dijora petrikonytė

Dijora Petrikonytė

 

Modelis, televizijos laidų vedėja. Laidos „Gero vakaro šou“ vedėja. 

Dijora Petrikonytė atsisveikina su „Gero vakaro šou“: „Laikas ištarti sudie“

Ketverius metus kartu su Mindaugu Stasiuliu ir Justinu Jankevičiumi TV3 televizijos laidą „Gero vakaro šou“ vedusi Dijora Petrikonytė atsisveikina su televizijos kameromis ir žiūrovais.   Dijora populiarioje laidoje „Gero vakaro šou“ debiutavo 2019-ųjų rudenį.
78 2024-07-05

Šios garsios Lietuvos moterys šiemet pirmąkart tapo Mamomis

Motinos diena – viena gražiausių pavasario švenčių, skirta padėkoti brangiausiam žmogui pasaulyje – mamai. Tapimas mama yra gyvenimą keičianti patirtis, o šiemet pirmąkart mamomis tapo ne viena žinoma Lietuvos moteris. Gandrai nuo šių metų pradžios aplankė ne vieną garsią moterį – pirmąkart mamomis tapo žurnalistė Asta Žukaitė-Nalivaikienė, aktorė Toma Vaškevičiūtė, „Gero vakaro šou“ vedėja, modelis Dijora Petrikonytė ir „Raudonojo kryžiaus“ komunikacijos vadovė Luka Lesauskaitė.
2024-05-05

Prieš mėnesį pagimdžiusi Dijora Petrikonytė švytėjo „Gero vakaro šou“ filmavimuose

Neseniai mama tapusi TV3 televizijos pokalbių laidos „Gero vakaro šou“ vedėja Dijora Petrikonytė (27 m.) sugrįžo į filmavimo studiją.  Švytinti moteris balandžio 30-ąją dalyvavo populiaraus šou filmavimuose. Vos prieš mėnesį mama tapusi Dijora studijoje skleidė gerą nuotaiką ir žavesį.
60 2024-05-01

Dijora Petrikonytė atskleidė dukros vardą ir pavardę: jis – itin retas

TV3 televizijos laidos „Gero vakaro šou“ vedėja Dijora Petrikonytė (28 m.) ir gydytojas-odontologas Andrius Jonaitis (40 m.) atskleidė savo neseniai gimusio vaiko vardą. Savo dukros vardą ji atskleidė „Instagram“ įraše. „Ieškojom savaitėlę kas tėtis – radom. Dokumentai sutvarkyti, pasirašyti, legali pilietė. Susipažinkite, 39 savaites augusi pilvelyje, drakoniukė Eila Jonaitytė. Mūsų mazgelis užaugo“, – rašė ji.
2024-04-11

Dijora Petrikonytė ir Andrius Jonaitis tapo tėvais

TV3 televizijos laidos „Gero vakaro šou“ vedėja, modelis Dijora Petrikonytė (28 m.) ir gydytojas-odontologas Andrius Jonaitis (40 m.) tapo tėvais.  Naujieną D. Petrikonytė paskelbė socialiniuose tinkluose. Porai balandžio 1-ąją gimė mergaitė. 2023-iųjų lapkritį pora paskelbė, kad laukiasi pirmagimio.  Sausį pora originaliai atskleidė kūdikio lytį.
2024-04-02

Dijora Petrikonytė: „Šalia moterų vyrai suskystėja“

„Lietuvoje nėra tiek pinigų, kino režisieriai neįpirks manęs išsirengusios“, – juokiasi modelis, TV3 televizijos laidos „Gero vakaro šou“ vedėja, nuomonės formuotoja Dijora Petrikonytė. Justino Krisiūno komedijoje „Draugų lažybos“ suvaidinusi viliokę studentę, ji su nekantrumu laukia filmo premjeros – tai pirmasis Dijoros vaidmuo kine.  Į kino aikštelę D. Petrikonytę atvedė jos kolega iš „Gero vakaro šou“ Justinas Jenkevičius.
2024-01-31

Ant raudonojo kilimo – besilaukianti Dijora Petrikonytė: demonstravo suapvalėjusį pilvą

Jau šiandien, penktadienį, Kauno „Žalgirio“ areną ir visą šalį drebins kasmetiniai prestižiniai M.A.M.A. muzikos apdovanojimai.  Ant raudonojo kilimo rinkosi ryškiausios šalies žvaigždės, tarp jų – ir vaikelio besilaukianti laidų vedėja Dijora Petrikonytė.   Moteris pasirodė kartu su sužadėtiniu Andriumi Jonaičiu.
2024-01-26

Dijora Petrikonytė originaliai atskleidė pirmagimio lytį: reakcija – neįkainojama

Televizijos laidų vedėja, modelis Dijora Petrikonytė gyvena džiaugsmingomis pirmagimio laukimo akimirkomis. Šįkart ji kartu su sužadėtiniu Andriumi Jonaičiu atskleidė kūdikėlio lytį. Dijora Petrikonytė su sužadėtiniu Andriumi Jonaičiu sužinojo savo būsimo vaikelio lytį. Jiedu socialiniame tinkle „Instagram“ pasidalijo jaukiu ir emocijų kupinu vaizdo įrašu, kuriame paaiškėja, kas gims – mergaitė, ar berniukas. Jame pora kreipiasi į savo būsimą vaiką.
127 2024-01-25

Besilaukianti Dijora Petrikonytė švyti – akys krypo į suapvalėjusį pilvuką

TV3 televizijos šou „Gero vakaro šou“ vedėja Dijora Petrikonytė pastaruoju metu gyvena džiugiomis nuotaikomis – žinoma moteris pavasarį taps mama. Pirmagimio besilaukianti Dijora nelėtina gyvenimo tempo – ir toliau dirba populiarioje televizijos laidoje. Sausio 23-iosios vakarą moteris dalyvavo „Gero vakaro šou“ filmavimuose. Nuo D. Petrikonytės veido nedingo šypsena, o aptempianti suknelė išryškino besilaukiančios moters pilvuką. Dijora apie nėštumą pranešė praėjusių metų lapkritį.
331 2024-01-24

Vytautas Mikaitis pateko į nepavydėtiną situaciją: 5-ą ryto sulaukė skambučio iš policijos

Mantas Katleris ir Vytautas Mikaitis kiekvieną šeštadienio vakarą suremia jėgas žaidime „galvOK“, tačiau TV3 laidoje „Gero vakaro šou“ jie pasirodė kardinaliai kitokiame amplua. Su žiūrovais charizmatiškieji vedėjai ne tik pasidalino istorijomis apie įdomiausius savo Naujųjų metų sutikimus, bet ir suvieniję jėgas tapo linksmo žaidimo dalyviais.
2023-12-27
REKLAMA
REKLAMA

Dijora Petrikonytė laukiasi pirmosios atžalos

TV3 televizijos laidos „Gero vakaro šou“ vedėja, modelis Dijora Petrikonytė (27 m.) gyvena džiaugsmingomis akimirkomis – moteris laukiasi pirmagimio.  Džiugią žinią moteris patvirtino naujienų portalui tv3.lt. D. Petrikonytė pirmagimio laukia su sužadėtiniu Andriumi Jonaičiu. Sužadėtuvės Italijoje Dar 2023-ųjų gegužę D. Petrikonytė ir A. Jonaitis susižadėjo Italijoje.
935 2023-11-20

Firminis Dijoros voveraičių receptas sužavės Žiurauską: atskleidė, koks ingredientas patiekalui yra tiesiog būtinas

TV3 žaidimas „galvOK“ kiekvieną šeštadienio vakarą kviečia stebėti ne tik nesibaigiančias kapitonų Manto Katlerio ir Vytauto Mikaičio kovas, bet atskleidžia ir daugybę įdomiausių faktų apie laidoje apsilankiusius svečius. Nuo mėgstamiausių jų receptų iki nuotykių kurortuose – tuo, kad žinomi šalies žmonės turi prikaupę daugybę įdomių istorijų, žiūrovai įsitikins ir šįkart.
2023-10-07

Dijora sugundė „Gero vakaro šou“ vedėjus: „Vos kojų nepakračiau“

Iššūkių ir netikėtumų pilnoje „Gero vakaro šou“ laidoje sužibėjo Dijora. Ji buvo pirmoji priėmusi naujos rubrikos iššūkį ir pristatė netradicinę sporto šaką.   Trečiadienio vakaro pažiba tapusios laidos vedėjai pristatė naują rubriką „Gerulis“, kuri paskatins išbandyti kažką naujo. Susitarta dėl taisyklių – vakaro vedėjai pakaitomis suras ir išbandys kažką netikėto bei parodys tai laidos metu.
2023-09-27

Rankų miklumą demonstravę vedėjai savęs negailėjo – apsitaškė beveik visi

Linksmoji TV3 laida „Gero vakaro šou“ sugrįžta į televizijos ekranus. Naująjį sezoną laida pasitinka atsinaujinusi – ji žiūrovus džiugins ne tik smagiais pasikalbėjimais su Lietuvos garsenybėmis, bet ir pristatys naują, nuo juoko ašaras priversiančią šluostyti rubriką – „Agroolimpiadą“. Naujojoje rubrikoje charizmatiškieji laidos vedėjai – Mindaugas Stasiulis, Justinas Jankevičius bei visų numylėta žavioji Dijora Petrikonytė – varžysis keliose kaimiškose rungtyse: sviesto mušimo, arimo su arkli...
2023-09-06

„Gero vakaro šou“ vedėjų vasara: netikėtos sužadėtuvės, tradicija tapusios kelionės ir ištirpę kilogramai

Jau nuo rugsėjo 6-osios kiekvienas trečiadienio vakaras ir vėl taps pačia tikriausia švente. Tokią žiūrovams kurs neabejotinai linksmiausia TV3 laida „Gero vakaro šou“ ir dar linksmesni jos vedėjai – Mindaugas Stasiulis, Dijora Petrikonytė ir Justinas Jankevičius.
2023-08-29

Dijora Petrikonytė išbandė barbišką mados tendenciją: dabar mano spintoje rožinės spalvos kur kas daugiau

Liepos 21 d. visame pasaulyje vyks karščiausio vasaros filmo – „Barbie“ – premjera, kurio su nekantrumu laukia ne tik kinomanai, bet ir mados pasaulio atstovai. Lėlė Barbė yra šios vasaros mados pasaulio mūza, nudažiusi visą internetą rožine spalva ir atnešusi į mūsų spintas „Barbiecore“ tendenciją. TV3 televizijos laidos „Gero vakaro šou“ vedėja, modelis Dijora Petrikonytė išbandė šį rožinį stilių ir pristatė idėjas, kaip jį pritaikyti savo kasdienybėje.
2023-07-18

VIP vakarėlyje – neseniai susižadėjusi Dijora Petrikonytė su mylimuoju: neslėpė jausmų

Birželio 9-osios vakarą sostinėje įvyko didžiausia vasaros šventė – 30-ąjį jubiliejų mininčios žiūrimiausios televizijos TV3 gimtadienis, palydėtas įspūdingo ir vienintelio tokio masto Andriaus Mamontovo koncerto. Nuo muzikos, juoko, intriguojančių staigmenų ir tik geriausių emocijų suskambo visas Vilniaus Vingio parkas! TV3 gimtadienio svečiai pasitikti išskirtinėje VIP ložėje, kurioje viena staigmena sekė kitą.
2023-06-10

Išvyskite kaip atrodo TV3 balsas: diktorių atpažinti pavyko ne visiems

Jau 28 metus TV3 televizijos anonsuose ir lietuviškai įgarsintuose filmuose bei serialuose girdime tą patį balsą. Jo savininkas – Vytautas Tulevičius. Laidoje „TV30 gimtadienio šou“ dalyviai bandė išsiaiškinti, kaip diktorius atrodo.  Laidoje „TV30 gimtadienio šou“ garsenybių komandos turėjo iš veido atpažinti ilgametį TV3 televizijos diktorių Vytautą Tulevičių.
2023-06-02

Ekspertė išanalizavo Dijoros Petrikonytės veidą: 1 bruožas viską išduoda

TV3 televizijos laidos „Gero vakaro šou“ vedėja Dijora Petrikonytė – itin spalvinga asmenybė. Ar jos veide užkoduota sėkmė? Į šį klausimą atsako kūno kalbos specialistė, veidotyrininkė ir karjeros konsultantė Laura Šukienė. Viską parodo veidas Ekspertė Laura Šukienė, savo instagramo paskyroje sukiene_kunokalba tyrinėjanti tiek Lietuvos, tiek užsienio garsenybes, analizuodama D.Petrikonytę atkreipė dėmesį į jos ausis ir sako, kad tai itin sėkmingo žmogaus ausys.
2023-06-02

Susižadėjo televizijos laidų vedėja Dijora Petrikonytė ir Andrius Jonaitis

Televizijos laidų vedėja Dijora Petrikonytė gyvena džiaugsmingomis akimirkomis – Italijoje merginai pasipiršo mylimasis Andrius Jonaitis.  Šia žinia D. Petrikonytė pasidalijo socialinio tinklo „Instagram“ paskyroje. Pora jau kurį laiką keliavo po Italiją. Gegužės 28-osios vakarą mergina publikavo jaukius kadrus, kuriuose parodė vietą, kurioje ištarė „taip“ ir puošnų žiedą.  „Taigi, tai įvyko“, – rašė ji.
629 2023-05-29

Dijora Petrikonytė prisiminė darbo televizijoje pradžią: „Kai kažkur veliuosi, visą laiką galvoju, kad esu bebaimė“

Jau šį sekmadienį žiūrovus prie ekranų pakvies dar viena „TV30 gimtadienio šou“ laida. Laukia daugybė žinomų žmonių prisiminimų, linksmas žaidimas ir daug juoko – pasiruoškite būti nustebinti! Šventinėje laidoje dalyvaus  8 puikiai žinomi žmonės, kurie, suskirstyti į komandas po du, sieks atsakyti į daugybę su TV3 30-mečio istorija susietų klausimų.
2023-05-28

Dijora Petrikonytė apie vieną iš mylimojo pareiškimų: galvojau pasiusiu

TV laidų vedėja ir modelis Dijora Petrikonytė atskleidė dar daugiau faktų apie savo ilgametį širdies draugą. Laidoje „Virtuvės istorijos“ ji papasakojo, kodėl mylimojo mitybos įpročiai ją veda iš proto ir, kas rytais neša kavą į lovą.  Laidos vedėja Ilona Juciūtė atkreipė dėmesį į pavydėtiną Dijoros figūrą. Pasirodo, to paslaptis visai ne griežta mityba, o tiesiog greita medžiagų apykaita.
2023-05-19

Dijoros Petrikonytės ir jos mylimojo mitybos paslaptys: kas pusryčiams valgo 8 kiaušinius, o kas – desertus?

Žinomas TV veidas bei modelis Dijora Petrikonytė dievina nuotykius, į kuriuos visuomet neria visu šimtu procentų. Neįveikiamų užduočių jai nėra, o visas jos patirtis nuolatos palydi ir plati merginos šypsena.
2023-05-12
REKLAMA
Unikauskas Dijorai atskleidė dažniausią galvos skausmo priežastį: įsidėmėkite  Unikauskas Dijorai atskleidė dažniausią galvos skausmo priežastį: įsidėmėkite

Unikauskas Dijorai atskleidė dažniausią galvos skausmo priežastį: įsidėmėkite

Ne paslaptis, kad dažną šiuolaikinį žmogų vargina periodiškai pasikartojantys galvos ir kaklo skausmai. Žiūrovų pamėgtoje TV3 laidoje „Kviečiame daktarą“ profesorius A. Unikauskas drauge su modeliu, laidų vedėja ir nuomonės formuotoja Dijora Petrikonytė atskleidė vieną dažniausių galvos skausmų priežasčių. Dažna problema Laidoje apsilankiusi D. Ptrikonytė skundėsi dažnai pasikartojančiais galvos skausmais. „Galvą man skauda labai periodiškai.
2023-05-11

Vilniuje susitiko „Tangomanų“ žvaigždės: svečius iš Buenos Airių lietuviai pasitiko su šakočiais ir gėlėmis

Lietingą gegužės 2-osios popietę sostinėje susitiko TV3 ir „Go3“ projekto „Tangomanai“ žvaigždės. Prie „Compensa“ koncertų salės netrūko emocijų – skambėjo nuoširdus juokas, argentiniečiai ir lietuviai vieni kitiems negailėjo apkabinimų, draugiškų bučinių. Svečiai iš užsienio buvo pasitikti šakočiais ir skintomis gėlėmis.
760 2023-05-02

Paaiškėjo, kur laiką leidžia iš „Tangomanų“ iškritęs Leonas su Dijora: užsiminė apie kraustymąsi

Prieš kelias savaites įspūdinga tango kelionė baigėsi TV3 ir Go3 šokių ir nuotykių projekto „Tangomanai“ dviems lietuviams – Dijorai Petrikonytei ir Leonui Somovui. Komisiją, kuri vertina šokėjų pasirodymus, visuomet sudaro skirtingi žmonės. Tokios pat skirtingos ir įvairios būna ir jų nuomonės bei įvertinimai. Tačiau šokėjams nelieka nieko kito, kaip tik susitaikyti, nes komisijos žodis – paskutinis.
2023-04-27

Iškritus iš „Tangomanų“ – Dijoros Petrikonytės džiaugsmas: „Pagaliau toks atsipalaidavimas"

Sekmadienį įspūdinga tango kelionė baigėsi dar vienai TV3 ir Go3 šokių ir nuotykių projekto „Tangomanai“ porai. Komisiją, kuri vertina šokėjų pasirodymus, visuomet sudaro skirtingi žmonės. Tokios pat skirtingos ir įvairios būna ir jų nuomonės bei įvertinimai. Tačiau šokėjams nelieka nieko kito, kaip tik susitaikyti, nes komisijos žodis – paskutinis. Todėl nuo šiol savo kelią projekte tęs tik 6 poros. Šįkart dalyviai šoko Palermo rajone, įspūdingo grožio Serrano aikštėje.
2023-04-19

Dijora Petrikonytė prabilo apie didžiausius tango projekto iššūkius: „Nesu tiek stipri, kad galėčiau atlaikyti visas emocijas“

Jau šį sekmadienį TV3 ir Go3 projekto „Tangomanai“ žiūrovų laukia dar daugiau meistriškumo, aistros ir jausmų perteikiantys įspūdingi tango pasirodymai. Tačiau nepaisant geriausių emocijų, neįmanoma nejausti ir įtampos. Po šio sekmadienio vakaro savo kelionę Argentinoje tęs tik  6 poros – kažkam ir vėl teks palikti projektą. Nepaisydami nuovargio, šou dalyviai šokiams atiduoda visas savo jėgas. O kai kurie iš jų užsimerkia ir prieš skausmą.
74 2023-04-14

Dijora Petrikonytė – apie modelio karjerą, atviras fotosesijas ir avantiūras: ten buvo projektas „Senis ieško žmonos“

Naujosios tinklalaidės „Tik į priekį“ antroji viešnia – modelis, TV laidų vedėja Dijora Petrikonytė (27 m.). Pokalbio metu buvo aptarta daug temų – prisiminta pažintis su tinklalaidės vedėju Ąžuolu Misiukevičiumi, modelio ir TV laidų vedėjos karjeros pradžia, pašnekovė kalbėjo apie atviras fotosesijas ir modeliavimo karjerą. Pokalbio metu D. Petrikonytė pasakojo apie užsienio modeliavimo projektą „Model turned superstar“, kuris ją nuvedė į skirtingas pasaulio šalis.
2023-04-13

Dijora Petrikonytė – apie 12 metų vyresnį mylimąjį ir sužadėtuves: visą laiką norėjau būti jauna mama

Naujosios tinklalaidės „Tik į priekį“ antroji viešnia – modelis, TV laidų vedėja Dijora Petrikonytė (27 m.). Pokalbio metu moteris prisiminė pažintį su tinklalaidės vedėju Ąžuolu Misiukevičiumi, modelio ir TV laidų vedėjos karjeros pradžią, kalbėjo apie Buenos Airėse filmuotą šokių projektą „Tangomanai“, vyrų dėmesį, santykius su ilgamečiu partneriu, atviras fotosesijas. Dijora neslėpė, kad jos širdis – užimta.
152 2023-04-11

Dijora Petrikonytė – apie santykius su mylimuoju, avantiūras ir karjerą: „Su metais vis mažiau tikiesi iš vyro“

Naujosios tinklalaidės „Tik į priekį“ antroji viešnia – modelis, TV laidų vedėja Dijora Petrikonytė (27 m.). Pokalbio metu moteris prisiminė pažintį su tinklalaidės vedėju Ąžuolu Misiukevičiumi, modelio ir TV laidų vedėjos karjeros pradžią, kalbėjo apie Buenos Airėse filmuotą šokių projektą „Tangomanai“, vyrų dėmesį, santykius su ilgamečiu partneriu, atviras fotosesijas. Paklausta, ar su ilgamečiu mylimuoju, gyd.
2023-04-09

Argentinoje Dijoros šokius aptemdė vis stiprėjantys skausmai: atskleidė, kas jai iš tiesų

Jau šį sekmadienį TV3 ir Go3 žiūrovai išvys lemtingąjį trečią projekto „Tangomanai“ epizodą, kuriame paaiškės, kas pirmieji Argentinai taria „sudie“. Taip pat žiūrovai išvys ir įnirtingą tango kovą, dėl kurios dalyviai gausiai liejo prakaitą. Trečiasis tango porų pasirodymas vyks įspūdingoje Buenos Airių Tango Katedroje (La Catedral). O ir tema, kurią teko atspindėti 8 lietuvių ir argentiniečių poroms, nebuvo pati paprasčiausia.
131 2023-04-01

Paviešino, ką apie savo partnerius galvoja „Tangomanų“ dalyvės: „Pasijutau, tarsi vėl būčiau 18-os“

Sekmadienio vakarais TV3 ir Go3 žiūrovai stebi „Tangomanų“ pasirodymus – aistringus, ištobulintus ir paženklintus sunkiu darbu. Dar apie pirmąjį pasirodymą Go3 epizode „Tangomanai. Už kadro“ įspūdžiais dalijosi projekto dalyvės, prisiminusios pirmąjį tango ir pažintį su savo šokių partneriais. Toma Vaškevičiūtė, Dijora Petrikonytė ir Simona Burbaitė epizode kėlė taures už pirmąjį sušoktą tango per repeticiją. Moterys dalijosi ir pirmaisiais pažinties su savo šokių partneriais įspūdžiais.
2023-03-29

Vyrą įkūnijusios Tomos Vaškevičiūtės tango baigėsi netikėtumu: užfiksavo aistringą bučinį su Dijora

Tango jungia skirtingus žmones, tautas, naikina atstumą ir kurią ryšį – visa tai TV3 ir Go3 projekto „Tangomanai“ žiūrovai mato jau šį vakarą. Visų dalyvių laukė antrasis tango šokis – vienus judėti į priekį įkvėpė pirmųjų pasirodymų sėkmė, o kitus – nusivylimas. Tačiau pasiduoti čia neketina niekas.
391 2023-03-26

Dijora prabilo apie savo šokių partnerį: „Juo labai sunku pasitikėti“

Antrame naujojo TV3 ir Go3 projekto „Tangomanai“ epizode dalyviai vėl kaitino šokių aikštelę. Su savo partneriais iš Argentinos 8-ios Lietuvos žvaigždės vėl stojo prieš didžiulę Buenos Airių publiką, ir atiduodami visas savo jėgas, stengėsi sukurti patį įdomiausią ir daugiausiai ovacijų sukeliantį tango pasirodymą.
2023-03-25

Dijora Petrikonytė įsiamžino žydinčioje fotosesijoje – pristatė pavasariškus derinius

Pagaliau už lango ilgai lauktas pavasaris, o kartu su juo atėjo noras į spintą įsileisti naujų mados vėjų. Tam pritaria ir modelis, TV laidų vedėja Dijora Petrikonytė, spalvingoje fotosesijoje pristatanti pavasariui ir artėjančiai vasarai skirtus drabužių derinius. D. Petrikonytė mielai sutiko antrą kartą tapti parduotuvių tinklo „Denim Dream“ ir el. parduotuvės denimdream.com reklaminiu veidu.
50 2023-03-22

Dijora Petrikonytė pirmąkart šoks tango su partneriu iš Argentinos: jis – tikra pirmosios jos meilės kopija

Jau šį sekmadienį aštuonių Lietuvos žvaigždžių laukia tango krikštas. Visi naujo TV3 ir Go3 projekto „Tangomanai“ dalyviai praėjusį sekmadienį buvo suporuoti su didžiausiais šio šokio profesionalais, su kuriais tolimosiose Buenos Airėse leisis į patį aistringiausią gyvenimo nuotykį.
2023-03-17

Dijora Petrikonytė įsiamžino gundančioje fotosesijoje: tapo seksualaus apatinio trikotažo modeliu

Modelis, „Gero vakaro šou“ vedėja Dijora Petrikonytė (27 m.) tapo prabangaus apatinio trikotažo prekės ženklo „FERIOR INTIMA Lingerie“ modeliu. Fotosesijos metu D. Petrikonytė pozavo vilkėdama seksualius apatinius, avėjo aukštakulnius ir ilgaaulius, jaunos moters pečius dengė kailiniai Naujienų portalui tv3.lt prekės ženklo įkūrėja Gabrielė pasakojo, kad renkantis fotosesijos komandą atsižvelgė į žmonių energiją ir pozityvumą.
782 2023-03-09

Šokių projekte Ineta Stasiulytė sunkiai atsispyrė savo partnerio seksualumui: „Turėjau prie to priprasti“

Tango ne tik vienas aistringiausių šokių pasaulyje, bet jis gali ir keisti gyvenimus, įkvėpti pačių neįtikėtiniausių potyrių ir padėti susirasti amžinų draugų. Tuo įsitikino ir 4-ios žavios ir visiems puikiai žinomos Lietuvos moterys.
94 2023-03-08

Garsių moterų kelionė į Argentiną: prabilo apie kvapą gniaužiančius šokių partnerius ir sunkiai įveikiamus fizinius iššūkius

Tai, kad tango – vienas aistringiausių šokių pasaulyje, žino visi. Tačiau, kad šis šokis gali keisti gyvenimus, įkvėpti pačių neįtikėtiniausių potyrių ir padėti susirasti amžinų draugų, 4-ios žavios  ir visiems puikiai žinomos Lietuvos moterys tikrai nesitikėjo. Apie visa tai didžėjė bei turinio kūrėja Simona Burbaitė, modelis Dijora Petrikonytė ir aktorės Toma Vaškevičiūtė bei Ineta Stasiulytė jau šį trečiadienį papasakos ir visiems TV3 laidos „Gero vakaro šou“ žiūrovams.
2023-03-08

Dijora savo avantiūrą Argentinoje paslaptyje laikė net nuo artimųjų: „Esu standartų laužytoja“

Televizijos laidų vedėja bei modelis Dijora Petrikonytė neslepia – viską, ko imasi, ji stengiasi padaryti iki galo, atiduodama visas savo jėgas. Net ir tais kartais, kai neria į visai sau nežinomus vandenis. Būtent tokia avantiūra nuo pat pirmųjų sekundžių jai tapo mintis apie Argentiną ir intymiausio šokio pasaulyje pamokas, kurias jau visai netrukus, naujame ir paslaptingame TV3 ir Go3 projekte „Tangomanai“, išvys ir žiūrovai.
86 2023-02-17

„Gero vakaro šou“ vedėja Dijora Petrikonytė patyrė sunkią traumą: „Skausmas buvo nepakeliamas“

Kasdien aktyviai judėdami galime susidurti su rimtomis raumenų sistemos problemomis. Per didelis fizinis krūvis gali iššaukti ne tik širdies, bet ir sąnarių ligas. Norėdami nuslopinti jaučiamą skausmą, mes dažnai pasitelkiame įvairius medikamentus, kurie laikinai padeda pasijusti geriau.
2023-02-14

Dijorai teko nusimesti drabužius: už drąsą plojo visa salė

Kad Vidas Bareikis yra kovos menų – karatė – gerbėjas, žino daugelis jo klausančiųjų. Todėl nenuostabu, kad atlikėjui apsilankius TV3 laidoje „Gero vakaro šou“ žaidimas buvo pritaikytas būtent šiai jo aistrai. Tiesa, išbandyti savo jėgas ir įveikti savo baimes teko ne tik V. Bareikiui, bet ir laidos vedėjams Justinui Jankevičiui ir Dijorai Petrikonytei. Mindaugas Stasiulis, kaip dažniausiai ir būna, savo „lakierkų“ nenusiėmė.
2023-02-08

„Gero vakaro šou“ vedėja Dijora – apie grožio paslaptis ir dietas: laikėsi ištisą mėnesį

Modeliui ir televizijos laidų vedėjai Dijorai Petrikonytei, ruduo – itin jaukus metų laikas. „Ruduo nuspalvina medžius visomis spalvomis, vaikai žengia mokyklos slenksčiu, lietus barbena už lango, prisimename sau artimus išėjusius...“, – sako Dijora, su kuria kalbamės ne tik apie veiklą televizijoje ir mados pasaulyje, bet ir apie tai, kaip puoselėti savo išvaizdą po prabėgusios vasaros karščių, rašoma pranešime spaudai.
2022-10-14

Dijora Petrikonytė apie darbą televizijoje: „Mano amplua – katastrofa. Keista, kad žmonės juo tiki“

Modelio karjera, už kurią dėkinga mamai, mėnesis neįprastos dietos ar savaitė be maisto, svarbiausia veikla gyvenime – apie visa tai bei dar daugelį kitų dalykų „YouTube“ kanale talpinamos tinklalaidės „Su Žemaite“ kūrėjams atvirai pasakoja profesionalus modelis ir televizijos laidos „Gero vakaro šou“ vedėja Dijora Petrikonytė.
2022-09-19

Dijora Petrikonytė ryžosi ekstremaliam iššūkiui: „Taip skausmas kūną sugėlė, kad net nebegalėjau įkvėpti oro“

Televizijos laidų vedėjų darbas neretai būna dinamiškas. Iššūkiai, nauji potyriai ir nuolatinis bendravimas – tai dalykai, su kuriais dažnai susiduria šie žmonės. Štai TV3 laidos „Gero vakaro šou“ vedėja Dijora Petrikonytė šįkart ryžosi ekstremaliam iššūkiui – moteris išbandė ledo vonią. Naujoje laidoje „Į sveikatą“ žiūrovai su vedėju Alanu neria į sveikatos stiprinimo ir sporto nuotykius. Dijora tikina, kad prieš laidą net nežinojo, kad jai teks toks netikėtas iššūkis.
59
2022-09-16

Dijora po iliuzionisto triuko apstulbo: „Taip ir vaiką galima užstatyti“

Trečiadienio vakarą TV3 laidoje „Gero vakaro šou“ lankėsi tarptautinių iliuzionistų konkursų laureatas Anton Lavrentjev. „Lietuvos talentų“ projekte išgarsėjęs ir pramogų pasaulyje žinomas iliuzionistas Anton Lavrentjev vieną savo triukų su kortomis laidos metu pakvietė išbandyti Dijorą Petrikonytę. Laidos vedėja iš kortų kaladės išsitraukė vieną kortą ir ant jos užrašė savo vardą. Vėliau Dijorai buvo liepta šią kortą įsidėti į burną.
2022-05-04

Dijora trumpam virto prezidente: pamatykite, kaip jai tai pasisekė

Trečiadienio „Gero vakaro šou“ laidoje lankėsi žinomas krepšininkas Jonas Valančiūnas ir aktorė Giedrė Mockeliūnaitė. Pastaroji sudalyvavo smagiame žaidime „šokio šarados“, o jame Giedrė su Dijora turėjo sušokti profesiją. Viename žaidimo raunde Dijora gavo užduotį suvaidinti prezidentę, o G. Mockeliūnaitė turėjo atspėti, kokią profesiją bando sušokti Dijora.
2022-04-23

„Gero vakaro šou“ vedėja Dijora Petrikonytė prisiminė itin nemalonią patirtį: „Pamenu, traškėjo visas žandikaulis“

Žavioji TV laidos „Gero vakaro šou“ vedėja Dijora Petrikonytė pripažįsta, kad odontologų bijojo nuo pat vaikystės, o kad įkalbėtų dukrą peržengti gydytojo odontologo kabineto slenkstį, merginos mamai tekdavo netgi gudrauti. Medicinos ir sveikatos aktualijų laidoje „Sveikas rytojus“ Dijora pasakojo, kad ir brandesniame amžiuje, išdygus vadinamiesiems protiniams dantims, teko susidurti su neįprasta situacija, rašoma pranešime spaudai. „Protiniai dantys man išaugo gana anksti.
2022-04-19

Dijoros replika privertė Mindaugą Stasiulį raudonuoti – žinomos moterys atkreipė dėmesį į riestą užpakaliuką

Penktadienio vakarą naujuosius Tigro metus pasitinkantys Lietuvos žmonės TV3 eteryje išvydo linksmą naujametinę transliaciją „Gero vakaro šou. Žiemos olimpiada“. Elektrėnų ledo rūmuose netrūko efektingų muzikinių pasirodymų, žaismingų rungčių ir pramogų pasaulio atstovų juokelių. Vieną iš rungčių keturioms populiarioms Lietuvos dainininkėms pristatęs „Gero vakaro šou“ vedėjas Mindaugas Stasiulis sulaukė šmaikščios savo kolegės Dijoros Petrikonytės replikos.
2022-01-01
Į viršų