Aistra šokiui I. Kazlauskaitę įkvėpė sukurti naują dainą

LNK šokių projekte „Kviečiu šokti“ dalyvaujanti dainininkė Ingrida Kazlauskaitė yra visiškai užvaldyta šokio ir savo partnerio Ovidijaus Andriekaus.

Šokiai, šokiai, šokiai – dabar mano gyvenimas ir mintys sukasi tik apie tai. Jokių kelionių, jokių atostogų nebus, ši vasara skirta šokiams ir mano partneriui Ovidijui. Dėl to visai nesiskundžiu ir nesigailiu, anaiptol, man tai teikia didelį malonumą ir polėkį. Begalo džiaugiuosi Ovidijumi ir žaviuosi jo talentu šokti,suskambus lotynų muzikai, jis,rodos, kaip liepsna eina kiaurai“, - apie šokio pažadintą aistrą kalba Ingrida Kazlauskaitė.

Šokių ritmai inspiravo Ingridą sukurti visiškai kitokią dainą, nei iki šiol. „Šokiai manyje sužadino daug maištingų emocijų, bei norą atskleisti ir kitokią savo pusę, kad nesu tik saldi lėliška mergaitė. Galiu būti ekspresyvi, charakteringa“.

„Viskas grįžta“ – taip Ingrida pavadino savo dainą, kurią svajoja išgirsti šią vasarą visose šokių aikštelėse.

„Ji galinga, ritminga, siautulinga, užvedanti. Žmonės paklauso jos ir klausia - negi čia aš? Jau po pirmųjų šokių repeticijų pajutau, kad muzikos ritmai ir šokis turi didelę galią, tad noriu būtent tokios dainos, kuri leistų žmonėms atsipalaiduoti, užsimiršti ir  šokti. Ir jeigu jus užklumpa liūdesys, slogios mintys, kad viskas prarasta, tai ši daina jums būtinai primins, kad tikrai viskas grįžta“ - sako šokius būsimajam dalyvavimui LNK projekte „Kviečiu šokti. Pažadinta aistra“ repetuojanti Ingrida.

REKLAMA

Pasak Ingridos, nuo nuolatinio šokio jau krenta kilogramai. „Ir vitaminus geriu, ir lepinuosi sočiu maistu, šokoladu, bet svoris kaip krenta taip krenta“, - juokėsi LNK šokių projekto dalyvė.


Rašyti komentarą...
A
Aha
2012-06-13 08:43:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
Sveikinimai "sukurus" eilini sh. Sakyciau kokiu reta. Muzika sh, o apie teksta isvis nebekalbam. "Dainavimas" atskira tema. Bebalse kaimietuke.
Atsakyti
0

o
omg
2012-06-18 23:43:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
tevai geriau dainuoja :D
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų