Ieškote kažkokių ypatingų būdų, kaip prisipažinti meilėje savo vaikui šv. Valentino dienos proga? Štai keletas idėjų ir jums nereikės sukti galvos!

 

Palikite savo mažyliui užrašą pačioje netikėčiausioje vietoje. Priklijuokite ją virš jo lovos ant lubų arba parašykite tai vonioje ant veidrodžio – tam galite panaudoti skutimosi putas arba lūpdažį.

Nusiųskite jam sveikinimą elektroniniu paštu – ar dažnai susirašinėjate laiškais su savo vaiku? Užkiškite lapelį arba kokią nors smulkmeną į vaiko priešpiečių dėžutę, leisdami taip suprasti, kad visada apie jį galvojate. Žaidimo kortos, kramtomoji guma arba atvirukas – tai tik keletą galimų dovanų.

Praleiskite kartu su juo laiką klausydami kartu jo klausomą muziką ar mėgstamą televizijos laidą. Jūsų vaikas įvertins tai, kad skiriate jam laiko ir domitės tuo, kas jam yra svarbu.

Pasiūlykite pažaisti kartu jo mėgstamiausią kompiuterinį arba stalo žaidimą: „Monopolį“, „Alias“, „Dixit“ ir pan. Tai puikus būdas artimai bendrauti.

Vakare suplanuokite šeimyninio filmo peržiūrą.

Susitarkite su vaiku nueiti į parduotuvę ir nupirkti vieną naują filmą. Tik tegul tai būna filmas, kuris patiktų visai šeimai. Raskite būdą, kaip praleisti šią dieną aktyviai.

Apsirenkite ir pasivaikščiokite, arba įjunkite muziką ir pašokite kartu su savo vaiku.

Per pietus pasiūlykite neįprastą eksperimentą: kiekvienas sėdėdamas už stalo turi sugalvoti ir garsiai ištarti kokį nors jiems labai patinkantį dalyką apie kiekvieną iš sėdinčiųjų prie stalo. Nesitikėkite stebuklų – užteks tik elementarių komplimentų.

REKLAMA

Desertui paruoškite tortą su užrašu „Aš tave myliu“. Jūs galite panaudoti širdies kepimo formą arba paprasčiausią apvalią ar kvadratinę formą, tik paskui išpjaukite širdies formą.

Pažadėkite sau, kad kiekvieną dieną atrasite, kaip prisipažinti meilėje savo vaikui 365 dienas per metus – ne tik Valentino dieną. Tai geriausias dalykas, kurį galite padovanoti savo vaikui.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų