Vitulskis – apie tai, kodėl atsisakė pasiūlymų palikti Lietuvą: jaučiu atsakomybę prieš šeimą

Artėja Lietuvos valstybės atkūrimo diena – Vasario 16-oji. Šia proga operos solistas Merūnas Vitulskis papasakojo apie savo šeimos tradicijas bei atskleidė, kodėl taip niekada gyvenime ir  nesutiko emigruoti iš gimtosios šalies.

17

Naujienų portalui tv3.lt M. Vitulskis pasakojo, kad pirmasis jo vaikų išmoktas kūrinys – Lietuvos himnas.

(17 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Vitulskis – apie tai, kodėl atsisakė pasiūlymų palikti Lietuvą: jaučiu atsakomybę prieš šeimą

Vyras prisiminė, kad jam nuo pat mažens buvo skiepijamos tokios vertybės kaip pilietiškumas bei patriotiškumas. „Manau, kad kiekvienam žmogui per šią šventę širdelė kiek suvirpa. Jeigu žmonės nešvęstų šios šventės, tuomet prarastų tą lietuvio mentalitetą. Mano seneliai skiepijo būti patriotu, o prosenelis net buvo šaulys. Senelis buvo tikras patriotas – paišydavo lietuviška tematika slaptai piešinius. Turbūt, kad tai persidavė anūkams ir vaikams“, – sakė tenoras.

M. Vitulskis ir pats savo vaikams stengiasi ugdyti šias vertybes: „Pirmosios mano vaikų išmoktos dainos – Lietuvos himnas ir „Brangiausios spalvos“. Aš pats, būdamas mažas, pirmiausiai išmokau liaudiškas dainas. Tik vėliau prasidėjo vakarietiški kūriniai.“

Vitulskių šeima per Lietuvos valstybės atkūrimo šventę turi tradiciją, kurios visuomet laikosi. „Šiai šventei turėsime filmavimą, dalyvaus visi iškiliausi šalies atlikėjai. Dirbsime pamainomis. Visada su šeima stengiamės iškelti vėliavą balkone. Nebūtinai tai švęsti vizualiai – mes visuomet pasidarome skanius pietus. Vaikų net į darželį nevedame, nors būna šventės ir ten. Manau, kad svarbu prisiminti šią dieną. Be tradicijų šalis ir šeima – neverta tų žodžių vertės“, – tikino pašnekovas.

Anot Merūno, jis niekada neketino palikti šalies nepaisant to, jog galimybių išvykti turėjo net kelias. „Turėjau kelis kartus galimybę emigruoti, bet to nepadariau. Jaučiu atsakomybę prieš šeimą. Neturiu teisės iš šeimos atimti kalbos, šalies ir aplinkos. Net neįsivaizduoju savęs kitoje šalyje. Tai yra idealiausia vieta auginti vaikus.

REKLAMA

Mes turime labai gerus specialistus... Visada mačiau save ir savo šeimą Lietuvoje. Lietuvoje nėra blogai, tačiau yra tokia santvarka. Vienu momentu išsirenkame tokius žmones, o dar kitu – kitus“, – apie savo apsisprendimą pasilikti Lietuvoje sakė M. Vitulskis.

Tiesa, Merūną Vitulskį bus galima išvysti specialioje TV3 Laidoje „Aš tikrai myliu  Lietuvą“ – vasario 16 d. 19.30 val.

Laisvė yra šventė, laisvė yra spalvos, šypsenos, dainos ir meilė savo šaliai.  Žiūrimiausia televizija TV3 šalies žmones kviečia susiburti džiaugsmingai šventei ir Lietuvos Valstybės atkūrimo dieną švęsti su išskirtiniu, specialiai šiai progai ruošiamu televiziniu šou „Aš tikrai myliu  Lietuvą“, vasario 16 d. 19.30 val. https://fb.watch/3sNpLvj-bu/ 


Rašyti komentarą...
e
eugenijus
2021-02-11 21:11:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
moliūgas
Atsakyti
-1

r
rugpjutis
2021-02-11 21:12:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
MOLIŪGAS
Atsakyti
-1

"
"atsokomybė"
2021-02-12 06:44:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
riebalinė ir tešlainis.I lektuva nepriėmė...
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (9)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų