaikymas keikti viešai ,kai keiksmažodiai nelaiku ir ne vietoje.Toks savęs prilyginamas ukrainiečiui kareiviui yra ne tik kultūros ,bet ir intelekto trūkumas.Galėjo dar Čmilytę ant scenos palaikymui pasikviesti, kad kartu nusikeiktų.Visada įtartina stas ,kuris garsiai rėkia.
KGB istas baumila , kuris grasino tiems, kas pakabins generolui lentą, dabar siunčia bučinius Ukrainai. Čia tai bent konspiracija. Gėda tiems organizatoriams, kad leidžiasi taip mulkinami.
KGBisto palikuonis vaidina didelį patriotą - kol neatsiras proga garbinti putleristaną...
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų