D. Montvydas pasidalijo seksualia asmenuke: ryžosi į pavojingą kelionę

Dainininkas Donatas Montvydas savo sekėjus stebina įvairiais pokyčiais: prieš kelerius mėnesius pristatęs stulbinančius šukuosenos pokyčius, šįkart vyras pasidalijo savo ištreniruoto kūno nuotrauka. 

30

Karibų jūros saloje Gvadelupoje atostogaujantis atlikėjas išbandė banglenčių sportą. Asmenuke vandenyje pasidalinęs D. Montvydas iškart sulaukė kelių tūkstančių „patinka“ paspaudimų bei daugybės komentarų.

(30 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Donatas Montvydas atostogauja egzotiškame krašte: dalyvaus regatoje

„Aš tai padariau!“, - po nuotrauka, kurioje atlikėjas virš galvos laiko iškėlęs banglentę, skelbė Donny Montell.

Kiek anksčiau socialiniuose tinkluose D. Montvydas buvo pasidalijęs asmenuke sporto salėje. Tąkart taip pat žinomas vyras rodė savo ištreniruotą kūną, sulaukusį daugybės liaupsių.

Dalyvaus regatoje

Žinomas dainininkas šiemet savo atostogas nusprendė paįvairinti: vietoj poilsio po palmėmis, jis nusprendė plaukti kartu su lietuvių jachta „Ambersail“ Karibų regatoje, kovo mėnesį.

Susisiekus su į regatą susiruošusių žmonių atstovu Lietuvoje, paaiškėjo, kad D. Montvydas į šią avantiūrą leidosi savo noru. Atstovas taip pat tikino, kad užsiregistruoti gali bet kuris asmuo, o kelionės paketas kainuoja apie 1-1,5 tūkst. eurų. 

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų