• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Santuoką su buvusia manekene, bulvarinės laidos „Super L.T.“ vedėja Violeta Repčenkaite daugiau kaip prieš savaitę nutraukęs verslininkas Titas Blėdis pridarė bėdų juo patikėjusiems grožio kūrėjams.

REKLAMA
REKLAMA

Pasirodo, bendrovės „Jamam“ savininkas iš vieno Vilniaus grožio salono paėmė avansą už internetinio puslapio sukūrimą, tačiau darbų taip ir neatliko.

REKLAMA

Kaip pranešė dienraštis „Vilniaus diena“, skolų išieškotojai dar šių metų kovą gavo grožio salono prašymą išieškoti pinigus iš bendrovės „Jamam“. Paaiškėjo, kad 3 554,8 Lt avansą gavusi T. Blėdžio vadovaujama bendrovė savo įsipareigojimus pamiršo ir spruko į krūmus.

„Matyt, pinigus panaudojo kitoms skoloms grąžinti – jau ne vieną vekselį pasirašė, bet antstoliams iš jo ką nors išpešti sunku: įklimpęs į skolas ir pats, o ką jau kalbėti apie įmones. O juk verslininkas, vakarėlių liūtas! Koks verslininkas, jei greitųjų kreditų bendrovėms įsiskolinęs, atsiprašant“, - dienraščiui sakė vienos didžiausių kreditų valdymo ir skolų išieškojimo įmonių darbuotojas Mindaugas Nariūnas.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų