„Gero vakaro šou“ komanda atskleidė, kas vyksta užkulisiuose: viskas, ko nežino žiūrovas

Tikriausiai būtų sunku pagalvoti, kad vieną dieną iš TV3 eterio dingtų viena labiausiai žiūrovų pamiltų laidų „Gero vakaro šou“ – tą sunkiai galėtų įsivaizduoti ir visa šou kūrybinė komanda, ir žiūrovai, ir net pašnekovai. Šie skambutį su pakvietimu atvykti į laidą priima besišypsodami, o ir ant mėlynosios pokalbių sofos visuomet grįžta su malonumu.

3

Laidos komanda neslepia – pirmoji sezono laida visuomet būna tarsi įtempta styga, tačiau jau 6-ąjį sezoną skaičiuojantis „Gero vakaro šou“ nesiliauja žiūrovų stebinti ir toliau. Tiesa, siurprizų patirti ir nenumatytose situacijose kartais atsidurti tenka ir patiems vedėjams – nuo ekstremaliausių ar chuliganiškiausių žaidimų pasekmių neapsaugoti net ir jie!

(3 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „Gero vakaro šou“ komanda atskleidė, kas vyksta užkulisiuose: viskas, ko nežino žiūrovas

Šį sezoną į laidą ir vėl grįš publika. Tą žino ne visi, tačiau, anot kūrėjų, būtent publika sudaro net 50 proc. visos laidos sėkmės – juk būtent nuo žiūrovų reakcijų priklauso ir vedėjų, ir jų pašnekovų emocijos. Tuo tarpu televizijos žiūrovams lemta išvysti tik galutinį rezultatą. Tad kaip tuomet atrodo „Gero vakaro šou“ užkulisiai?

Tiek kūrybinė komanda, tiek ir žavioji laidos vedėja Dijora Petrikonytė prasitaria, kad čia pasitaiko ir nervų, ir įtampos, o prieš lipant ant scenos, svečius neretai tenka nuraminti – juk laidos vedėjai – Mindaugas Stasiulis ir Justinas Jankevičius – tikri ekspromto meistrai! „Ir aš pati esu ekspromto žmogus – laidoje neturime ir nesilaikome tikslaus scenarijaus, jis – tarsi griaučiai. Improvizuoti čia – būtina“, – prideda Dijora.

Ne paslaptis, kad žiūrovai dažnai norėtų tikėti, jog daug kas laidose yra surežisuota. Vis dėlto „Gero vakaro šou“  realybė – visai kitokia. Pavyzdžiui, tikriausiai daugelis prisimena situaciją, kai baleto primarijus Nerijus Juška netyčia įspyrė Justinui Jankevičiui, o ant žaidime dalyvavusios Nijolės Pareigytės, netikėtai sugriuvus konstrukcijai, iš kibirų pasipylė ir vanduo, ir įvairūs pūkai. Viso to įvykti neturėjo, tačiau netikėtumai visuomet prideda prieskonio, o šis – papildomo žavesio.

Prisiminusi šiuos kuriozus, juoko nesuvaldo ir Dijora. Tiesa, pačiai merginai nuo tokių situacijų ankstesnių sezonų metu vis pavykdavo išsigelbėti. Deja, panašu, kad šiais metais viskas apsivertė aukštyn kojomis: „Iš tiesų, net tris sezonus nepatyriau nieko panašaus – anksčiau jaudindavausi daugiau, būdavau labai pasiruošusi, o ir išmušti iš vėžių mane sunku. Niekuomet nebūdavo lengva po sceną važinėtis su riedučiais, ar šokti kokį šokį, kuris man nėra pažįstamas. Tačiau kadangi tai – komedija, viskas pavykdavo taip, kaip ir tikėdavausi. Tik ne šį sezoną – jau pirmųjų filmavimų metu teko atsidurti labai juokingose situacijose...“ – intriguoja Dijora.

REKLAMA

Ir nors kartais galėtų pasirodyti, kad laidos vedėjai ir jų pašnekovai – kone geriausi draugai, pasirodo, net ir jie kiekvieną sezoną geba vieni kitus nustebinti. „Turime tokį pasakymą – „Lino Pernavo variantas“. Jis mūsų laidoje lankėsi prieš kelis sezonus, kai buvo Policijos diena. Galvojome, kad tai bus paprastas pokalbis, nes žmogus laikysis savo statuso. Tačiau buvome maloniai nustebinti – laida buvo be galo stipri, o jis – puikus pašnekovas. Dabar apie visus, kurie „Gero vakaro šou“ metu pasirodo kitoje šviesoje, sakome, kad tai – Pernavo variantas“, – teigia laidos kūrybinė grupė.

Jai antrina ir Dijora – mergina neslepia, kad neretai jau užkulisiuose apie pašnekovus pakeičia nuomonę, o išėjusi po laidos filmavimų dar kartą įsitikina, kad pirmas įspūdis neretai yra klaidingas. Žmonės išties geba maloniai nustebinti!

Ir nors „Gero vakaro šou“ vertinamas kiekvienas pašnekovas – tiek scenos grandai, tiek ir tie, kuriems TV3 laida padeda augti – kartais pasitaiko ir taip, kad vedėjai kalbina savo numylėtinius.

Dijorai tai – aktorius Marius Repšys. „Esu labai didelė jo gerbėja. Pamenu, kad dėl legendinio spektaklio „Išvarymas“, kuriame vaidina ir Marius, iš Kauno važiavau netgi į Panevėžį – šitaip stipriai norėjau jį pamatyti“, – kalbėjo mergina.

Pirmoji intriguojanti „Gero vakaro šou“ laida naujajame TV3 sezone – jau šiandien 19.30 val., o jos pašnekovai – tokie „skirtingai nuostabūs“, kaip ir laidoje patiriamos emocijos!


Rašyti komentarą...
j
jo
2021-09-02 08:17:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
šitie klounai dar ir komentarus trina - balinasi...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų