larisa kalpokaitė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „larisa kalpokaitė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „larisa kalpokaitė“.

Filmuojant lietuvišką serialą buvo sunaudota tona apelsinų

Lietuvos kiemuose siaučiant pūgai ir spaudžiant šaltukui, lietuviško serialo kūrėjai ne tik įsigudrino filmavimą perkelti į saulėtąją Ispaniją, bet ir sunaudoti toną šviežių, kvepiančių, sultingų apelsinų. Naujas „Go3“ originalaus turinio serialas „Emigrantai. Apelsinai“ kvies žiūrovus sekti trijų draugų nuotykius, o apelsinų kalnai padės nors trumpam užmiršti už lango pūpsančias pusnis bei kabančius varveklius.
2023-11-29

Larisa Kalpokaitė – apie 40 metų santuokoje ir skyrybas: „Vaikas pasisodino ir privertė pažadėti, kad nesiskirsime“

Žodžio kišenėje neieškanti aktorė Larisa Kalpokaitė (65) rugpjūtį minės jubiliejines, 40-ąsias jos ir vyro Jono Braškio (72) vestuvių metines. Nors moteris sako, kad visko jų santuokoje būta, jai pavyko ištrauktį tą ilgalaikį „laimingąjį bilietą“. „Teorijų galima sugalvoti daug, bet dabar galiu pasakyti, kad čia – tik atsitiktinumas ir laikmečio klausimas“, – apie laimingą santuokos receptą kalba ji.
2023-05-02

Žinomi veidai susirinko į šventinį vakarą: atskleidė, kas yra jų išskirtinumas

„Codekus skamba kaip kodas – kiekvienas interjero detalės pasirinkimas tarsi užšifruoja namuose tam tikrą reikšmę apie žmogų ir jo gyvenimą. Imi suprasti, kad interjero detales ir daiktus į namus perki ne šiaip sau, o tam, kad tam tikra forma kalbėtum apie savo asmenybę, savo skonį atskleistum per formas, spalvas ir tekstūras, kurios tau artimos, turi prasmę.
2022-12-08

Atsiliepimai po Šarutytės filmo „Ilgo metro filmas apie gyvenimą“: nežinau, ar yra žmogus, kurio šis filmas nesujaudintų

Nuo šiandien Lietuvos kino teatro žiūrovams pradedamas rodyti naujas režisierės Dovilės Šarutytės filmas „Ilgo metro filmas apie gyvenimą“. Po išankstinės premjeros debiutiniam lietuvių režisierės filmui negailėjo komplimentų tiek premjeros svečiai, tiek kolegos – režisieriai ir aktoriai. Atsiliepimai apie filmą „Ilgo metro filmas apie gyvenimą“:  D. Šarutytė savo filme dalinasi asmenine savo gyvenimo istorija.
2022-12-01

Larisa Kalpokaitė piktinasi elektros kainomis: kodėl reikia mokėti daugiau, kai jos krenta?

Stebėdami elektros kainas biržoje, žmonės dažnai lieka sutrikę ir nepatenkinti, mat kai kurie už elektrą turi mokėti dvigubai daugiau. Negana to, tiekėjai randa būdų, kaip mulkinti žmones įvairiausiomis akcijomis ar abejotinomis pridėtinėmis vertėmis, už kurias reikia atitinkamai susimokėti. Daugiau apie tai – laidos „Karštai su tv3.lt“ reportaže. Aktorė Larisa Kalpokaitė moka po 24 centus už elektros kilovatvalandę.
761 2022-11-26

Larisa Kalpokaitė atskleidė, kaip pavyko numesti 23 kilogramus: griežtai laikėsi naujo gyvenimo ritmo

Net penktadalis visų pasaulyje ištinkančių mirčių yra susijusios su prasta, nevisaverte mityba, kuri gali išprovokuoti širdies ir kraujagyslių ligas, onkologinius susirgimus, II tipo diabetą bei kitas ligas. Kaip valgant nepakenkti sau ir apsisaugoti nuo papildomų kilogramų susikaupimo? Savo patirtimi pasidalino garsūs Lietuvos aktoriai, sutuoktiniai Larisa Kalpokaitė ir Jonas Braškys.
2022-10-17

Išskirtinio restorano atidaryme – žinomi žmonės: tarp jų ir Larisa Kalpokaitė

Renesanso laikais aukštuomenės skanautais patiekalais Vilniaus Senamiestyje lepinosi žinomi žmonės – nuo kepto paršelio iki Bonos Sforcos mėgtų agurkų salotų. „O miseria“, – taip dūsaudavo Lenkijos karalienė ir Didžioji Lietuvos kunigaikštienė Bona Sforca, išgirsdavusi, kad virėjai pietums negalės patiekti jos mėgstamų, bet sunkiai gaunamų šviežių agurkų, pagardintų grietine.
2022-09-15

Senjorę imtis savanorystės įkvėpė jaunimas: „Mūsų jaunoji karta – be galo didelės širdies“

„Mūsų jaunoji karta yra be galo didelės širdies. Žaviuosi jaunimu vis labiau“, – sako kaunietė Irena Elena Zinkevičienė. Išėjusi į pensiją, daugybę metų pedagoge dirbusi moteris ir toliau semiasi įkvėpimo iš jaunų žmonių – kartu su jais dalyvauja pėsčiųjų bei baidarių žygiuose, taip pat prisideda prie entuziastingų Lietuvos Raudonojo Kryžiaus savanorių gretų.
2022-05-13

Dvi sporto šakas praktikuojantis 70-ies chirurgas Jonas: „Galbūt tai yra priklausomybė“

Judėjimas – sveikatos šaltinis. Tuo įsitikinęs LSMU Kauno ligoninės chirurgas Jonas Andriuškevičius, greitai minėsiantis 70-ąjį jubiliejų. Jis vis dar operuoja, o laisvalaikį skiria sportui. Šį šeštadienį TV3 laidoje „Amžius – ne riba“ medikas pasidalins patirtimi, kaip pavyksta tiek metų išlaikyti darbingumą, energiją ir neblėstantį pozityvumą. Dvi didžiausios 45 metus chirurgu dirbančio Jono aistros – tinklinis ir tenisas.
2022-04-29

Mindaugo Stasiulio komplimentas Larisai Kalpokaitei sutrikdė: palygino su „šlapianke“

Aktorė Larisa Kalpokaitė turi neeilinių sugebėjimų ne tik scenoje, bet ir virtuvėje, o moterimi susižavėjęs TV3 laidos „Gero vakaro šou“ vedėjas Mindaugas Stasiulis sulygino ją su vienu žinomiausių maisto produktų.  Laidos vedėjams ir aktorei aptarinėjant jos sugebėjimus virtuvėje kalba netikėtai pasisuko apie „šlapiankę“ (dešrą – red past.). Mindaugas Stasiulis teigė, kad ją labai mėgsta, o laidoje besisvečiuojančiai Larisai sugalvojo įdomų komplimentą.
2022-03-23
REKLAMA
REKLAMA

Larisa Kalpokaitė prisiminė kartą, kai scenoje teko bučiuoti savo vyrą: kodėl bučinys taip ir neįvyko?

Charizmatiškoji aktorė Larisa Kalpokaitė galėtų pasidalinti ne viena juoko ašaras braukti priverčiančia istorija, o ir žodžio kišenėje jai ieškoti niekuomet nereikėjo. Bėgant metams moteris iššūkius priima vis drąsiau, o rudenį tapusi TV3 laidos „Amžius – ne riba“ vedėja, ji puikiai prakalbina ir savo pašnekovus. Vis dėlto šį trečiadienį L. Kalpokaitės amplua pasikeis – moteris nebekalbins, o pati atsakinės į šmaikščius „Gero vakaro šou“ vedėjų klausimus.
2022-03-23

Specialiųjų poreikių turintiems vaikams širdį atidavusi Kalpokaitė: apie vieną istoriją sunku kalbėti iki šiol

Viena koja scenoje, kita – televizijos ekranuose gyvenanti legendinė aktorė Larisa Kalpokaitė šiandien sako besijaučianti puikiai. Nors ir išėjo į pensiją, dabar jai teko laimė sutikti žmones, nuo kurių, regis, turėtų nutolti. Moteris papasakojo apie įdomius sutiktus žmones ir specialiųjų poreikių turinčius vaikus, kuriuos su vyru glaudžia po savo stogu.   „Aš per visą savo gyvenimą šokinėjau nuo teatro prie kino. Tai specifinis darbas.
2022-03-22

Larisa Kalpokaitė renginyje pademonstravo išskirtinį stilių: turi 1 jautrią reikšmę

Kovo 11-ąją, Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną, vyksta jau tradicija tapę nacionaliniai apdovanojimai „Lietuvos garbė“. Į apdovanojimų ceremoniją susirinko ir visas būrys svečių Tačiau net ir švęsdami bei džiaugdamiesi žmonės nepamiršta to, kad šiuo metu Ukrainoje vyksta žiaurus karas dėl jos nepriklausomybės, ir įvairiais būdais reiškia paramą Ukrainai ir ukrainiečiams.
2022-03-11

Larisa Kalpokaitė su vyru Jonu prisiminė paskutines Vytauto Kernagio dienas: kai jis išėjo, negalėjo su tuo susitaikyti

Penktadienį sostinės kino teatre „Pasaka“ įvyko išankstinė filmo apie Vytautą Kernagį premjera, kurioje susirinkę šeima ir draugai dalijosi prisiminimais apie legendinį muzikantą.  Su Vytautu Kernagiu ne vienerius metus kartu mokėsi ir vėliau ilgamečiais bičiuliais buvo ir aktoriai Larisa Kalpokaitė su vyru Jonu Braškiu.
2022-02-11

Larisa Kalpokaitė – apie prabėgusius metus ir santuoką: „Buvo daug progų paduoti pareiškimus ir išsiskirti“

Sausio 27-ąją aktorė bei TV laidos „Amžius ne riba“ vedėja Larisa Kalpokaitė minės 64-ąjį gimtadienį. Moteris pasakojo, jog anksčiau šią dieną minėdavo su artimiausiais draugais, tačiau jau kelis metus iš eilės gimimo diena būna kitokia. Nepaisant to, Larisos vyras Jonas Braškys jau gavo prašymą, ko nori ji dovanų. Naujienų portalui tv3.lt L. Kalpokaitė atvirai prabilo apie kitokį gimtadienį, laimingos santuokos receptą bei prabėgusius metus.
2022-01-26

Gyvenimo užgrūdinta 83-ejų Onutė vertina kiekvieną akimirką: „Nors tai gyvenimo saulėlydis, bet jis man – gražus“

Marijampolės trečiojo amžiaus universitetui vadovaujanti 83-ejų Ona Sakalauskienė savo pavyzdžiu rodo, kad laimė nuo metų nepriklauso. Ji džiaugiasi kiekviena gyvenimo akimirka ir optimizmu stengiasi užkrėsti tuos, kurių veide pamato dirbtinę šypseną ar liūdną žvilgsnį.
2021-12-10

Kylančios maisto kainos neaplenkė ir įžymybių – Larisa Kalpokaitė mėgstamą mišrainę jau vadina auksine

Maisto prekių parduotuvių lankytojai sunerimę. Jau gruodis, o tai reiškia, kad jau laikas pradėti šventinių produktų kainų žvalgybą – sekti akcijas ir kylančias maisto produktų kainas. Tiesa, maisto kainų pasiutpolkę jaučia ne tik eiliniai Lietuvos piliečiai, bet ir žinomi žmonės. Viena jų – laidoje „Karštai su tv3.lt“ kalbinta aktorė Larisa Kalpokaitė.

81 metų Danutė padaro špagatą ir stovi ant rankų: sportu išvaro visus skausmus

81 metų Danutė Skeberdienė iš Garliavos įrodo, kad turiningam ir aktyviam gyvenimui amžius yra ne riba. Su sportu dar jaunystėje gyvenimą susiejusi moteris iki šiol dalyvauja gimnastikos klubo veikloje ir savo gebėjimus demonstruoja ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Ką duoda sportas vyresniame amžiuje, Danutė jau šį šeštadienį papasakos TV3 laidoje „Amžius – ne riba“. D. Skeberdienė sportuoja kone visą gyvenimą.
2021-10-22

Larisa Kalpokaitė – apie pokyčius gyvenime ir vyro reakciją: ryžosi naujiems iššūkiams

Garsi teatro bei kino aktorė, romansų atlikėja Larisa Kalpokaitė šią vasarą priėmė netikėtą iššūkį – tapo naujos TV3 laidos „Amžius ne riba“ vedėja. 63-ejų moteris yra charizmatiška ir veržli asmenybė. Ji nebijo ryžtis naujiems iššūkiams bei užduotimis ir jau šį šeštadienio vakarą TV3 laidoje „galvOK“ stos į protų kovą. Naujienų portalui tv3.lt L. Kalpokaitė atvirai prabilo apie iššūkius ir vyro požiūrį į jos pasirinkimus.
2021-10-16

Laidos filmavimo metu Larisa Kalpokaitė originaliai įveikė iššūkį: ją supras visos moterys

Pristatydamas šio šeštadienio populiariausio TV3 žaidimo „galvOK“ viešnias Andrius Žiurauskas neslėps – laidoje susipins brandus grožis, išmintis ir temperamentas, kadangi šįkart į protų kovą stos aktorė bei TV3 laidos „Amžius – ne riba“ vedėja Larisa Kalpokaitė ir europarlamentarė Aušra Maldeikienė. Atsakydamos į klausimus žinomos moterys demonstruos aukščiausią lygį, o net ir tada, kai nesiseks, į viską žvelgs su šypsena. Abi jos neslėps – azartas laidoje tikrai jaučiamas.
2021-10-16

Paaiškėjo, kas laimėjo „Metų senjoro 2021“ titulą

Šiandien, spalio 7 d., paaiškėjo mėnesį trukusio konkurso „Metų senjoro rinkimai 2021“ kategorijų nugalėtojai bei paskelbta, kam atiteko „Metų senjoro 2021“ titulas. „Metų senjore 2021“ išrinkta 75-erių Jūratė-Stasė Bartkuvienė iš Kauno, kuri drąsiai vadina save senjore sveikuole. Dėl Metų senjoro titulo varžėsi 70 senjorų.
2021-10-07

Dėl neeilinių hobių galvą pametęs 79-erių Kazys Mikalauskas stebina aplinkinius: konstruoja neįtikėtinas mašinas

Greitai aštuoniasdešimtmetį minėsiantis kaunietis Kazys Mikalauskas aplinkinius stebina ne tik išskirtiniu talentu, bet ir energija, neblėstančiu noru kurti ir meistrauti. Jis iki šiol konstruoja skraidykles, aeroroges ir netgi tiek sausuma, tiek vandeniu puikiai keliauti galinčias transporto priemones amfibijas. Šeštadienį TV3 laidos „Amžius – ne riba“ žiūrovai turės progą pamatyti šio auksarankio darbus ir išgirsti apie šiais laikais gana retą pomėgį.
2021-09-10

Žilvinas Tratas pirmą kartą pasirodė viešumoje su širdies drauge: moters grožis atima žadą

Šį šeštadienį, rugsėjo 4-ąją, Vilniaus Kalnų Parką drebina naujojo TV3 sezono „Skirtingai nuostabūs“ atidarymo šventė. TV3 žiniasklaidos grupė tiki, kad net ir būdami skirtingi, visi galime rasti bendrą kalbą ir sugyventi, o būtent iš tokios įvairovės gimsta ir viso pasaulio grožis bei įdomumas. Į šį atidarymą atvyko ir aktorius Žilvinas Tratas su širdies drauge. Seksualiojo Ž. Trato širdį užkariavo žavi kolumbietė, su kuria jis pirmą kartą pasirodė viešame renginyje.
2021-09-04

Iškilmingu TV3 naujojo sezono kilimu žengė „TV Pagalbos“ laidos vedėjai: spinduliavo elegancija bei gera nuotaika

Šį šeštadienį, rugsėjo 4-ąją, Vilniaus Kalnų Parką drebina naujojo TV3 sezono „Skirtingai nuostabūs“ atidarymo šventė. TV3 žiniasklaidos grupė tiki, kad net ir būdami skirtingi, visi galime rasti bendrą kalbą ir sugyventi, o būtent iš tokios įvairovės gimsta ir viso pasaulio grožis bei įdomumas. Naujojo sezono šūkis „Skirtingai nuostabūs“ ragina švęsti savo unikalumą kartu! Į šį atidarymą suskubo ryškiausios pramogų vei verslo atstovai.
2021-09-04

Larisa Kalpokaitė neria į naują veiklą: griaus nusistovėjusius mitus

Pasak garsios teatro ir kino aktorės Larisos Kalpokaitės (63), kiekvienas žmogus, kuris jungiasi į gyvenimą, yra vertas dėmesio. Būtent todėl energija trykštanti moteris nusprendė tapti naujos TV3 laidos „Amžius ne riba“ vedėja. Būsima laidos vedėja nori atkreipti dėmesį į vyresnius žmones, kuriuos mūsų visuomenė dažnai linkusi nurašyti. „Anksčiau apie tai negalvojau, pagrindinę vietą užėmė aktoriavimas, dainavimas.
2021-09-04

Pirmiems kartams – amžius ne riba: L. Kalpokaitė metė sau iššūkį ir tapo naujos laidos vedėja

Garsi teatro bei kino aktorė, romansų atlikėja Larisa Kalpokaitė šią vasarą priėmė netikėtą iššūkį – tapo naujos TV3 laidos „Amžius ne riba“ vedėja. Energija ir pozityvumu spinduliuojanti moteris kartu su laidos kūrybine komanda ruošiasi pasakoti žiūrovams veiklių, kūrybingų, įkvepiančių brandžių asmenybių istorijas ir taip griauti stereotipus apie vyresnio amžiaus žmones Lietuvoje.
2021-08-06

Kalpokaitė prakalbo apie neįprastą vasarą: pirmą kartą nuo mokyklos laikų ėmėsi naujos veiklos

„Daugybę metų vasaromis dirbau – vis vykdavo naujų filmų, serialų, projektų filmavimai. Todėl šis ramesnis laikas, kai vėl atrandu buvimą gamtoje, man tikrai išskirtinis“, – atvirauja garsi aktorė Larisa Kalpokaitė. Liko neišpildytų svajonių Ji neslepia – 2021-uosius įsimins ne tik dėl pandemijos, bet ir kitų dviejų, jai reikšmingų įvykių. L. Kalpokaitė tvirtina pirmą kartą nuo mokyklos laikų dalyvausianti stovykloje bei pasimėgausianti išskirtinai moteriška kompanija, rašo pranešime spaudai.
2021-07-15

Kalpokaitė griauna stereotipus apie menopauzę: „Pats nuostabiausias gyvenimo periodas prasideda tada, kai tu peržengi šią ribą“

Menopauzė – natūralus gyvenimo etapas, kuris su bėgančiais metais neaplenks nė vienos moters. Neretai šis periodas kartu atsineša ir varginančių simptomų, o užklupusios neigiamos emocijos pasėja ir stereotipišką mintį apie senėjimą bei gyvenimo pabaigą. Žinoma Lietuvos teatro ir kino aktorė Larisa Kalpokaitė drąsiai griauna visus mitus apie menopauzę ir ragina kitas moteris į gyvenimo rudenį žiūrėti pozityviai, džiaugtis kiekviena akimirka ir nepamiršti prižiūrėti savosios sveikatos.
2021-05-01

Kalėdiškiausias filmas pirmai Kalėdų dienai – komedija „Melagiai“: prisiminkite ir kitokias šventes

Kalėdos daugeliui asocijuojasi su dovanomis, džiaugsmu, šeimos ir giminių susibūrimu prie gausaus vaišių stalo. Būtent apie tai ir yra komedija „Melagiai“ – ganėtinai tikroviška ir įtikinama, kad daugelis atpažintų save, pagardinta gera vaidyba ir humoru – taps puikia pramoga visai šeimai pirmą Kalėdų vakarą. Filmas pasakoja, kaip du broliai su šeimomis atvyktas švęsti Kalėdų pas tėvus.
2020-12-25

Pirmai Kalėdų dienai – kalėdiškiausios komedijos ir romantinės juostos

Nors šiemet šventės bus kitokios, TV3 Grupė ragina nenusiminti ir ruošia gerą nuotaiką garantuojančią šventinę programą, kurioje gausu gražios animacijos vaikams, nuotaikingų filmų visai šeimai ir komedijų suaugusiems. Pirmą Kalėdų dieną per TV3 bus daug juoko ir nuotykių su smagiais filmais vaikams ir visai šeimai:   15.45 val. Nuostabioji Merė Popins dovanos muziką, stebuklus ir linksmybes filme „Merė Popins sugrįžta“. Merė grįžta padėti Maiklui – vyrui, kurio aukle buvo vaikystėje.
2020-12-25

„Išsipildymo akcijos“ koncerto metu paaukota įspūdinga pinigų suma: verčia tikėti stebuklais

Penktadienio vakarą vykęs šventinis „Išsipildymo akcijos 2020“ paramos koncertas nepaliko abejingų. Aštuonios jautrios vaikų istorijos suvirpino ne vieną širdį. Žiūrovai dosniai tiesė pagalbos ranką – vien koncerto metu buvo paaukota daugiau nei 263 tūkst. eurų, o susumavus dar iki koncerto paaukotus pinigus – iš viso surinkta daugiau nei 385 tūkst. eurų. Suma yra išties įkvepianti ir verčianti tikėti stebuklais.
2020-12-14

„Išsipildymo akcijos“ paramos koncertas – jau šį vakarą: žvilgtelėkite į pasiruošimo akimirkas

Jau šį vakarą TV3 televizija pakvies į gerumo, vilčių ir stebuklų išpildymo koncertą – „Išsipildymo akcija 2020“. Pasiruošimo darbai jau įsibėgėja: montuojama specialiai renginiui atvežta karuselė, statomas tikras pasakų namelis, prie dekoracijų pluša pats renginio režisierius Andrius Žiuraukas, dailininkė Giedrė Brazytė ir visas būrys padėjėjų.
2020-12-11

Kalpokaitė šmaikščiai papasakojo apie tai, ką veikė karantino metu: pratinosi prie pensininkų gyvenimo

Trečiadienio vakarą „Knygos teatro“ įkūrėja Redita Dominaitytė pakvietė į rožine spalva nuspalvintą teatro sezono atidarymą. Šventinio vakaro metu buvo pristatytos net kelios naujienos: naujas spektaklis ir kūrybinis duetas „Dvi Ievos“. Vakaro nepraleido garsiausia Lietuvoje būrėja, astrologė Vaiva Budraitytė, aktoriai Gabija Jaraminaitė, Vaidotas Žitkus, renginių vedėjas Dainius Martinaitis, dizainerė Jurgita Januškevičiūtė, juvelyrė Viktorija Venclovaitė-Orkinė, rašoma pranešime spaudai.
2020-10-22

Kalpokaitė – apie užklumpantį menopauzės periodą: tam tikru laikotarpiu man buvo sunku

Viena žymiausių Lietuvos teatro, televizijos ir kino aktorių Larisa Kalpokaitė su bėgančiais metais nepraranda savo žavesio, charizmos ir energijos.  Visa to paslaptis – susitaikymas su neišvengiamais gyvenimo pokyčiais, pozityvus mąstymas ir laisvė, atrasta praėjus menopauzės laikotarpiui. Menopauzė – neišvengiamas moters organizmo senėjimo etapas. Jau nuo 40-ies metų kiaušidėse ima mažėti moteriškų hormonų gamyba, o sulaukus 45-55 metų – visai sustoja.
2020-10-18

Kalpokaitė drebančiu balsu uždainavo ant „X faktoriaus. Žvaigždės“ scenos: labiausiai bijojo likti nesuprasta

Visai neseniai prasidėjo ilgai lauktas naujas „X faktoriaus. Žvaigždės“ sezonas, kuriame – gausybė puikiai žinomų veidų. Ketvirtoje laidoje pasirodys aktorė Larisa Kalpokaitė, kuri tikino, kad jai labai svarbu perduoti žiūrovui siunčiamą žinutę.  Naujienų portalas tv3.lt kviečia pamatyti L.Kalpokaitės pasirodymą. Dar prieš eterį moteris pasakojo, jog iš karto sutiko dalyvauti šiame projekte: „Man paskambino S.Urbonavičius-Samas ir pasiūlė dalyvauti šiame projekte.
2020-09-28

Aktorė Kalpokaitė su vyru prabilo apie sveikatą: po vienos premjeros reikėjo ypatingo atsigavimo

Žinoma aktorių pora Larisa Kalpokaitė bei Jonas Braškys teatro scenoje sukasi visą savo gyvenimą. Nuolatinės gastrolės, ilgos repeticijos ar įtemptos premjeros – aktorių gyvenimo kasdienybė, lemianti ištvermės poreikį. Tai suprasdami, Larisa ir Jonas ėmė labiau rūpintis savo sveikata, stiprinti ją natūraliais būdais, mat,anot aktorių, tai, deja, nėra amžina.
2020-09-13

Viešumoje pasirodė seniai matyta Kalpokaitė su vyru: prikaustė dėmesį

Nuo šio penktadienio Lietuvos kino teatruose rodomą romantinę dramą „Advokatas“ šį vakarą iš anksto įvertino filmo aktoriai, kūrybinė grupė, rėmėjai ir kviestiniai svečiai, rašoma pranešime spaudai. Prieš seansą „Advokatą“ pristatė pagrindinis filmo aktorius Eimutis Kvoščiauskas: „Tiek daug jau prikalbėta, prirodyta… O aš tiesiog linkiu mesti stereotipus ir pasinerti į tai, ką sukūrėme.
2020-08-26

Duris atvėrusiame teatre – žvaigždžių būrys: spektaklį stebėjo po atviru dangumi

Šiltą liepos 1 d. vakarą kokybiško laisvalaikio teatras DOMINO žiūrovus sukvietė į teatro BE STOGO atidarymo renginį. Gausiai susirinkusiems teatro bičiuliams ir žiniasklaidai pristatyta jauki atvira erdvė Adomo Mickevičiaus bibliotekos kieme Vilniuje, kurioje vasarą bus rodomi populiariausi spektakliai, rašo pranešime spaudai.
2020-07-01

Žinomi žmonės ir artimieji atsisveikino su Girdvainiu: amžino poilsio atgulė Menininkų kalnelyje

Šiandien Vilniuje laidojamas šviesaus atminimo aktorius, Gediminas Girdvainis. Vienas talentingiausių, mylimiausių ir geriausiai atpažįstamų Lietuvos aktorių mirė antradienį, dėl širdies ligos. Vyrui buvo 76-eri. Vakar ir šiandien su aktoriumi buvo galima atsisveikinti Vilniaus mažajo teatro scenoje. Šv. Mišios už aktorių buvo laikomos Vilniaus Šv. Juozapo bažnyčioje, Pilaitėje. Urna iš teatro išnešta 14 val.
2020-06-07

Prasidėjo atsisveikinimas su Girdvainiu: Vilniaus mažasis teatras paskendo žvakių šviesoje

Trečiadienio vakarą Lietuvą pasiekė skaudi žinia. Mirė vienas talentingiausių, mylimiausių ir geriausiai atpažįstamų Lietuvos aktorių Gediminas Girdvainis. Aktoriaus gyvybė užgeso antradienį, dėl širdies ligos, vyrui buvo 76-eri. Šiandien Vilniaus mažasis teatras pakvietė su legendiniu aktoriumi atsisveikinti. Atsisveikinimas nuo 11 valandos prasidėjo Vilniaus mažojo teatro scenoje.
2020-06-06

Kalpokaitė prisiminė vaikystę: nebijodavo kamuolį spardyti ant daugiaaukščio namo stogo

Prisiminusi savo vaikystę aktorė Larisa Kalpokaitė sako, kad ji yra lopšelio-darželio vaikas, tad jos pirmieji pasakų prisiminimai ir yra susiję būtent darželiu, rašoma pranešime spaudai. „Anksčiau juk tėvams nebūdavo galimybės ilgai būti su vaiku. Tai ir aš nuo 4 mėnesių iškeliavau į lopšelį, o mama – į darbą“, – prisimena aktorė.
2020-05-14

Garsenybės kitokias Velykas pasitinka su šypsena: dalijasi sveikinimais ir gražiausiomis akimirkomis

Šias Velykas didžioji dalis Lietuvos gyventojų sutinka kitaip, nei buvo pratę iki tol. Dėl šalyje paskelbto karantino ir koronaviruso grėsmės, tie, kurie jaučia didžiulę meilę savo šeimos nariams, šįkart skatinami ne vykti jų lankyti, o likti namuose. Žinomi žmonės – ne išimtis. Tačiau nepaisant to, visi stengiasi neprarasti pozityvumo, o gražiausiais savo velykiniais kadrais dalijasi ir socialinėje erdvėje. Sveikinimais su savo dukrele Adrija dalijosi dainininkė Gabrielė Rutkauskienė-Vasha.
2020-04-12

62-ejų Kalpokaitė atvirai – apie sveikatą: buvo sunku vaikščioti, trūko oro

Prieš keletą metų kardinaliais svorio ir išvaizdos pokyčiais nustebinusi aktorė Larisa Kalpokaitė iki šiol džiaugiasi į gerą pusę pasikeitusiu gyvenimo būdu bei išvaizda. Pasaulį sukausčius koronavirusui, moteris susirūpino ir savo imunine sistema, mat būdama 62-iejų metų, ji patenka į rizikos grupę. Šiuo sudėtingu metu ypatingas dėmesys turi būti skiriamas imunitetui, nes imlumas infekcijoms yra tiesiogiai susijęs su imunine sistema, rašoma pranešime spaudai.
2020-04-05

Namie užsidaręs Mikutavičius siunčia griežtą žinią: turime susitelkti ir laikytis disciplinos

Garsūs Lietuvoje žmonės susijungė tam, kad piliečiai įsiklausytų – liktų namie ir apsaugotų save bei vieni kitus. Prie naujos pilietinės akcijos #LiekameNamie prisidedančios įžimybės tvirtina, jog kiekvienas esame atsakingas už šio viruso stabdymą. „Žmonės žūsta, kiti dirba iki nukritimo. Laikas gudrauti – praėjo. Mes turime susitelkti ir laikytis disciplinos. Mieli bičiuliai, žiūrėkime į tai rimtai, pakentėkime“, – žmones ragina Marijonas Mikutavičius.
2020-03-26

Skyrybų įkvėptoje premjeroje – gražūs Rudoko pamąstymai apie santykius su žmona Justina

Šį trečiadienio vakarą sostinėje įvyko ilgai laukta premjera „Vedybos, skyrybos ir barsukas“, kurią įkvėpė 2019-aiasiais garsiai besiskyrusios žinomos pramogų, verslo bei politikos pasaulio atstovų poros. Į premjerą gausiai rinkosi kviestiniai svečiai. Premjeros nepraleido Žilvinas Grigaitis, broliai Lavrinovičiai su žmonomis Tatjana ir Edita, Rolandas Skaisgirys, Mindaugas Papinigis, Vytautas Medineckas-Ironvytas, Larisa Kalpokaitė, Ramūnas Rudokas su žmona Justina bei daugelis kitų.
2020-02-26

Užaitė apie didžiausius iššūkius: buvo sudėtingas etapas

Aktorė Edita Užaitė daugiausia vaidina teatre, kartais pasirodo TV serialuose, o praeitų metų lapkritį ją išvydome komedijoje „Melagiai“, kur aktorei atiteko dvigubas vaidmuo – Giedriaus Savicko herojaus žmonos ir Dainiaus Kazlausko herojaus meilužės. Naujienų portalui tv3.lt moteris papasakojo, su kokiais iššūkiais jai teko susidurti. Kankino nuovargis Filmavimo etapas, kai buvo filmuojama naktimis, tęsėsi net 10 naktų iš eilės, ir nepaprastai išvargino fiziškai.
2019-12-25

Pirmąją Kalėdų dieną – filmas su didžiausiomis lietuvių žvaigždėmis: privers kvatoti

Kalėdos daugeliui asocijuojasi su dovanomis, džiaugsmu, šeimos ir giminių susibūrimu prie gausaus vaišių stalo. Būtent apie tai ir yra komedija „Melagiai“ – ganėtinai tikroviška ir įtikinama, kad daugelis atpažintų save, pagardinta gera vaidyba ir humoru – taps puikia pramoga visai šeimai pirmą Kalėdų vakarą. Fimas pasakoja, kaip du broliai su šeimomis atvyktas švęsti Kalėdų pas tėvus.
2019-12-24

Kalpokaitė prakalbo apie santykius su anyta: ji buvo šeimos galva

Žymi kino ir teatro aktorė Larisa Kalpokaitė visuomet spindi gera nuotaika bei pozityvumu. Garsi aktorė spėja ne tik suktis skirtingose filmavimo aikštelėse, bet ir atrasti laiko artimiems žmonėms. Neseniai moteris nusifilmavo naujame daugiaserijiniame filme „Uošvių nepasirinksi“. Naujas prodiuserių kompanijos darbas atskleidžia visus, aštrius ir linksmus, santykių kampus tarp uošvių ir vaikų.
2019-12-06

Kalpokaitė atostogas leido atšiaurioje Grenlandijoje: labiausiai nustebino kainos

Spalio pradžioje aktoriai Larisa Kalpokaitė ir Jonas Braškys svečiavosi didžiausioje pasaulio saloje – Grenlandijoje. Šaltukas nė kiek neišgąsdino aktorių ir šie saloje praleido net 10 dienų. L.Kalpokaitė mielai sutiko pasidalinti įspūdžiais iš kelionės bei atskleidė, kas ją labiausiai nustebino.
2019-11-27

Į televizijos ekranus grįžta Kalpokaitė: netrūks ir kuriozinių situacijų

Miestas ar kaimas? Lašiniai ar sušiai? Dilemą įžiebs dvi uošvių šeimos, netikėtai atsidūrusios po vienu stogu. O kas taps jūsų favoritais? Visiems išsiilgusiems lietuviško humoro – valandos trukmės naujas lietuviškas daugiaserijinis filmas „Uošvių nepasirinksi“ – jau greitai TV3 eteryje, rašoma pranešime spaudai. Turbūt visi turime uošvius.
2019-11-25
Į viršų