Apie visuomenės problemas dainą sukūrusi grupė „RSA“: muzikantai kartais padaro revoliuciją

Sekmadienį, trečiajame „X faktorius. Žvaigždės“ finale grupė „RSA“ scenoje atliko savo kūrybos dainą. Tai – visuomet drąsus sprendimas. Profesionalūs šokėjai buvo kaip niekada rimti. Pasak Dainiaus Žebrausko-Skruzdėliuku ši daina buvo skirta žmonėms, kad jie suprastų, jog norint pokyčių reikia pradėti nuo savęs.

Nors „RSA“ ketvertuką – Dainių Žebrauską-Skruzdėliuką, Marijaną Staniulėną, Gediminą Stuką ir Luką Burbą – TV3 televizijos žiūrovai yra įpratę matyti scenoje juokaujančius ir spinduliuojančius gerą nuotaiką, šį sekmadienį jų pasirodymas buvo visiškai kitoks.

(46 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „X faktorius. Žvaigždės“ trečiasis finalas

Ketveriukė atliko savo kūrybos dainą, kurioje apdainavo šiuolaikines visuomenės problemas ir pokyčių troškimą, nieko nedarant patiems.

„X faktorius. Žvaigždės“ teisėjai gyrė šį drąsų „RSA“ sprendimą atlikti originalią dainą projekto scenoje.

„Visada rizikuoji tokiu dalyku, tačiau mes nuo pat pradžių norėjome ją atlikti. Dabar aplinkui matome, kiek daug žmonių galvoja, kad viskas praslys savaime. Muzikantai  yra žmonės, kurie kartais daro revoliucijas. Mes gal jos nepadarysime, bet mes tai pasakėme.

O kaip žmonės sureaguos pamatysime. Ar mes pataikėme, ar ne – kiti dalykai. Man atrodo, atlikėjui visada svarbu padaryti, tai ką nori. Ačiū Samui už tai, kad leido. Šiandien gavome gerų pastabų ir esame už jas dėkingi“, – naujienų portalui tv3.lt sakė D. Žebrauskas.

Pasak jo, ši daina sukurta ne dabar – ji jau skaičiuoja ne vienerius metus, tačiau net ir tuomet aprašytos problemos iki šiol yra aktualios.

„Šiaip tai yra labai sena daina, bet pasižiūrėjus į tai, kaip viskas buvo tada ir dabar, matosi, kad niekas beveik ir nepasikeitė. Gal tai vadinama kitais žodžiais, bet esmė liko ta pati. Kaip sakoma, jeigu nori, kad kas nors apie tai keistųsi, reikia pradėti nuo savęs. Labai lengva gulėti ir galvoti, kad niekas nevyksta, bet vieną dieną gali atsirasti reikalų“, – teigė jis.

Teisėjus sužavėjo rimtas grupės pasirodymas, o Saulius Urbonavičius-Samas nusprendė nerizikuoti ir savo komandos nariams suteikė auksinį bilietą į kitą finalą. Tai grupės nariams buvo netikėta, tačiau džiaugsminga staigmena.

Labai gerai. Pritrūko tik nealkoholinio alaus.  Atsirado galvos skausmas, nes dabar reikės galvoti, kokį dar galingesnį kūrinį paruošti kitą savaitę, bet tai yra fainiausia“, – juokėsi jie.

„RSA“ siela D. Žebrauskas naujienų portalui tv3.lt sakė, kad po tiesioginių TV3 televizijos transliacijų jiems reikia dar kelių dienų atsigauti ir pradėti kurti naują pasirodymą.

„Kartais būna, kad mes 3 dienas nieko negalime padaryti, o tada bam ir gimsta idėja, ir mes pasirodymą pasidarome per 1–2 dienas. Mes repetuojame kiekvieną dieną tarp 22 ir 24 valandos, nes kito laiko tiesiog nėra. Kartais užtenka 15 minučių, op pasirodymas ir yra“, – sakė jis.

REKLAMA

D. Žebrauskas tvirtina, kad jų komanda labai gerai susidirbusi ir, jeigu kažkas nepatinka bent vienam komandos nariui, ieško kompromiso, kaip situaciją pagerinti. Jam antrino ir kitas komandos narys Gediminas Stukas.

„Mes vienas kitą papildome. Jeigu kažkam gimsta idėją, mes ją pildome kartu. Kai kažkas netinka,  visi kartu nusprendžiame, kad netinka. Nėra taip, kad vienas nusprendžia, kad turime daryti tik taip ir ne kitaip. Kompromisų ieškome treniruočių metu ir jie atsiranda gana greitai, nes neturime daug laiko“, – sakė Gediminas.

Laidos transliaciją galite pamatyti čia:


Rašyti komentarą...
Žinot,
2020-10-28 13:29:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
ir ne tik žvaigždei kartais būna, kad net savaites nieko negali padaryti, ,,o tada bam" ir, pasirodo, karantinas pasidarė.
Atsakyti
0

O
Ogo
2020-10-30 20:39:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
Super! Galvojau, kad jau nebeužsiima muzika.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų