Džordana Butkutė daro pertrauką – prabilo apie kritinę vyro sveikatos būklę

„Aš suprantu, kad tai – pramogų verslas ir galbūt į viską reikėtų žiūrėti paprasčiau. Tačiau mažiau širdies atiduoti nemoku, o daugiau – neleidžia sveikata“, – prieš kelias dienas ištarė pagrindinis Džordanos Butkutės koncertų organizatorius Elegijus Strasevičius, išgirdęs griežtą gydytojų verdiktą. Negana to, pirmadienį Džordana palaidojo tėvą.

41

Liepos 16 d. Klaipėdos Vasaros estradoje Džordanos Butkutės komanda rengia įspūdingą koncertą, beprotiškai intriguojančiu pavadinimu „Neoninės pelių uodegos“. „Tai bus lengvesnė, vasarinė programa. Išsitraukėme iš stalčiaus dar keletą senų dainų, kurių nedainavau paskutiniuose turuose. Tai bus vienintelis toks vasaros koncertas. Todėl norime jį padaryti tikrai labai gražų, įdomų, įsimintiną“, – prieš kelias savaites kalbėjo Dž. Butkutė, lygiagrečiai daug dirbusi įrašų studijoje.

(41 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Džordana Butkutė prabilo apie kritišką sveikatos pablogėjimą

Ant aukščiausio kokybės laiptelio stovinčios Dž. Butkutės veiklos apsukos pastaraisiais metais – itin intensyvios. Ji užtikrintai susigrąžino savo statusą ir visuomenės pasitikėjimą. Tačiau gyvenimas populiariai atlikėjai vėl išmetė seriją juodų kortų, dėl kurių Džordanai teko priimti sudėtingą sprendimą.

REKLAMA

„Pirmadienį palaidojome Džordanos tėtį. Praėjus vos keturiems mėnesiams po jos mamos mirties. Sunku ir apsakyti, kas vyksta mano žmonos širdyje“, – kalbėjo E. Strasevičius, šiuo metu ir asmeniškai išgyvenantis ne pačias lengviausias dienas.

Jis – pagrindinis Džordanos motyvatorius, jos pilkasis kardinolas, prisiekęs amžiną meilę ne tik savo žmonai, bet ir jos karjerai. Būtent Elegijus pasiekė, kad Dž. Butkutė šiandien yra visiškame savo zenite. Tačiau euforija, išgyvenama scenoje, reikalauja didelių emocinių krūvių užkulisiuose.

Ten, E. Strasevičiaus darbo „ceche“, ypač daug rūpesčio, nerimo, rizikos, atsakomybės. „Ir tai nepraeina be pasekmių. Viskas turi savo kainą: tai, ką mato žiūrovai scenoje, kuo jie stebisi ir žavisi, yra tik viena medalio pusė. Kitoje – juodas darbas ir daug nervų“, – sakė Elegijus.

Stengdamasis nuo bet kokio streso apsaugoti savo žmoną, jis visą ugnį ima į save, todėl jau ne vieną kartą jautė sveikatos pablogėjimą. „Bet negi lakstysi pas gydytojus, kai tiek darbų, kai pats organizuoji koncertus arenose, stadionuose. Kas gi tave pakeis?“ – mojo ranka prodiuseris.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų