„Išsipildymo akcijos“ paramos koncertas – jau šį vakarą: žvilgtelėkite į pasiruošimo akimirkas

Jau šį vakarą TV3 televizija pakvies į gerumo, vilčių ir stebuklų išpildymo koncertą – „Išsipildymo akcija 2020“. Pasiruošimo darbai jau įsibėgėja: montuojama specialiai renginiui atvežta karuselė, statomas tikras pasakų namelis, prie dekoracijų pluša pats renginio režisierius Andrius Žiuraukas, dailininkė Giedrė Brazytė ir visas būrys padėjėjų.

15

Aštuonioliktus metus vykstanti „Išsipildymo akcija“ kasmet suburia neabejingus kitų skausmui žmones vardan kilnaus tikslo – padėti tiems, kurie sau padėti negali, kuriems dažnai neužtenka ir Valstybės skiriamo gydymo – itin sunkiomis ar retomis ligomis sergantiems Lietuvos vaikams.

(15 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „Išsipildymo akcijos“ paramos koncertas

Kasmet organizuojamas „Išsipildymo akcijos“ koncertas jaudina širdis ne tik pasakojamomis jautriomis vaikų istorijomis, bet ir jausminga programa. Ne išimtis bus ir šiemet. Žiūrovų laukia ne tik įspūdingos dekoracijos, nukelsiančios į magišką pasaulį, kuriame pildosi visos sergančių vaikų viltys ir įvyksta stebuklai, bet ir gražiausios dainos bei pasirodymai.

Savo pasirodymus dovanos visas būrys garsiausių scenos atlikėjų: Ieva Norkutė su šokėjais, Baltos Varnos, Merūnas Vitulskis su baleto trupe, Milita Daikerytė, Kauno Bigbendas, Jeronimas Milius ir Karina Krysko, Leon Somov ir Dileta, Larisa Kalpokaitė atliks lopšinę baltarusiškai, o choras „Ąžuoliukas“ sudainuos tik neseniai surastą ir dar negirdėtą Vytauto Kernagio dainą „Tu esi man (Pasilik)“.

Be muzikinių pasirodymų studijoje išvysime ir jaukius pokalbius su akcijų – buvusių ir šių metų – herojais, vaikų gydytoju ir daugelio „Išsipildymo akcijos“ vaikų globėju Rimantu Kėvalu, kunigu Ričardas Doveika, TV3 žiniasklaidos grupės vadove Laura Blaževičiūte ir kitais svečiais.

Renginį ves mylimi TV veidai: Renata Šakalytė-Jakovleva, Marijus Mikutavičius, Mindaugas Stasiulis ir Justinas Jankevičius.

REKLAMA

„Išsipildymo akcijos“ paramos koncertas – jau šį vakarą 19.30 val. per TV3.

„Išsipildymo akciją“ organizuoja TV3 ir SEB bankas. „Išsipildymo akcija“ sėkmingai gyvuoja nuo 2003 metų. Per visus šiuos metus geros valios žmonės paaukojo beveik 10 mln. Eurų. Už suaukotas lėšas ligoninėms ir vaikams buvo nupirkta medicininė įranga, vaistai, atliktos operacijos, suteiktos reabilitacijos, pagerinta buitis. Iš viso akcijos metu buvo padėta daugiau nei 180-iai itin sunkių ligonių, kai kurie iš jų, tiesiogine to žodžio prasme, buvo prikelti gyvenimui. Per daugelį metų „Išsipildymo akcija“ pavirto reiškiniu, kuris tapo žinomas ir mylimas daugelio Lietuvos žmonių – ji tapo mūsų visų. Kasmet visuomenė susiburia bendriems tikslams, bendrai misijai – padėti Lietuvos vaikams.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų