Bene šmaikščiausias Lietuvos vyras mini gimtadienį: ryžosi iššūkiui

Vasario 16-oji kiekvienais metais Justinui Jankevičiui ypatinga ne tik dėl to, kad tai – Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena, bet dar ir todėl, kad būtent šią dieną žinomas vyras kiekvienais metais mini gimtadienį.

5

Tiesa, anksčiau kalbintas J.Jankevičius yra minėjęs, kad gimtadienio jis nešvenčia, nors ir gimė tokią ypatingą dieną Lietuvai: „Na, giedojome himną... Manau, kad gimtadienis įgaus didesnę prasmę tada, kai būsiu vyresnis, tačiau dabar jo nesureikšminu. Smagu, jog daug žmonių mane prisiminė ir pasveikino. Tai – labai malonu, didžiausia dovana“

Humoristas, televizijos laidų vedėjas bei aktorius niekuomet neieško žodžio kišenėje, o savo pokštais pralinksmina ir daugybę lietuvių.

Retai apie savo asmeninį gyvenimą atviraujantis Justinas televizijos ekranuose matomas nuolatos. Vis dėlto tai, kaip žinomas vyras leidžia savo laisvalaikį, žino ne kiekvienas: „Geriausias poilsis – prie televizoriaus. Aš vis dar esu tas žmogus, kuris labai vertina šį išradimą. Žiūriu įvairius filmus, skaitau knygas, mėgstu pasivaikščioti, žvejoti. Aš esu labai neįdomus žmogus. Man net pačiam keista, kaip kiti su manimi bendrauja. Su manimi nuobodu.“

Dešimtmetį iš televizijos ekranų nedingstantis Justinas teigė, kad jo slaptas pomėgis – stebėti įdomius žmones. „Aplink mus tiek daug keistuolių... Jie kažkas įdomaus, visiškai kitokio – lyg gamtos stichijos.“

Savo gimtadienį J.Jankevičius sutiks specialiame šventiniame šou „Aš tikrai myliu Lietuvą“. Visai šeimai skirtame žaidime savo žinias apie Lietuvą demonstruos šalies garsenybės. Šventiniame projekte netrūks įdomių klausimų, humoro ir intrigos – kuri komanda pasirodys geriausiai?

Lietuvos Valstybės atkūrimo dienai skirtoje nuotaikingoje laidoje susirungs dvi komandos. Vienoje komandoje – „Lietuvos talentai. Supervaikai“ nugalėtojas Jonas Vozbutas, laidos „Gero vakaro šou“ vedėja Dijora Petrikonytė ir kino bei teatro aktorius Audrius Bružas. Šiai komandai vadovaus TV laidų vedėjas Mindaugas Stasiulis. 

REKLAMA

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. ​​​​​​​Šventiniame šou „Aš tikrai myliu Lietuvą“ – garsenybių kova: netrūks juoko ir azarto

Kitoje komandoje – „Lietuvos talentai. Supervaikai“ komisijos narys Julius Judin, kino bei teatro aktorė Ineta Stasiulytė ir operos solistas Merūnas Vitulskis. Šiai komandai vadovaus televizijos laidų vedėjas, humoristas Justinas Jankevičius. 

Merūnas Vitulskis sako, kad jam nuo pat mažens buvo skiepijamos tokios vertybės kaip pilietiškumas bei patriotiškumas. „Manau, kad kiekvienam žmogui per šią šventę širdelė kiek suvirpa. Jeigu žmonės nešvęstų šios šventės, tuomet prarastų tą lietuvio mentalitetą. Mano seneliai skiepijo būti patriotu, o prosenelis net buvo šaulys. Senelis buvo tikras patriotas – paišydavo lietuviška tematika slaptai piešinius. Turbūt, kad tai persidavė anūkams ir vaikams“, – sakė tenoras.

Merūno ir kitų laidos svečių laukia klausimai, praktinės ir muzikinės užduotys. Ar pavyks žaidimo dalyviams atsakyti, kuriame mieste ar miestelyje, gimė Lietuvai nusipelnę žmonės? Ar pavyks įminti painias muzikines mįsles? Ar neįprastai skambantys tarmiški žodžiai nesuklaidins komandų? Ar komandos kapitonai sugebės aiškiai apibūdinti garsiausias Lietuvos asmenybes? Šie ir kiti žaidimai studijoje sukurs itin azartišką ir nuotaikingą atmosferą.

TV3 žiūrovai kviečiami ne tik žiūrėti, bet ir įsitraukti į šou. Projekto „Aš tikrai myliu Lietuvą“ metu ekrane bus rodomi QR kodai, kuriuos nuskenavę galės atsakyti į klausimus ir laimėti prizų.

Muzikinę nuotaiką laidoje „Aš tikrai myliu Lietuvą“ kurs legendinė grupė „Vairas“ ir projekto „X faktorius“ nugalėtoja Milda Martinkėnaitė. Laidos vedėjo vairas patikėtas charizmatiškajam Mindaugui Rainiui.

Lietuvos Valstybės atkūrimo dieną švęskime kartu! Šventinis šou „Aš tikrai myliu  Lietuvą“ – vasario 16 d. 19.30 val. per TV3! 


Rašyti komentarą...
A
2021-02-16 15:25:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
Dar vienas šliužas išlindo.
Atsakyti
0

.
...
2021-02-16 10:42:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
per humoro klubą buvo tikrai geri juokeliai, va tada galima buvo pavadinti humoristu. Dabar nieko gero buves radistas.
Atsakyti
-2

V
Vitalija
2021-02-16 11:06:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
Būk patrijotas visa laik šalies,juk tu šendien gimei.Tegul gimtadienis tau būną sventė,o meilei Lietuvai tau neisblėsta niekados.Su gimtadieniu tavęs.
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų