„Išsipildymo akcijos“ koncerto metu paaukota įspūdinga pinigų suma: verčia tikėti stebuklais

Penktadienio vakarą vykęs šventinis „Išsipildymo akcijos 2020“ paramos koncertas nepaliko abejingų. Aštuonios jautrios vaikų istorijos suvirpino ne vieną širdį. Žiūrovai dosniai tiesė pagalbos ranką – vien koncerto metu buvo paaukota daugiau nei 263 tūkst. eurų, o susumavus dar iki koncerto paaukotus pinigus – iš viso surinkta daugiau nei 385 tūkst. eurų. Suma yra išties įkvepianti ir verčianti tikėti stebuklais.

Visos surinktos lėšos keliaus vaikų gydymui – jiems bus atliktos operacijos, reabilitacijas, jie gaus reikalingą medicininę įrangą, vaistus ir t.t.

(24 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „Išsipildymo akcijos“

Šių metų „Išsipildymo akcijos“ koncerto kertinis akcentas – gerumo, vilčių ir stebuklų karuselė. Gyvename tokiu metu, kai daug kam labai nelengva, tačiau visi gyvename viltimi. Kažkas laukia, kol baigsis saviizoliacija, kažkas tikisi, kad vėl galės atidaryti restoraną, kažkas laukia, kada galės grįžti į sporto salę, kažkas gyvena viltimi, kad sienos anksčiau ar vėliau atsidarys ir bus galima keliauti. Bet kai kurie viltimi gyvena ne tik šiuos sunkius metus, ir jų viltys nėra nusimesti kaukę, ar pradėti koncertuoti gyvai. Šie žmonės – tai šalia mūsų gyvenantys mamos ir tėčiai, kuriuos tik viltis ir palaiko. Jie negali susitaikyti, kad jų vaikas niekada nevaikščios, negirdės, nekvėpuos... Ir penktadienio vakarą visų Jūsų gerumo dėka šios viltys bus išpildytos! Net negalėdami būti kartu, Lietuvos žmonės padarė didžiulį darbą – suteikė taip reikalingą finansinę paramą sergančių vaikų ir jų tėvelių viltims įgyvendinti! Tai tikras įrodymas, kad stebuklai gali įvykti. Be to, gerumo akcija dar nesibaigė, norintys prisidėti prie vaikų gydymo dar gali tai padaryti iki Trijų Karalių dienos.

Kasmet organizuojamas „Išsipildymo akcijos“ koncertas jaudina širdis ne tik pasakojamomis jautriomis vaikų istorijomis, bet ir jausminga programa. Ne išimtis buvo ir šiemet. Žiūrovų laukė ne tik įspūdingos dekoracijos, nukeliančios į magišką pasaulį, kuriame pildosi visos sergančių vaikų viltys ir įvyksta stebuklai, bet ir gražiausios dainos bei pasirodymai.

Savo pasirodymus mažiesiems ligoniukams bei TV žiūrovams dovanojo visas būrys garsiausių scenos atlikėjų: Ieva Norkutė su šokėjais, Baltos Varnos, Merūnas Vitulskis su baleto trupe, Milita Daikerytė, Kauno Bigbendas, Jeronimas Milius ir Karina Krysko, Leon Somov ir Dileta, Larisa Kalpokaitė atliko lopšinę baltarusiškai, o choras „Ąžuoliukas“ sudainavo tik neseniai surastą ir dar negirdėtą Vytauto Kernagio dainą „Pasilik“.

Renginio vedėjai Renata Šakalytė-Jakovleva, Marijus Mikutavičius, Mindaugas Stasiulis ir Justinas Jankevičius kalbino renginio svečius: akcijos herojus, vaikų gydytoją Rimantą Kėvalą, kunigą Ričardą Doveiką, TV3 žiniasklaidos grupės vadovę Laurą Blaževičiūtę ir kitus.

TV3 ir SEB banko organizuojama „Išsipildymo akcija“ jau aštuonioliktus metus padeda itin sunkiomis ligomis sergantiems Lietuvos vaikams. Per septyniolika akcijos metų geros valios žmonių dėka buvo padėta daugiau nei 180-iai ligoniukų. Kai kurie jų buvo tiesiog išplėšti iš mirties gniaužtų ir prikelti gyvenimui. Visų mūsų gerumas daro stebuklus!

https://play.tv3.lt/paramos-projekto-issipildymo-akcija-koncertas-11209787


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų