„Gero vakaro šou“ vedėja Dijora – apie naująjį sezoną, kritiką bei tai, kokia ji yra išsijungus kameroms

Jau šį vakarą televizijos žiūrovus prie ekranų patrauks dar vienas laidos „Gero vakaro šou“ sezonas. Praėjusiais metais prie vedėjų – Justino Jankevičiaus ir Mindaugo Stasiulio – prisidėjo ir žavioji Dijora Petrikonytė. Naujienų portalui tv3.lt moteris pasakojo, kad dabar jauačiasi kur kas drąsiau televizijoje bei prabilo apie kritiką.

9

D. Petrikonytė neslėpė, kad televizijoje ją matome visai kitokią.

(9 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Dijora Petrikonytė

Jau šį vakarą startuoja 6-asis „Gero vakaro šou“ sezonas. „Labai nekantrauju ir laukiu. Dabar daug drąsesnė, nebijau imtis iniciatyvos. Iš pradžių labai sugerdavau kritiką. Po filmavimo visuomet pakalbėdavome, ką galėdaviau padaryti geriau. Sulaukdavau iš kolegų tikrai adekvačios kritikos ir patarimų. Dabar jaučiuosi tokia atsipūtus. Kalbant apie gaunamas žinutes, tai tikrai sulaukiu daug palaikančių žinučių, o po straipsniais niekada neskaitau komentarų. Kai žmogus yra tikras, tuomet ir rašo gražius žodžius, todėl aš tikrai neskaitau anoniminių komentarų“, sakė laidos vedėja.

Pasak Dijoros, ji televizijoje yra visai kitokia: „Pradėjau kurti „TikTok“ video. Per karantiną ilgą laiką žiūrėdavau ir juokdavausi iš kitų sukurtų video, vėliau pagalvojau, kad ir pati noriu tai padaryti. Aš visada buvau ta linksmintoja, kompanijos siela, todėl man smagu kurti juokingus video. Televizijoje yra 1 mano paveikslas  ilgos kojos ir graži vizitinė kortelė. O mano kuriamų video formatas parodo, kokia aš esu iš tiesų. Nemanau, kad ilgos kojos reiškia, kad tu nesi baigęs aukštojo mokslo ar gerai išlaikęs valstybinius egzaminus. Aš turiu labai gerą santykį su tėvais. Man patinka važiuoti į sodą ir kasti bulves, sukalti kažką ar palituoti. Nesu ta gražuolė, kuri negali rankų išsitepti. Esu tikrai ivairialypė. Mėgstu skaityti knygas bei komunikabili.“

Pirmoji intriguojanti „Gero vakaro šou“ laida naujajame TV3 sezone – jau šiandien 19.30 val., o jos pašnekovai – tokie „skirtingai nuostabūs“, kaip ir laidoje patiriamos emocijos!


Rašyti komentarą...
J
Juste
2021-09-01 22:37:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
Fyfa tu.
Atsakyti
0

j
jo
2021-09-02 07:14:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
ji ten tokia tūpa atrodo, net staiposi kaip varžtelius pametusi. nors jie ten visi š mala.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų