„Lietuvos talentų“ scenoje – brolių žonglierių triukas su peiliais

Antrajame „Lietuvos talentų“ pusfinalyje pasirodę broliai žonglieriai Tomas ir Rokas nustebino ne vieną žiūrovą ypatingais triukais. Nors atrankose šių vaikų namuose augančių brolių pasirodymas nebuvo toks stiprus, o jiems koją galbūt galėjo pakišti jaudulys, tai sekmadienį visi galėjo įsitikinti – šiems vaikinukams talento ir gebėjimų tikrai netrūksta.

„Būna ir traumų, būna, kad ir praeina noras, jėgų nebūna. Mėlynės mums yra įprastas dalykas. Kitas jau pasiduotų, sakytų, kam man čia. O mes turime savo tikslą – bandysime garsinti Lietuvą“, – apie varginančias treniruotes prasitarė broliai.

Lietuvos talentų akimirkos (nuotr. Vido Černiausko)

Pusfinalyje vaikinai pasirodė su šviečiančios neoninės spalvos kėgliais, specialiai pasirodymui parinkta muzika ir choreografija. Visgi pasirodymo vinimi tapo aštrūs peiliai, su kuriais broliai nepabūgo pasirodyti net ir gerokai aptemdytoje scenoje. Projekto teisėjams toks jų progresas neabejotinai paliko įspūdį.

„Esate labai artistiški, į jus labai smagu žiūrėti, esate verti pagarbos“, – gyrė Justinas Jankevičius. Jam pritarė ir Marijonas Mikutavičius. „Akivaizdu, kad pats pasirodymas gražiai žiūrėjosi, bet koją kiša daug klaidų. Bet lyginant, kad buvo prieštai, jūs į priekį dėjote šviesmečiais“.

Visą pasirodymą žiūrėkite:


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų