• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Adele dramatiškai atšaukė visus savo koncertus Las Vegase po to, kai kilę ginčai sužlugdė koncertų organizavimą.

Adele dramatiškai atšaukė visus savo koncertus Las Vegase po to, kai kilę ginčai sužlugdė koncertų organizavimą.

REKLAMA

Ašarodama vaizdo įraše Adele savo gerbėjų atsiprašė, kad paskutinę minutę atšaukė koncertus dėl pusės komandos narių, kurie susirgo koronavirusu. Tačiau portalas thesun.co.uk išsiaiškino, kad koncertų atšaukimas įvyko ne dėl užsikrėtimų, o dėl aršių atlikėjos ginčų su scenografe Esmeralda Devlin.

Britė Esmeralda, žinoma kaip Es, anksčiau dirbo su Adele pasaulinio turo metu 2016 m. Tačiau suprantama, kad ji ir dainininkė ginčijosi prieš savo naujausių koncertų atidarymą.

Vienas šaltinis papasakojo: „Nepaisant to, kad koncerto organizavimas kainavo milijonus, Adele buvo nepatenkinta rezultatu ir ji labai aiškiai išreiškė savo jausmus. Adele norėjo, kad viskas būtų tobula, bet buvo priversta panikuoti, kai pamatė rezultatą“, - sako šaltinis.

REKLAMA
REKLAMA

Antrasis šaltinis papasakojo, kaip kilo ginčas po to, kai kilo chaosas dėl Adele pasirodymo.

Jie atskleidė: „Dėl nesibaigiančių pakeitimų nebuvo aišku, ko Adele nori pasirodymui. Atrodė, kad ji nori sukurti kažkokį pompastišką šou, kurio mes tiesiog nesupratome. Taigi dėl to ir kilo ginčai, koks turėtų būti pasirodymas.“

REKLAMA

„Gerai žinoma, kad Adelė labai kenčia nuo nerimo koncertuojant gyvai, todėl sunku įsivaizduoti, kad ji eis į sceną, jei ten jausis negerai.

Nors bilietai į Adele pasirodymą buvo išparduoti per išankstinį išpardavimą, kainos perpardavimo svetainėse pradėjo kristi anksčiau šį mėnesį.

Be to, praėjusią savaitę „Caesars Palace“ paskelbtame pranešime Covid nebuvo minimas, bet buvo pažymėta: „Sukurti tokio masto šou yra neįtikėtinai sudėtinga“. Šaltinis pridūrė: „Adele buvo labai susijaudinusi dėl šių pasirodymų. Tačiau buvo per daug neryžtingumo ir konfliktų, kad koncertai galėtų įvykti.

 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų