„Eurovizijos“ komisijos narys: Rusijos pasirodymas - pernykščio švedų pasirodymo kopija

Mažiausiai balų Rusijos atlikėjui „Eurovizijoje“ skyręs Lietuvos nacionalinės žiuri komisijos narys, dainininkas Vidas Bareikis sako, kad komisija balsavo individualiai, o jam pačiam Rusijos pasirodymas priminė pernykščio nugalėtojo iš Švedijos kompoziciją.

„Komisijos bendro sprendimo negali būti, nes pagal nuostatus balsuojama individualiai ir tai yra kiekvieno subjektyvi nuomonė. Mano asmenine nuomone, tai tiesiog yra akivaizdi praėjusių metų švedų nugalėtojo pasirodymo kopija ir, sakyčiau, ne pati sėkmingiausia kopija - nuo techninių, vokalinių (dalykų), tiek skonio prasme“, - BNS sekmadienį sakė V.Bareikis.

Pernai konkursą laimėjo švedų atlikėjas Mansas Zelmerlowas (Monsas Zelmerliovas) su daina „Heroes“.

V.Bareikis sako turėjęs tris favoritus: Ukrainą, Australiją ir Gruziją.

„Dėl kiekvieno pergalės būčiau labai pasidžiaugęs“, - teigė jis.

Keturi iš penkių Lietuvos komisijos narių, tarp jų ir V.Bareikis, šiemet Rusijos atlikėjui Sergejui Lazarevui skyrė žemiausią 25-ąją vietą, nors žiūrovai skyrė trečiąją. Komisijoje taip pat dalyvavo operos dainininkė Nomeda Kazlaus, prodiuseris Justas Čekuolis, dirigentas Vytautas Lukočius. Taip pat komisijos narė atlikėja Eglė Nepaitė-Abaravičienė, vienintelė skyrusi Rusijai 22 vietą.

REKLAMA

(8 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Rusijos atstovas „Eurovizijoje“ Sergejus Lazarevas

Pernai situacija buvo panaši: kitos sudėties komisija Rusijos pasirodymą įvertino 20-ąja iš 26 vietų, žiūrovai taip pat skyrė trečiąją.

V. Bareikis atmeta svarstymus, kad komisijos nuomonę gali veikti ir politiniai motyvai.

„O jei būtų paskutinis prancūzas - ką, būčiau balsavęs prieš Prancūziją? Kuo kalta Vengrija, jei ji būtų paskutinė, ar ta pati Gruzija? Tame neįžvelgiu nieko prieš“, - tikino dainų kūrėjas ir muzikantas.

„Eurovizijoje“ šiemet triumfavo Susana Jamaladinova - Jamal (Susana Džamaladinova - Džamal) su daina „1944“, kalbančią apie Stalino vykdytą Krymo totorių deportaciją. Lietuvos atstovas Donny Montell (Donatas Montvydas) užėmė 9-ąją vietą.


Rašyti komentarą...
.
....
2016-05-15 17:36:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai ,kad visiskai net nepanasus:DDD juokinat jus su tokiais straipsniais. O del ukrainietes, pritempe daina prie dabartiniu ivykiu ir sou padare , geda uz savo tautiete
Atsakyti
-3

K
Ką?
2016-05-15 17:19:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
Net nepanasu
Atsakyti
-2

A
Anomis
2016-05-15 19:04:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nezinau... man atrodo , kad svedijos ir rusijos pasirodymai visiskai skirtingi ir rusijos netgi ispudingesnis. Tiesiog vertino ne daina o saly.
Atsakyti
-7

SKAITYTI KOMENTARUS (13)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų