Bieberio santuoką ištiko krizė: išgyvena sunku etapą

Dar praėjusiais metais pramogų pasaulį sukrėtė žinia – po ilgos draugystės ir ne vienų skaudžių skyrybų, Justinas Bieberis ir Selena Gomez pasuko skirtingais keliais.

44

Šiandien J. Bieberis yra vedęs vyras – jis vos po kelių mėnesių draugystės pasipiršo savo mylimajai Hailey Baldwin. Tiesa, skyrybų etapas Selenai nebuvo toks dosnus – ji atsidūrė psichiatrinėje ligoninėje, turėjo sunkių išgyvenimų.

(44 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Bieberio ir Baldwin santuoką ištiko krizė: dabar sunkus etapas

Tačiau, panašu, kad J. Bieberiui gyvenimas taip pat pasisuko ne tinkama linkme, vaikinas gydosi nuo depresijos ir išgyvena sunkų laikotarpį. Dainininkas šiuo metu lankosi pas specialistus dėl depresijos, nepasitikėjimo savimi ir panikos priepuolių.

Tokia atlikėjo būklė kiša koją santykiams su žmona Hailey. Portalas „Cosmopolitan“ tvirtina, kad poros santykiuose nėra pasitikėjimo, o Hailey labai sunku išgyventi vyro sunkumus. 

Neseniai už Bieberio ištėkėjusi Hailey Baldwin kalba taip, lyg būtų buvusi priversta susituokti. Prieš tai ji neturėjo rimtų santykių, tačiau dabar, nors ir atrodo laiminga, ne vieną kartą yra minėjusi, kad santuokoje gyventi jai yra baisu ir sunku.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų