Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
49

Jau šį vakarą TV3 televizija kviečia į gerumo, vilčių ir stebuklų išpildymo koncertą – „Išsipildymo akcija 2020“. Merūnas Vitulskis sako, kad šis kilnus projektas tapo jų šeimos tradicija.

49

Jau šį vakarą TV3 televizija kviečia į gerumo, vilčių ir stebuklų išpildymo koncertą – „Išsipildymo akcija 2020“. Merūnas Vitulskis sako, kad šis kilnus projektas tapo jų šeimos tradicija.

REKLAMA

Jau aštuonioliktus metus TV3 ir SEB banko organizuojamos „Išsipildymo akcijos“ vykdomus gerus darbus su savo šeima stebi ir Merūnas.

„Labai džiugu, kad Lietuvoje yra sukurtų tokių projektų geriems darbams. Gerai, kad yra tokios tradicijos. Visi koncertai ir akcijos darbai yra stebėti nuo pat pradžių. Jau nebežinau, kiek kartų ir pačiam teko pasirodyti šioje scenoje.

Net jeigu kur nors pasislenka „Išsipildymo akcijos“ data, pradedi galvoti, kada ji bus“, – šypsosi atlikėjas.

REKLAMA

Merūnas sako, kad jo šeimą visada jaudina projekte daromi geri darbai, o kartais ir ašarotomis akimis stebėdavo mažųjų herojų istorijas, kurios tiesiog drasko širdį.

„Jos dar kartą primena, kad tavo mažos problemos nėra tokios didelės. Smagu, kad mes galime kitiems padėti įveikti tas problemas ir prisidėti. Labai tikiuosi, kad šios gražios tradicijos nenutrūks“, – viliasi jis.

Vilties suteikia sūnūs

Šių metų „Išsipildymo akcijos 2020” kertiniu akmeniu tapo žodis – Viltis. Viltis, kuria galime dalintis. Merūnas sako, kad jam vilties neprarasti padeda su žavūs berniukai – jo sūnūs.

„Aš turiu vaikų. Vaikai yra mano gyvenimo tikslas ir centrinis objektas. Juose ir matau kiekvieną rytą tą stiprybę, kodėl reikia dirbti, kam turiu būti pavyzdys. Jie vėliau ir neš mūsų šeimos vėliavą. Viltis man yra mano vaikai“, – sako jis.

Tiesa, jis pripažįsta, kad kartais vis dėlto įkvėpimo ir pritrūksta, o ypač esant tokiai situacijai Lietuvoje ir pasaulyje.

REKLAMA
REKLAMA

„Kartais vis tiek tą įkvėpimą ir prarandi. Pritrūksta palaikymo akių, koncertams žiūrovų. Tačiau dabar yra žmonių, kurie nemiega paromis. Aš kasdien pagalvoju, ką galvoja tie žmonės. Visada stengiuosi atsidurti kito žmogaus dūšioje, pastatyti save į jų vietą. Aš statau save į tas vietas, kam yra sunkiausi.

Galime džiaugtis, kad mes esame dabar sveiki, laimingi, turime, ką valgyti ir galime stipriai apsikabinti“, – šypsosi Merūnas.

Atlikėjas džiaugiasi, kad per šį laiką nepadarė klaidų ir pavyko susitaupyti pinigų pragyvenimui šiam sunkiam laikotarpiui, kai darbai yra sustabdyti.

„Džiaugiuosi, kad taupėmės ir negyvenome 110%, nekeliavome į Havajus, todėl galime būti pakankamai ramūs. Tereikia laukti, kol viskas praeis. Dabar gyvenimas toks sėslus. Tačiau su vaikais yra, ką veikti. Galime išbandyti naujas veiklas, išeiti pasivaikščioti, nors ir čia yra visokių ribų“, – sako jis.

Apie „Išsipildymo akciją“

„Išsipildymo akciją“ organizuoja TV3 ir SEB bankas. „Išsipildymo akcija“ sėkmingai gyvuoja nuo 2003 metų. Per visus šiuos metus geros valios žmonės paaukojo beveik 10 mln. Eurų. Už suaukotas lėšas ligoninėms ir vaikams buvo nupirkta medicininė įranga, vaistai, atliktos operacijos, suteiktos reabilitacijos, pagerinta buitis.

REKLAMA
REKLAMA

Iš viso akcijos metu buvo padėta daugiau nei 180-iai itin sunkių ligonių, kai kurie iš jų, tiesiogine to žodžio prasme, buvo prikelti gyvenimui. Per daugelį metų „Išsipildymo akcija“ pavirto reiškiniu, kuris tapo žinomas ir mylimas daugelio Lietuvos žmonių – ji tapo mūsų visų. Kasmet visuomenė susiburia bendriems tikslams, bendrai misijai – padėti Lietuvos vaikams.

Prisidėti prie „Išsipildymo akcijos“ galima telefonu:

1891 – 3 eur;

1892 – 5 eur;

1893 –  10 eur.

Informacija bankiniams pavedimams atlikti:

AB SEB banko akcijos sąskaita: LT89 7044 0600 0385 2791; Kodas 70440; Labdaros fondas „Vienybė“; Įmonės kodas 192000131.

AB „Swedbank“ akcijos sąskaita: LT06 7300 0101 1936 4074; Kodas 73000; Labdaros fondas „Vienybė“; Įmonės kodas 192000131.

AB Luminor Bank akcijos sąskaita: LT75 4010 0424 0261 9386; Kodas 40100; Labdaros fondas „Vienybė“; Įmonės kodas 192000131.

AB „Citadele“ banko akcijos sąskaita: LT19 7290 0000 0170 0188; Kodas 72900; Labdaros fondas „Vienybė“.

Aukojimas taip pat galimas per elektroninio aukojimo sistemą Aukok.lt

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų