rsa

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „rsa“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „rsa“.

Apie visuomenės problemas dainą sukūrusi grupė „RSA“: muzikantai kartais padaro revoliuciją

Sekmadienį, trečiajame „X faktorius. Žvaigždės“ finale grupė „RSA“ scenoje atliko savo kūrybos dainą. Tai – visuomet drąsus sprendimas. Profesionalūs šokėjai buvo kaip niekada rimti. Pasak Dainiaus Žebrausko-Skruzdėliuku ši daina buvo skirta žmonėms, kad jie suprastų, jog norint pokyčių reikia pradėti nuo savęs.
2020-10-25

Grupė „RSA“ šokių judesiais nustebino ne vieną: „Padarėte stebuklą prisikeldami tokiam iššūkiui“

Sekmadienį, kaip jau įprasta, TV3 žiūrovus prie ekranų pritraukė kaskart nustebinanti „X faktorius. Žvaigždės“ laida, kurios metu visi dalyviai uždainavo gyvai. Pirmajame tiesiogiai transliuojamame „X faktorius. Žvaigždės“ finale grupė „RSA“ savo pasirodymu iš koto išvertė projekto teisėjus. Kadangi „RSA“ vyrukai turi daugybę darbų ir nuo pat ryto iki vakaro užimtą darbo grafiką repetuoti jie susirenka naktimis.
2020-10-12

Lietuvos hip-hopo muzikos apdovanojimuose atgims legendinės repo grupės „JBC“ ir „RSA“

Sausio 20-tą dieną, menų fabrike „Loftas“ įvyksiančiuose kasmetiniuose Lietuvos hip-hopo muzikos apdovanojimuose šiais metais netrūks nostalgijos – ant scenos vėl atgims legendiniai Lietuvos repo kolektyvai „JBC“ ir „RSA“. Turbūt nerastumėte nei vieno lietuviško repo fano, kuriam nebūtų pažįstamas vardas „JBC“. Šiauliečiai Brooklynas, Talik ir N.O.K. dar 2000-ųjų metų pradžioje žengė į sceną su trenksmu.
2017-01-02

Raumeningasis reperis Ironvytas išmėgins jėgas netikėtame amplua

Savaitgalį raumeningasis reperis Ironvytas (27) išmėgins jėgas naujajame amplua! Ironvytas pirmą kartą sės į komisijos nario kėdę Jau šį savaitgalį ( balandžio 2 d. 14 val.) Vilniuje, Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“, prasideda tarptautinis vaikų bei jaunimo šokių festivalis-konkursas „SPACE“, kurio metu savo gabumus bei talentus atskleis įvairaus amžiaus bei skirtingų šokių stilių mėgėjai bei profesionalai.
2016-03-31

„Lietuvos draudimas“ uždirbo 32 mln. litų pelno

„Lietuvos draudimas“ pirmąjį šių metų pusmetį pasirašė 197,5 mln. litų įmokų ir augo 8 proc., lyginant su tuo pačiu 2012 metų laikotarpiu. Bendrovė iš investicijų ir draudimo veiklos bendrai uždirbo 32 mln. litų pelno. „Pirmą metų pusmetį vertiname kaip sėkmingą mūsų bendrovei. Tokiam rezultatui didžiausios įtakos turėjo palankios meteorologinės sąlygos, ne toks intensyvus kaip tikėtasi vasaros audrų sezonas, kas draudikams per pirmąjį pusmetį nesugeneravo itin didelių, katastrofinių žalų.
2013-08-09

Vasaros pabaigoje į didžiąją sceną grįžta lengendinė grupė RSA

Rugpjūčio 24-26 dienomis Kauno Jachtklube Vykstančiame festivalyje, tarp 40 muzikos atlikėjų galima rasti tokių atlikėjų kaip G&G Sindikatas, Golden Parazyth, Williux (Skamp), neseniai socialiniame puslapyje „youtube“ užkariavęs Lietuvių dėmesį Alekna.
2012-08-21

Muzikinė kelionė 20 metų atgal kartu su Haddaway

Į šeštadienio naktį vykusį pirmąjį serijos „I Love The 90's“ renginį netilpo visi norintys. Į pirmąjį tikros „90's“ muzikos legendos Haddaway koncertą bei netikėtus grupių RSA, ŽAS bei „Funky“ sugrįžimus į sceną susirinko per 1200 žmonių, o lauke nutįso ilga laukiančiųjų eilė. Kaip ir buvo žadama, išskirtinai tik paskutiniojo XX a. dešimtmečio judėjimui dedikuotas renginys buvo visai kitoks, nei daugelis vykstančių Lietuvoje.
2011-10-24

Prieš savo koncertą Haddaway dainuos laidoje „Šok su manimi

Net ir visko mačiusius šį savaitgalį turėtų nustebinti pirmoji serijos „I Love The 90's“ naktis. Jau šį šeštadienį, nuo 22 val., Vilniaus klube „Nesė pramogų bankas“ vyksiantis koncertas per visą naktį bus dedikuotas išskirtinai tik paskutiniojo XX a. dešimtmečio judėjimui. Pagrindinė vakaro žvaigždė – net 30 milijonų įrašų pardavęs pop atlikėjas iš Vokietijos  Haddaway. Pirmą kartą Lietuvoje koncertuosiantis atlikėjas į Vilnių atvyks kartu su vokaliste.
2011-10-20

Startui ruošiamas naujas ES kosminis sunkvežimis

Kuru kosmodrome Prancūzijos Gvianoje startui ruošiamas antrasis Europos Sąjungos kosmoso agentūros (ESA) automatinis krovininis kosminis laivas laivas ATV-2 (Automated Transfer Vehicle – 2), pranešė Prancūzijos bendrovė „Arianespace SA“. Naktį iš birželio 23 į 24 d. jį į orbitą turėtų iškelti raketa nešėja „Ariane 5“. Pranešama, kad ATV-2 gabens 8 393 kg masės krovinį – „Arabsat 5A“ ryšių palydovą ir Korėjos Aerokosminių tyrimų instituto (KARI) daugiafunkcį palydovą COMS.
2010-06-19

„Big City Boys“: nauja elektroninės muzikos kokybė

Gruodžio 6 dieną 20 valandą į „Obuolio“ muzikos klubą kviečiami visi tie, kurie yra neabejingi kokybiškai elektroninei muzikai. Savo pirmąjį eksperimentinį albumą „Gentle electro“ pristatys grupė „Big City Boys“. „Big City Boys“ – tai sparčiai populiarėjantis perspektyvus muzikos prodiuseris Darius Juška ir buvęs grupių „RSA“ bei „Tabu“ narys, žinomas hip-hop stiliaus šokių treneris Dainius Skruzdėliukas Žebrauskas. Albume bus galima rasti penkiolika kūrinių.
2008-11-24
REKLAMA
REKLAMA

„Lietuvos draudimo“ pernai uždirbtas pelnas – 54 mln. litų

Didžiausia šalyje draudimo bendrovė „Lietuvos draudimas“ 2007 metais uždirbo beveik 54 mln. litų audituoto grynojo pelno. Tai 30 proc. daugiau nei 2006 metais, kai jis buvo 42 mln. litų. Per metus bendrovės pasirašytos ne gyvybės draudimo įmokos didėjo sparčiau nei visos rinkos – 36 proc., nuo 341 mln. litų iki 463 mln. litų. Pernai „Lietuvos draudimas“ rinkos dalį padidino beveik 3 proc. ir toliau valdo didžiausią – 37 proc. – šalies ne gyvybės draudimo rinkos dalį.
Į viršų