ąžuoliukas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „ąžuoliukas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „ąžuoliukas“.

Įtariama, kad dėl Kristijono Bartoševičiaus veiksmų galėjo nukentėti ir „Ąžuoliuko“ auklėtiniai

Seksualinės prievartos prieš vaikus byloje, kurioje įtarimai pateikti buvusiam konservatorių frakcijos Seimo nariui Kristijonui Bartoševičiui, nukentėjo 4 vaikai, o tarp nukentėjusiųjų yra berniukų ir jaunuolių choro „Ąžuoliukas“ auklėtinių, remdamasis savo šaltiniais praneša portalas Delfi.lt. K. Bartoševičius prieš tapdamas Seimo nariu buvo viešosios įstaigos „Berniukų ir jaunuolių choras „Ąžuoliukas“ direktoriumi.

Dėl Kristijono Bartoševičiaus prokurorė kreipėsi į Seimą du kartus: tokių įtarimų Seimo nariui dar nėra buvę

Seimo konservatorius Kristijonas Bartoševičius pirmadienį pareiškė atsisakantis Seimo nario mandato, o netrukus Generalinė prokuratūra prašė panaikinti jo neliečiamybę dėl pradėto ikiteisminio tyrimo. Jame nagrinėjamos nusikalstamos veikos iš esmės yra pedofilija: galimas nepilnamečio asmens prievartavimas ir tvirkinimas. Pirmadienį Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen tiesiogiai pakomentavo kilusį skandalą.

Po mestų įtarimų Bartoševičiui dėl pedofilijos – buvusio kolegos iš „Ąžuoliuko“ atsakas

Viešosios įstaigos berniukų ir jaunuolių choro „Ąžuoliukas“ meno vadovas Vytautas Miškinis teigia esantis šokiruotas išgirdęs žinią apie įtarimus seksualiniu prievartavimu ir tvirkinimu prieš vaikus buvusiam viešosios įstaigos direktoriui, Seimo nariui Kristijonui Bartoševičiui.  „Žinote, tą dalyką galėsiu komentuoti, kai bus prokuratūros verdiktas. Dabar aš nieko nenoriu komentuoti. Bet, be abejo, esu šokiruotas, nes atstovauju berniukų kolektyvui.

Sukrečiantys tėvų liudijimai apie ligos protrūkį Kelmės darželyje: pagalbos prireikė 42 vaikams, prasidėjo net traukuliai

//// Salmoneliozės protrūkis Kelmės lopšelyje-darželyje: virtuvėje rasti apipelyję langai, vaikams dėl ligos prasidėjo traukuliai

Kelmės lopšelyje-darželyje 12 vaikų nustatyta salmoneliozė

Dvylikai Kelmės lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ vaikų patvirtinta salmoneliozės diagnozė, ketvirtadienį pranešė savivaldybė. Ji teigia informaciją apie patvirtintą diagnozę gavusi iš Nacionalinio visuomenės sveikatos centro Šiaulių departamento Kelmės skyriaus. Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT) duomenimis, apie pirmuosius sunegalavusius darželio auklėtinius pranešta praėjusią savaitę, balandžio 2 dieną.
Aktualijos 2021-04-08

Kelmės lopšelyje-darželyje – salmoneliozės protrūkis: 9 vaikai išvežti į ligoninę

Penktadienį Kelmės rajone patvirtintas salmoneliozės protrūkis lopšelyje-darželyje „Ąžuoliukas“. Tai naujienų portalui patvirtino Kelmės rajono savivaldybė, gavusi žinią iš Nacionalinio visuomenes sveikatos centro. Daugiau papasakojo ir Šiaulių ligoninės vadovas, kurioje gydomi mažamečiai vaikai. Pirminiais duomenimis, į ligoninę pateko 8-9 vaikai, patvirtino Kelmės rajono savivaldybės mero pavaduotojas, laikinai einantis mero pareigas Egidijus Ūksas.

Nuo koronaviruso sukeltų komplikacijų mirė „Ąžuoliukas“ choro narys Karalis: vyro gedi žmona bei vaikai

Nuo koronaviruso sukeltų komplikacijų mirė choro „Ąžuoliukas“ narys Rimas Karalis. Apie netektį pranešė oficialiame socialiniame tinkle. Vyro gyvybė užgeso antardienį. „Šiandien dėl koronaviruso ligos netekome vieno seniausių ąžuoliukų – Rimo Karalio. Jis chore dainavo nuo pat pirmosios repeticijos 1959 m., o pastaraisiais metais buvo aktyvus „Ąžuolų klubo“ choro dainininkas. Senoji dainininkų karta jį atsimins pirmiausia kaip linksmą bičiulį ir nepamainomą tenorą.
2021-01-13

„Išsipildymo akcijos“ koncerto metu paaukota įspūdinga pinigų suma: verčia tikėti stebuklais

Penktadienio vakarą vykęs šventinis „Išsipildymo akcijos 2020“ paramos koncertas nepaliko abejingų. Aštuonios jautrios vaikų istorijos suvirpino ne vieną širdį. Žiūrovai dosniai tiesė pagalbos ranką – vien koncerto metu buvo paaukota daugiau nei 263 tūkst. eurų, o susumavus dar iki koncerto paaukotus pinigus – iš viso surinkta daugiau nei 385 tūkst. eurų. Suma yra išties įkvepianti ir verčianti tikėti stebuklais.
2020-12-14

„Išsipildymo akcijos“ paramos koncertas – jau šį vakarą: žvilgtelėkite į pasiruošimo akimirkas

Jau šį vakarą TV3 televizija pakvies į gerumo, vilčių ir stebuklų išpildymo koncertą – „Išsipildymo akcija 2020“. Pasiruošimo darbai jau įsibėgėja: montuojama specialiai renginiui atvežta karuselė, statomas tikras pasakų namelis, prie dekoracijų pluša pats renginio režisierius Andrius Žiuraukas, dailininkė Giedrė Brazytė ir visas būrys padėjėjų.
2020-12-11

Ši „Išsipildymo akcija“ taps ypatinga: nuskambės dar negirdėta Kernagio daina

„Ąžuoliuko“ choro atliekama dar negirdėta V. Kernagio daina, keliolika kitų nuostabių muzikinių pasirodymų, pasakų namelis ir tikra karuselė scenoje – visa tai žiūrovų lauks stebuklingame vilčių ir gerumo paramos koncerte „Išsipildymo akcija“ – jau rytoj per TV3. „Išsipildymo akcijos“ koncertas visada stebina nuostabia programa. Ne išimtis bus ir šiemet.
2020-12-10
REKLAMA
REKLAMA

Išgirskite dar negirdėtą Kernagio dainą: sūnus neslepia, kad tai buvo netikėta visai šeimai

Šiandien pirmą kartą pristatoma niekam negirdėta, 1976 m. parašyta, maestro Vytauto Kernagio daina. Dainos „Tu esi man (Pasilik)“ žodžius ir natas tarp savo tėčio užrašų atradęs maestro sūnus Vytautas Kernagis jaunesnysis sako, kad tai buvo netikėta visai jų šeimai.  „Tvarkydamas tėčio kambaryje jo dokumentus, tarp užrašų ir senų nuotraukų, radau natų sąsiuvinį. Akis užkliuvo už nematyto dainos pavadinimo, užrašyto tėčio ranka.
2020-11-26

Darželio ir kultūros centro buhalterė nesigina – pinigus vogė, bet norėjo grąžinti

Per 32 tūkst. eurų Vaikų lopšelio-darželio ir kultūros centro pinigų pasisavinusiai buhalterei Klaipėdos apygardos teismas skyrė dviejų metų laisvės atėmimo bausmę, jos vykdymą atidedant. Klaipėdos apygardos teismas pranešė, kad 48-erių Andžela Rybakovienė ketvirtadienį pripažinta kalta dėl didelės vertės svetimo turto pasisavinimo bei apgaulingos apskaitos tvarkymo - anot teismo, ji pasisavino pinigus iš Nidos vaikų lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ bei Liudviko Rėzos kultūros centro.
Kriminalai 2017-07-20

Jogaila Morkūnas prakalbo apie savo vaikystę: neturėjo nė vieno talento

Renginių organizatorius Jogaila Morkūnas jau ruošia savo geltonus ančiukus lenktynėms. Savaitgalį vyks tradicinis labdaringas renginys, kurio metu dalyvių įsigyti guminiai ančiukai atgims vardan kilnaus tikslo. Aukoti galima ir kitaip Pasikedenę plunksnas ir miklindami kojeles žaisliniai ančiukai plauks Vilnele ir taip sieks greičiausiojo titulo, o už juos surinktos lėšos bus skiriamos vaikams, turintiems talentą, tačiau neturintiems finansinių galimybių siekti savo svajonių.
2017-06-01

Vilniaus taryba pritarė 11 švietimo įstaigų vadovų atleidimui

Vilniaus taryba pritarė 11 švietimo įstaigų, daugiausia vaikų darželių, vadovų atleidimui iš pareigų šalių sutarimu. Sprendimai priimti nepaisant opozicijos, kurios atstovai piktinosi, kad nepateikta pakankamai informacijos dėl vadovų atleidimo, boikoto.
Aktualijos 2016-06-15

Kovo 8-oji – tik tulpių dovanojimo šventė ar šis tas daugiau?

Ar kada susimąstėte, kodėl visame pasaulyje kovo 8 d. švenčiama Tarptautinė moters diena? Tai ne tik nuo Tarybinių laikų išlikusi masinė tulpių dovanojimo šventė. Tai diena, kai pasaulyje pripažįstami moterų pasiekimai nepaisant jų tautybės, rasės, ekonominės padėties ar politinių pažiūrų.
2016-03-07

Mylimosios ilgai nepamirš: įspūdiname kovo 8-osios koncerte netrūks staigmenų

Dėl kovo 8-osios šventės netrūksta kontraversiškų nuomonių, tačiau didžioji dalis vyrų vis tiek savo mylimosioms dovanoja tradicinę rožę. Visgi Moterų dieną keturi garsūs vyrai nusprendė žengti rimtą žingsnį ir visos šalies moterims padovanoti koncertą. Lietuvos grandai kviečia vyrus nebūti užuomaršomis, nelaukti paskutinės akimirkos ir savo mylimiausioms padovanoti išskirtinį vakarą, kurio jos tikrai nepamirš.
2016-03-07

Generalinis komisaras Kristijonas Bartoševičius: tikiuosi, kad mirties patale neteks gailėtis

„Kitiems aktoriams tai tik dar vienas filmas, o man – svarbus įvykis gyvenime. Kad ir kaip juokingai skambėtų, stengiausi atsinešti rimtumo. Ir, be abejo, jaudinausi. Nesijaudina tik mirę žmonės arba tie, kurie darbe suka varžtus. Jaudulys parodo, kad tu į darbą rimtai žvelgei. Gi tai tik antras vaidmuo mano gyvenime“, - apie rolę režisieriaus Tado Vidmanto filme „Gautas iškvietimas“ pasakoja aktorius, choro „Ąžuoliukas“ direktorius ir visų kitų galų organizatorius Kristijonas Bartoševičius.
2015-12-24

Broliai Bialobžeskiai pristato naują muzikinę programą

Broliai Bialobžeskiai - aktorius Andrius ir kompozitorius Martynas pristato visiškai naują programą, sudarytą iš dainų, skambėjusių ir vis dar tebeskambančių teatro spektakliuose. Tai – muzika iš režisierių Igno Jonyno, Cezario Graužinio, Gintaro Makarevičiaus pastatymų, taip pat keletas Andriaus ir Martyno opusų, pristatytų plačiajai publikai tik šių metų rugpjūtį, Nacionalinio bardų festivalio „Purpurinis vakaras“ Anykščiuose metu.
2015-11-23

Savaitgalio TV anonsas: geriausios laidos ir filmai

Vėlinių savaitgalį nebus nieko jaukiau kaip sugrįžti namo, jaukiai įsitaisyti ir įsijungti televizorių. Iš daugelio įdomių filmų ir laidų TV3.lt pateikia tas, kurios tikrai prikaustys prie sofų. Mistinis trileris „Angelai ir demonai“ TV1000, šeštadienis 14.40 val. Puiki preliudija Helovino vakarui – filmas pastatytas pagal Dano Browno romaną „Angelai ir demonai“. Žymusis profesorius Robertas Langdonas (akt.
2015-10-30

Marijonas Mikutavičius: kartu su Giedre Rusyte prisidėsime prie gražių dalykų

Dainininkas Marijus Mikutavičius, kaip turbūt ir kiekvienas vyras, yra neabejingas modelio Giedrės Rusytės grožiui. Du žinomus žmones sieja sena draugystė, o šįkart talentingų ir žavių žmonių duetą suvienys kilnus tikslas – Marijus ir Giedrė diriguos šeštadienį 19.30 val.
2015-10-29

UNICEF šou „Už kiekvieną vaiką“ – dainininkės Ericos Jennings naujausios dainos premjera!

Modelis Giedrė Rusytė, „X Faktoriaus“ teisėjai Marijus Mikutavičius ir Saulius Prūsaitis, jų kolegos dainininkai Merūnas Vitulskis, Monika Linkytė, Narkutė, Mantas Jankavičius, grupės „Pop ladies“, „Biplan“, choras „Ąžuoliukas“, žinomiausi aktoriai bei humoro meistrai Kristina Kazlauskaitė, Aušra Štukytė, Ramūnas Rudokas, Ramūnas Šimukauskas ir kiti garsiausi Lietuvos scenos grandai susitiks jubiliejiniame penktajame UNICEF šou „Už kiekvieną vaiką“, kurį TV3 televizija tiesiogiai transliuos jau ...
2015-10-22

Grėsmė Dainų šventei: muzikai nerimauja, kad vaikai mokyklose neskatinami dainuoti

Jeigu vaikai mokyklose nebus skatinami dainuoti, netrukus neliks choristų, galinčių dainuoti Dainų šventėse, nerimauja muzikai, ketvirtadienį Kaune susirinkę į konferenciją, skirtą Dainų šventėms aptarti. „Šiandien vaikai nebedainuoja. Šiandien mišrių vaikų chorų beveik nėra, mokyklose vaikai nebedainuoja. Jeigu vaikai nedainuos, tai Lietuva taip pat nedainuos. Ir mes tuojau liksime ant išnykimo ribos.
Aktualijos 2014-11-13

Tauragės sporto mokykla atšventė jubiliejų

Karolina STAŽYTĖ Spalio 3 dieną Tauragės vaikų ir jaunių sporto mokykla (VJSM) minėjo 55 metų sukaktį. Šia proga skambėjo sveikinimo žodžiai, įteiktos padėkos ilgamečiams darbuotojams, sulaukta garbių svečių. Pristatyta ir daugiau nei 50 metų sportininkų kalvės istoriją menanti knygelė. Pirmieji sveikinimo žodį tarti stojo mažieji lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ auklėtiniai.
Lietuva 2014-10-08

Kada baigsis medžių skerdynės?

Tauragės lopšelis-darželis „Žvaigždutė“ toliau keičia savo „rūbą“. Neseniai baigėsi jo renovacija, o šiuo metu įvaizdis keičiamas toliau – kertama augmenija. Vaikų tėvai į šį procesą žiūri neigiamai ir vadina tai neapykanta medžiams. Renovacijos šalininkai procesą vadina tobulėjimu – sako, kad medžiai bus atsodinti. Tauragės vaikų darželio „Žvaigždutė“ ugdytinio mama medžių kirtimo procesą įvardija „modernizacija“ – eilinį kartą Tauragėje pasireiškusia didele neapykanta medžiams.
Lietuva 2014-02-16

R. Gajauskaitė: dovanos ir dovanėlės

Jau! Pirmininkaujame ES. Gražiu posėdžiu Seime pradėjome, koncertu Universiteto kiemelyje įpusėjome ir oficialiu priėmimu Prezidentūroje nebaigėme... Įvairių posėdžių, susitikimų ir pasitarimų grandinė nusitęsė ir nesibaigs iki Naujųjų metų. Taigi, pakylėti, pagerbti ir minimi būsime visą pusmetį!!! Ir kaipgi su ES sveteliais be dovanų apsieisi? Taigi, orginstitucija pasirūpino ir lietuviškais suvenyrais.

Spermos pėdsakai neišgaravo ir po 11 metų

Alytiškis Virginijus Pavasaris (34 m.) turbūt labai keikia Apsaugos nuo smurto artimoje aplinkoje įstatymą, įsigaliojusį 2011-ųjų gruodį. Vyras, siautėjęs namie prieš vaikus ir žmoną, buvo vienas pirmųjų, pagal minėtą įstatymą 2 paroms atsidūrusių už grotų. Nors netrukus V. Pavasaris su žmona susitaikė, tačiau buvo suimtas ir dabar jau nuteistas 15 metų kalėti. Išdavė DNR išvada Tokia griežta bausmė pirmą kartą nuteistam V. Pavasariui paskirta, žinoma, ne už žmonos ir vaikų auklėjimą diržu.

Mokėti baudas – pigiau nei nuomoti garažą?

Lietuvoje registruoto „Renault“ techninė apžiūra baigė galioti dar 2011-aisiais. Autorės nuotrauka Miesto valdžia ir policija vienbalsiai tvirtina – Tauragė kiemuose riogsančių nevažiuojančių automobilių jau atsikratė. Tačiau pusvalandis, praleistas dairantis daugiabučių kiemuose, įrodė ką kita.
Lietuva 2013-04-18

Kaip valdyti konfliktus ir išvengti smurto darbe?

Higienos instituto Profesinės sveikatos centro specialistai parengė rekomendacijas, kaip darbe valdyti konfliktus ir išvengti psichologinio smurto. Rekomendacijomis gali pasinaudoti ne tik įmonių vadovai, profesinės sveikatos specialistai, bet ir visi darbuotojai, siekiantys kurti sveiką ir saugią darbo aplinką. „Konfliktas darbe pats savaime nėra nei žalingas, nei naudingas.
2013-04-04

„Šok ir lieknėk“ dalyvis M. Degutis žavisi J. Smorigino mokine

Jau rytoj, šeštadienį, kovo 24-ąją, 19.00 val. švenčių ir šeimos televizijos TV3 eteryje įvyks unikalaus, pavasariškai nuotaikingo projekto „Šok ir lieknėk“ premjera.
2012-03-24

Žemės dienos proga organizuota socialinė akcija „Suteik paukščiams namus“

2012 m. kovo 20 d. Pravieniškių pataisos namai-atviroji kolonija pirmą kartą įstaigos istorijoje prisijungė prie šioje įstaigoje bausmę atliekančių nuteistųjų iniciatyvos organizuoti socialinę akciją „Suteik paukščiams namus“. Įkvėpti šios puikios idėjos, nuotaikingai ir pavasariškai nusiteikę, belaukdami parskrendančių paukščių akcijos dalyviai kaip niekad vieningai paminėjo Žemės dieną ir iškėlė paukšteliams per 100 inkilų, pagamintų pačių nuteistųjų.
2012-03-22

Lietuvos kino pasaulio elitas rinksis į „Ąžuolo“ apdovanojimus

Šiais metais tarptautinis festivalis „Kino pavasaris“ gausus puikių renginių. Tereikia tik laiku apsispręsti, pasirinkti ir suskubti įsigyti bilietus. Vienas iškilmingų festivalio renginių, kuriame dalyvaus Lietuvos kino pasaulio elitas, vyks kovo 28 dieną 19 valandą Šv. Kotrynos bažnyčioje. Jau po savaitės nusipelnę kino operatoriai bus pagerbti ir įvertinti iškilmingos ceremonijos metu.
2012-03-22

Geriausi Lietuvos chorai vienijasi įspūdingam koncertui Japonijos aukoms atminti

Pirmadienio vakarą Vilniaus kongresų rūmuose rengiamas sostinės chorų koncertas, skirtas prieš metus Japonijoje įvykusio žemės drebėjimo ir cunamio aukoms atminti. Koncerte skambės vieno žymiausių pasaulyje kompozitorių Karlo Dženkinso (Karl Jenkins) „Requiem“. Kompozitorius į šį energingą dramatišką kūrinį įpynė japonų vaikų sukurtas haiku eiles ir japoniškos muzikos motyvus, ryškiai atspindinčius gyvenimo, mirties ir atgimimo ciklą.
2012-03-12

Filharmonijoje skamba „Kalėdų muzikos savaitės“ akordai

Antrąją Kalėdų dieną Lietuvos nacionalinė filharmonija pradeda tradicinę „Kalėdų muzikos savaitę“. Gruodžio 26–30 dienomis Filharmonijos tradicija tapęs koncertų ciklas kvies į šešis įvairaus žanro koncertus. „Kalėdų muzikos savaitę“ pradeda dieninis ir vakarinis koncertai. Vidurdienį tradiciniu tapusiame „Ąžuoliuko“ koncerte „Džiazo šerkšnu tviskančios Kalėdos...“ Filharmonijos salėje visus susirinkusius džiugins nuotaikinga šventės programa su džiazo prieskoniais.
2011-12-26

Lietuvos ir Lenkijos tautų draugystę chorai stiprins dainomis

Vilniaus berniukų ir jaunuolių choras „Ąžuoliukas“ jau šį penktadienį ketina įrodyti, kad muzikoje negalioja jokie politikos dėsniai. Profesoriaus Vytauto Miškinio vadovaujamas kolektyvas viena scena dalinsis su svečiais iš Varšuvos – Frydriko Šopeno muzikos akademijos choru. Bendras šių chorų koncertas – tai simboliškas Vilniaus ir Varšuvos miestų muzikinio bendradarbiavimo sukakties paminėjimas.
2011-11-24

Ar suaugę, rimti žmonės gali grįžti prie pasakos?

Savo pirmąją pasakų vaikams ir suaugusiems knygą „Rudnosiuko istorijos“ rašytojas ir režisierius Vytautas V. Landsbergis perkelia į teatro sceną. Sekmadienį Vilniaus teatre „Lėlė“ įvairiausio amžiaus žiūrovų laukia intriguojanti V. V. Landsbergio režisuoto muzikinio monospektaklio „Atėjau, pamačiau, negalėjau“ (arba - „Visiškas Rudnosiukas“) premjera. „Šita knyga kiek paradoksali. Ją rašiau būdamas studentu Vilniaus universitete savo kurso draugams.
2011-11-04

J. Bareikis ir A. Bialobžeskis „Domino“ scenoje taps Tadu Blinda

Jau netrukus  „Domino“ teatras visiems muzikos ir teatro mylėtojams pristatys Andriaus Mamontovo miuziklą „Tadas Blinda“. Šis legendinio svieto lygintojo istorijos sceninis pastatymas žada daug netikėtumų. Vienas jų – du žinomi aktoriai, debiutuojantys Tado Blindos vaidmenyje – Jokūbas Bareikis ir Andrius Bialobžeskis. Antra žiūrovų laukianti staigmena - specialiai šiam pastatymui A. Mamontovo sukurti nauji kūriniai, atskleisiantys iki šiol paslaptimi buvusias miuziklo vietas.
2011-09-23

Kitokia Mokytoja

Mokytoja Jadvyga Baškienė, išėjusi į pensiją, visą laiką savo namuose mokė vaikus matematikos. Mokytoja neėmė pinigų, atvirkščiai, pati sumokėjo už vieno mokinio studijas. Tremties košmarą, nepelnytos kaltės kompleksą, našlaitės ir atstumtosios dalią patyrusi dvarininkaitė garsėja kilnumu ir užuojauta žmogui. Namo spalvos primena pūgą Buvusi Kairių (Šiaulių rajonas) miestelio matematikos mokytoja Jadvyga Baškienė žvitri kaip vijurkas — nepatikėsi, kad vasarį šventė 80— ąjį jubiliejų.

„Ilgiausių metų“ dainuoja visas choras

“Ąžuoliuko" vadovas Vytautas Miškinis kitą savaitgalį švęs 56-ąjį gimtadienį. Pasak maestro, pirmąkart po ilgo laiko jis gimtadienį sutiks ne scenoje. “Paprastai laikomės tokios tradicijos, kad tas, kas repeticijos dieną švenčia gimtadienį, turi atsinešti saldainių ir tada jam visas choras sudainuoja “Ilgiausių metų". Jei saldainių neatsineša, vis tiek sudainuoja, todėl saldainius tenka neštis kitą dieną, - šypsosi ilgametis berniukų choro “Ąžuoliukas" vadovas.
2010-05-31

„Ąžuoliukas“ dainuoja jau 50 metų

Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras (LVSO, meno vadovas ir vyr. dirigentas Gintaras Rinkevičius) kviečia į neeilinį koncertą Vilniaus kongresų rūmuose. Balandžio 25 d., sekmadienį, 19 val. įvyks simfoninės muzikos koncertas „Ąžuoliukui 50”.  Skambės Johanneso Brahmso (1833–1897) kantata „Rinaldas“ tenorui, vyrų chorui ir simfoniniam orkestrui, op.
2010-04-22

Vytautas Miškinis: „Talentas greitai gali užmigti”

Vilniaus vaikų ir jaunuolių chorui “Ąžuoliukas” jau tris dešimtmečius vadovaujantis maestro Vytautas Miškinis taip tvirtai - šakomis ir šaknimis - susipynęs, suaugęs su šiuo kolektyvu, kad be jo neįsivaizduoja savo gyvenimo. Pats maloniausias įvertinimas maestro - ne pelnyti ordinai, bet angeliškų balsų auklėtinių skinami laurai, puošiantys ištisas “ąžuoliukų” dinastijas.
2010-02-08

Maestro Vytautas Miškinis - „ažuoliukų“ dinastijos mokytojas

Vilniaus vaikų ir jaunuolių chorui „Ąžuoliukas“ jau tris dešimtmečius vadovaujantis maestro Vytautas Miškinis taip tvirtai - šakomis ir šaknimis - susipynęs, suaugęs su šiuo kolektyvu, kad be jo neįsivaizduoja savo gyvenimo. Pats maloniausias įvertinimas maestro - ne pelnyti ordinai, bet angeliškų balsų auklėtinių skinami laurai, puošiantys ištisas „ąžuoliukų“ dinastijas.
2010-01-24

„Ąžuoliukas“ - asmenybių ugdymo mokykla

„Ąžuoliukas“ yra ne tik išskirtinis kolektyvas ir unikalus choras, bet ir asmenybių ugdymo mokykla, pažymi Prezidentė Dalia Grybauskaitė, sveikindama 50-mečio jubiliejų švenčiantį berniukų ir jaunuolių chorą „Ąžuoliukas“. Šeštadienį berniukų ir jaunuolių choras „Ąžuoliukas“ mini pirmosios repeticijos 50-metį.
2009-09-12

„Ąžuoliukas“ švenčia pirmosios repeticijos 50-metį

Šį šeštadienį, rugsėjo 12 d berniukų ir jaunuolių choras „Ąžuoliukas“ paminės pirmosios repeticijos penkiasdešimtmetį Šv. Kotrynos bažnyčioje. Ta proga kolektyvas, vadovaujamas maestro Vytauto Miškinio, vilniečius ir sostinės svečius sukvies į jubiliejinę repeticiją, kurioje laukiami visi – ne tik buvę, esami ar būsimi ąžuoliukai, bet ir tie, kurie vertina chorinę muziką bei gerbia žymiausią Lietuvos berniukų ir jaunuolių chorą. Nuo 18.30 val.
2009-09-09

Lietuvos miestai ir kaimai rengiasi istoriniam įvykiui

Praėjus tūkstančiui metų po pirmojo Lietuvos vardo paminėjimo istoriniuose šaltiniuose, Lietuvos vardas skambės aplink pasaulį. Liepos 5 dieną, 21 valandą Lietuvos laiku pasaulio lietuviai giedos savo himną taip, kaip dar niekada negiedojo. Valstybės (Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo) dienos išvakarėse „Tūkstantmečio odisėjos“ pakviesti pirmą kartą istorijoje vienos tautos žmonės vienu metu visame pasaulyje giedos savo valstybės himną, pranešdami apie Lietuvos vardo tūkstantmetį.
2009-06-23

Trimitininko F. Damrowo ir „Ąžuoliuko“ choro pasirodymas

Kaip įprasta šeštadieniais, kovo 21 d., 19 val. Filharmonijoje skambės orkestro muzikos programa. Gros Lietuvos nacionalinis simfoninis orkestras (meno vad. ir vyr. dirigentas Juozas Domarkas), diriguos maestro Robertas Šervenikas.
2009-03-19

„Kalėdų muzikos savaitė“ – šviesa, širdis, uogienė

Šiemetinės „Kalėdų muzikos savaitės“ raktažodžiais galėtų būti šviesa, širdis ir uogienė – natūralios materijos ir šiltos medžiagos. Šios metaforos skleisis visoje šešių kalėdinių koncertų serijoje. Gruodžio 26–30 d. Filharmonijos Didžiąją salę desertine muzika pripildys ir Filharmonijos atlikėjai, ir jų kolegos iš Vilniaus, Klaipėdos bei Italijos.
2008-12-15

Neringoje nustatytos tylos zonos

Neringos miesto Tarybos posėdyje daugiausia buvo diskutuojama dėl siūlymo įvesti tylos zonas. Nors šių zonų nustatymą ir kitų triukšmo prevencijos veiksmų įgyvendinimą savivaldybėse numato Triukšmo valdymo ir vietos savivaldos įstatymai, posėdžio metu buvo pareikšta nuomonė, kad Neringa ir taip tyli vietovė ir šios zonos nėra būtinos.

Lietuviškas teisingumas

Teismų nuosprendžiai, kurie skelbiami Lietuvos Respublikos vardu, kartais pribloškia savo šaltu cinizmu. Visą teismų - nuo apylinkės iki Aukščiausiojo - maratoną perėję kauniečiai patyrė, ką reiškia vadinamieji sąžiningumo, teisingumo ir protingumo kriterijai. Kauno apygardos teismo teisėjai šių metų pradžioje švelniai nubaudė bendrovės „Kausta“ statybų vadovą 37-erių Gediminą Šarkų, kuris girtas vairuodamas automobilį vieną žmogų mirtinai sužalojo, o kitą pavertė invalidu.

Diena be elektros Neringoje bandys kantrybę

Nida, Pervalka, Preila ir šalia esanti Rusijos gyvenvietė Rybačij su nerimu laukia rugsėjo 30 dienos, kai nuo 8 iki 18 valandos teks gyventi be elektros energijos. Šią dieną bendrovė VST gyvenvietėse atliks kasmetinius planinius remonto darbus - Nidos transformatorinėje pastotėje bus keičiami susidėvėję elektros įrenginiai. Priversti kartą per metus išsiversti be elektros, nidiškiai neslepia, kad kasmetiniai linijos patikrinimai veda iš kantrybės ir pridaro daug nuostolių.

Pradinukai rugsėjį pasitiks svetimose mokyklose

Problema, kur laikinai perkelti pradinukus tų uostamiesčio mokyklų-darželių, kuriose remontai iki mokslo metų pradžios nepasibaigs, jau išspręsta. Tačiau tebėra neaišku, kur glausis patys mažiausieji: vilčių, kad visiems ikimokyklinukas bus rasta vietų kitose įstaigose - nedaug.
Į viršų