dainininkė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „dainininkė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „dainininkė“.

Jennifer Lopez prisiminė sunkią vaikystę: „Tėvas ignoravo, mama – narciziška“

Dainininkė ir aktorė Jennifer Lopez savo naujame dokumentiniame filme „The Greatest Love Story Never Told“ pažėrė įdomių detalių apie savo gyvenimą. Tarp jų – ir pasakojimas apie sunkią vaikystę. Neseniai pasirodžiusiame dokumentiniame filme J. Lopez pasakojo, kad užaugo su dviem broliais ir seserimis. Tačiau moteris pripažino, kad iš savo tėvų nesulaukė pakankamai meilės.  „Kai augau, visada ieškojau, kas man padėtų jaustis mylima. Buvau vidurinysis vaikas, ne pirmagimis“, – kalbėjo ji.
2024-03-07

Madonna prakalbo, ką teko išgyventi sugrįžus iš komos: pabudusi ištarė 1 žodį

Praėjusiais metais scenos ikona Madonna ne juokais išgąsdino ne tik savo gerbėjus, bet ir artimuosius. Dėl bakterinės infekcijos moteris ne tik buvo skubiai paguldyta į ligoninę, bet ir 48 valandas prabuvo sukeltoje komoje.  65-erių populiarioji dainininkė buvo priversta perkelti pernai vykusias gastroles „Celebration“ po to, kai buvo skubiai paguldyta į ligoninę dėl bakterinės infekcijos ir ištikta komos.
2024-03-06

Populiarusis Angelou akustinis vakaras pirmą kartą skambės pajūryje

Viena ryškiausių ritmenbliuzo ir soulo atlikėjų Lietuvoje Andželika Petrauskaitė-Angelou skelbia, jog gegužės 25 dieną pirmą kartą pajūryje pristatys populiarųjį savo akustinį koncertą „Piano Special“, kuriame visiems puikiai pažįstami atlikėjos hitai skambės akomponuojant fortepijonui.
2024-03-01

Adele susidūrė su sveikatos problemomis: atšaukta daugybė koncertų

Dainininkei Adelei neseniai teko nuliūdinti milijonus gerbėjų visame pasaulyje – moteris pranešė atidedanti 10 savo koncertų, kovo mėnesį turėjusių įvykti Las Vegase. To priežastis – sveikatos problemos.  35-erių dainininkė visus savo kovo mėnesio koncertus Las Vegase atšaukė išgirdusi iš gydytojų žinią, jog ji privalo skirti poilsio savo balsui, mat liga jam pakenkė.
2024-02-29

Daina Bilevičiūtė prabilo apie ryšį su vienturte dukra: „Ji neturėjo kito pasirinkimo, tokią mamą gavo“

Sausio 14-ąją dainininkės, vokalo mokytojos Dainos Bilevičiūtės (59 m.) vienturtė dukra Elegija paminėjo 30-ąjį jubiliejų. Gražios sukakties proga moteris dukrai skyrė jautrius ir šiltus žodžius, taip pat papasakojo apie jų ryšį. „Prieš 30 metų Tu atėjai į šį pasaulį! Ir džiugini kiekviena diena savo buvimu! Sveikinu su gimimo diena! Telydi Tave mūsų meilė visą gyvenimą! Esi laiminga ir būk laiminga! Mama“, – socialiniuose tinkluose rašė moteris.
2024-01-16

Selena Gomez pranešė skaudžią žinią gerbėjams

Atlikėja ir aktorė Selena Gomez (31 m.) nustebino ne vieną savo gerbėją. Amerikiečių dainininkė ir aktorė Selena Gomez nori palikti sceną. Neseniai ji išleido naują albumą ir pradėjo kalbėti apie savo planus. Duodama interviu CNN, mergina sakė, kad nebenori daugiau kurti muzikos. „Kuo vyresnė tampu, tuo labiau norėčiau susirasti, į ką susitelkti. Idealiu atveju norėčiau susitelkti į aktorės karjerą“, – sakė Gomez.
2024-01-08

Milijonierė Adele pripažino turinti polinkį vogti daiktus: tai daro vienoje vietoje

Dainininkės Adele (35 m.) turtas yra vertinamas 165 mln. svarų sterlingų, o pati scenos žvaigždė gyvena 48 mln. svarų sterlingų vertės name Beverli Hilse. Tačiau net ir turėdama įspūdingą sumą pinigų banko sąskaitoje, moteris pripažino, jog yra linkusi pasisavinti daiktus vienoje vietoje.  Šešių miegamųjų name su vyru Richu Paulu gyvenanti Adele pripažino, kad net ir nestokodama nei daiktų, nei pinigų, yra linkusi prabangiuose viešbučiuose pasisavinti vonios reikmenis.
2023-12-18

Išklausė Irmos Jurgelevičiūtės žodžius ir išklojo atvirai: „Laikas atsimerkti“

„Šiandien noriu kreiptis į visas moteris ir paskatinti jas nebebijoti savo natūralumo – jei net tokio lygio žvaigždės kaip Irma Jurgelevičiūtė su džiaugsmu pasakoja visiškai nesibaiminanti išeiti iš namų be makiažo, tai, žinokite, galite ir jūs“, – rašo naujienų portalui tv3.lt laišką atsiuntusi skaitytoja Ilona.
2023-12-13

Britney Spears paviešino intymų vaizdelį tiesiai iš lovos: įaudrino gerbėjų vaizduotę

Popmuzikos žvaigždė Britney Spears ir toliau audrina savo sekėjų vaizduotę. Moteris su būriu gerbėjų nuolat dalijasi pikantiškais vaizdo įrašais, kuriuose dažnai šoka vos su apatiniais, o šįkart paviešino vaizdus tiesiai iš lovos.  Socialiniame tinkle „Instagram“ Britney pasidalijo filmuku, kuriame ji vien su apatiniu trikotažu. Užfiksuotame vaizdo įraše matyti, kaip moteris, gulėdama lovoje, rankomis liečia kūną.
2023-12-05

Ant Adele rankos – milžiniškas vestuvių žiedas: parodė visiems

Trečiadienio vakarą dainininkė Adele buvo pastebėta kartu su vyru Richu Paulu NBA krepšinio rungtynėse, tačiau labiausiai į akis krito milžiniškas vestuvių žiedas, patvirtinęs gandus, kad pora susituokė. Įspūdingą žiedą Adele parodė visiems. 16 kartų „Grammy“ apdovanojimą pelniusi dainininkė po kelis mėnesius trukusių spekuliacijų šią savaitę pademonstruodama vestuvinį žiedą patvirtino kalbas, kad susituokė su R. Paulu, amerikiečių sporto agentu, su kuriuo draugauja jau ne vienerius metus.
2023-11-25
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų