Samas apie „X faktorius. Žvaigždės“ dalyvių fotosesiją telefonu: „Rezultatai pranoko lūkesčius“

Aštuntasis projekto sezonas „X faktorius“ pasitiko žiūrovus atsinaujinęs. TV3 televiziją išbandyti savo jėgas dainuojant pakvietė žinomus šalies veidus. Kiekvieną sekmadienį novatoriškais sprendimais stebinantis šou drąsiai eksperimentuoja ir išsijungus kameroms. Viena iš itin pasiteisinusių idėjų – „X faktorius. Žvaigždės“ fotosesiją įamžinti ne profesionaliu fotoaparatu, o „Huawei P40 Pro“ telefono modeliu.

11

Nuotraukas įamžino garsenybių itin mėgstamas fotografas Martynas Stankaitis. Jis negailėjo pagyrų „Ultra Vision“ 4 modulių „Leica“ kamerai, leidusiai turėti itin didelės raiškos ir puikios kokybės nuotraukas. Vėliau fotografas jas apdirbo redagavimo programomis. Nuotraukas jis įamžino „raw“ rėžimu, o visus nustatymus pasidarė pats.

Labiausiai fotografą nustebino tai, kad išmaniuoju telefonu padaryta nuotrauka savyje galėjo talpinti tiek informacijos. Fotografas teigė, kad su malonumu išbandytų ir naktinio fotografavimo galimybes. Tiesa, tai jau turėtų būti kitokia, o ne televizinio projekto fotosesija. 

(11 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „X faktorius. Žvaigždės“ fotosesija

Prieš „Huawei P40 Pro“ kamerą pozavo aktorius Ainis Storpirštis, italas virtuvės šefas Gian Luca Demarco, vienas populiariausių Lietuvos „youtube'rių“ Gediminas Gabalis, nuomonės formuotoja Julija Žižė, teatro aktorė Austėja Lukaitė, viena garsiausių šalies vizažisčių Milita Daikerytė, aktorė Lina Rastokaitė, televizijos laidų ir renginių vedėjas, oreivis Giedrius Leškevičius, teatro ir kino aktorius Jokūbas Bareikis, grupės „Twosome“ ir „RSA“.

Įdėjai atsisakyti tradicinio fotoaparato ir pasikliauti tik „Huawei P40 Pro“ kamera pritarė ir šou prodiuseris, vienas iš teisėjų Saulius Urbonavičius-Samas. Grupės BIX lyderis neslepia, kad jo gyvenime mobilusis telefonas atlieka daugybę funkcijų. Šou prodiuseriui tai nepakeičiamas įrenginys visose gyvenimo situacijose. Viena iš jų – fotografavimo funkcija.

„Sunku surasti žmogų, kuriam mobilusis telefonas neatstotų fotoaparato. O kada nuotraukas pavyksta padaryti tokios aukštos kokybės kaip kad „Huawei P40 Pro“ telefonu, net vykstant atostogų, fotoaparatas nėra reikalingas. Jį pilnai atstoja išmaniajame įrenginyje esanti kamera. Tiesą pasakius, net pamiršau, kaip atrodo fotoaparatas“, – pokštavo šou teisėjas.

S. Urbonavičius-Samas ypač džiaugiasi draugyste su ilgamečiais partneriais ir su dideliu smalsumu ryžosi avantiūrai įprastą fotokamerą iškeisti į išmanųjį telefoną.

„Smagu jau kelis sezonus dirbti su technologiškai pažangia kompanija, kuri drąsiai žiūri į šiandienos reklamos galimybes. Neabejoju, kad  tokioms kompanijoms kaip „Huawei“ priklauso mūsų ateitis. Ne pirmus metus darome šio produkto integraciją į šou. „Huawei P40 Pro“ išmanusis telefonas garsėja itin kokybiškomis nuotraukomis. Tuo galima įsitikinti ir pažvelgus į mūsų fotosesiją. Kaip žinome, įvaizdinė projekto dalyvių fotosesija yra ypatingai svarbi. Džiaugiamės, kad rezultatai pronoko lūkesčius – nuotraukos tokios geros raiškos, kad jas spausdina net žurnalai“, – pasakojo S. Urbonavičius-Samas.

REKLAMA

Populiariausių Lietuvoje šou prodiuseris džiaugiasi, kad kasdieniame gyvenime naudojamos technologijos sparčiu žingsniu žengia į priekį. Nenuostabu, kad išmanūs sprendimai atsiranda ir populiariame TV projekte.

„X faktorius“ yra šiuolaikiškas projektas, todėl visai komandai buvo smalsu išvysti galutinį rezultatą. Jis nudžiugino visus: ir teisėjus, ir dalyvius, ir kūrybinę komandą“, – pasakojo S. Urbonavičius-Samas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų