Šiuos metus alikėjas nusprendė uždaryti išleisdamas legendinę „Saulelę“, rašoma pranešime žiniasklaidai.
– Kodėl nusprendei prikelti lietuvių liaudies dainą?
– Nuo seno žavėjausi šiuo motyvu, todėl nebuvo abejonių kad ši daina tiks praskaidrinti pilką, lietuvišką dangų. Prieš daugiau nei 4 metus išleista versija buvo vienas sekmingiausiu mano darytų kūrinių, todėl subrendau prisėsti prie šio kūrinio ir vėl.
– Ar folkloro skambesys gali būti siejamas Lietuvoje su elektronine muzika?
– Manau, kad visos muzikos šaknys yra kilusios iš liaudies dainų ir šokių. Juk pagreitinus polką galime išgirsti techno ritmą. Tai galima sakyti, kad techno yra liaudies muzika per amžius.
– Ar, tavo nuomone, jaunimas klausosi lietuvių liaudes dainų be elektroniniu šokiu muzikos elementų?
– Tai kiekvieno pasirinkimas, manau, jaunimas, kuris kuria muziką, tikrai pasigaudo įkvėpimo ir iš liaudiškų dainų ir jas klauso.
Žinomi Lietuvos ir užsienio prodiuseriai tikrai naudoja savo šalių folkloro garsus ir melodijas.
Kažkurį kartą, bendraujant su pačiu Solomun Ibizoje, tikrai teko išgirsti jo nuomone apie didelę folkloro įtaką.
– Ar ateityje savo kūryboje žadate naudoti Lietuvos liaudies muzikos folkloro elementus?
– Tikrai taip, manau, netrukus išgirsite dar porą smagių kūrinių, labai tinkančių šokiams. Juose tikrai išgirsite labai pažįstamus motyvus.
– Ar taikotes tiktai į Lietuvos muzikos rinką ar ir užsienio?
– Visada maniau, kad muzika neturi sienų ir tai yra tarptautinė kalba, kurią suprantą visi. Užsienio kalba panaudotas vokalas kūriniui tik prideda žavesio ir hauso prieskionio.
Patiko straipsnis? Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite svarbiausias dienos naujienas bei įdomiausius straipsnius kiekvieną darbo dieną 11 val. Tiesiai į Jūsų el. paštą!